Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
K 05.10.2022, 16:00 Saku Sügiskross Saku valgustatud suusarada Vaata lähemalt
K 05.10.2022, 17:00 Margus Pirksaare/Türi Tehisjärve jooks, 4. Järvamaa Järved jooksud 14. etapp Türi järv Vaata lähemalt
K 05.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 06.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
L 08.10.2022 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2022 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022 Pärnumaa MV koroonas segapaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022 - P 09.10.2022 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 Hiiumaa Vaata lähemalt
L 08.10.2022 - P 09.10.2022 Bike Fanatics Keila CX Keila Terviserajad Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 09:00 Roosna-Alliku XIV Matkamäng " Saan ise looduses hakkama" Kaaruka seltsimaja Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 12:00 Haanja Rullsuusamaraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 12:00 OK West AV ja Pärnumaa MV Metsaküla Vaata lähemalt
P 09.10.2022, 12:00 67. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
P 09.10.2022, 17:15 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FC Flora Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
K 12.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 13.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 14.10.2022, 15:30 - P 16.10.2022 49. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
L 15.10.2022 - E 31.10.2022 Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks Pärnu maakond Vaata lähemalt
L 15.10.2022 VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX Rapla Vesiroosi terviserada Vaata lähemalt
L 15.10.2022 - P 23.10.2022 10th Down Syndrome World Swimming Championships Albufeira Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 10:00 Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 12:00 Jõulumäe Rullsuusamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 15:00 Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis Pärnu Kontserdimaja Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Audentese SG/NK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 17:00 Pärnu JK Vaprus-JK Narva Trans Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 16.10.2022 Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) Pirita terviserajad Vaata lähemalt
P 16.10.2022, 10:00 Rattaretk "KÜLAST KÜLLA" Kihlepa Vaata lähemalt
T 18.10.2022, 10:00 Järvamaa maakoolide 4.-5.kl rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 19.10.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 20.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 21.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
R 21.10.2022, 14:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Lõuna-Eesti osavõistlus Võru 55f Vaata lähemalt
L 22.10.2022 Jetoil Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Jõulumäe Tervisespordikeskus SA Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Tallinna osavõistlus AMB - Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 12:00 Pärnu KSS Eero - Tallinn KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 15:00 Pärnu KSS Eero - Turku Valpas sõpruskohtumine korvpallis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
P 23.10.2022, 10:00 Pärnu Rannajooks Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
K 26.10.2022, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikud Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 27.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
L 29.10.2022 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FCI Levadia Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 29.10.2022 RAKKE CX Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
L 29.10.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 30.10.2022 NOORTESARI - UJU JA JOOKSE Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
P 30.10.2022, 10:00 Viljandimaa lauatennise MV Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
P 30.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Viljandi VK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 02.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 05.11.2022, 09:00 Otepää CX 2022 Kääriku Spordikeskuse suusarajad Vaata lähemalt
P 06.11.2022 Audru Sildade Jooks Audru vald Vaata lähemalt
P 06.11.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
T 08.11.2022, 10:00 3X3 korvpall 1.-5 kl ja 6.-7kl Rahvaliiga festival E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 09.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 3.-5.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 09.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 12.11.2022, 11:00 Türi kunstmuru CUP Türi Kunstmuruväljak Vaata lähemalt
P 13.11.2022 - N 13.10.2022 Eesti lühiraja MV paraujumises 2022 Wiru Spordikeskus Vaata lähemalt
K 16.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 17.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvastepall KV tüdrukud ja poisid Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 19.11.2022 Pärnumaa MV sise-kiikingus Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
L 19.11.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 20.11.2022, 10:00 Aravete Sügisturniir, Kõrvemaa KV II etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
T 22.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 23.11.2022 - T 29.11.2022 IWAS World Games 2022 Vila Real de Santo António Vaata lähemalt
K 23.11.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 25.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 4.-5.kl. rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 26.11.2022, 12:00 5. Kadrijooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
P 27.11.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Selver Tallinn SK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 30.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide Pallilahing P+T Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 30.11.2022, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikud Kreisi Trahter Vaata lähemalt
T 06.12.2022, 10:00 Järvamaa 6.-9.kl võrkpalli KV poisid ja tüdrukud Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 07.12.2022, 10:00 Järvamaa 4.-5.kl ja 6.-7. kl 3 X 3 korvpall. Vabariiklik 8-9 kl, 10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 07.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 08.12.2022, 10:00 Kesk regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
R 09.12.2022, 10:00 Kesk regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 10.12.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
E 12.12.2022, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12.kl KV võrkpallis Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 14.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 17.12.2022 STEBBY Eesti Ööjooks - Narva Talv 2022 Narva Vaata lähemalt
L 17.12.2022, 09:30 2022 Audi Vana-aasta jooksupäev Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
L 17.12.2022, 10:00 Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Vaata lähemalt
L 17.12.2022, 12:00 32. VAK Staieri Jõulujooks Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
K 21.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 24.12.2022, 12:00 Pööripäevajooks Jooks talve Kuressaare Vaata lähemalt
K 28.12.2022, 18:00 2022.a hooaja lõpetamine Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 28.01.2023 37. Viru Maraton Mõedaku spordibaas Vaata lähemalt
L 04.02.2023 24. Tamsalu-Neeruti Maraton Tamsalu suusa- ja rullirada Vaata lähemalt
R 10.02.2023 - L 11.02.2023 45. Alutaguse Maraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
P 12.02.2023 49. Tartu Maratoni Avatud Rada Otepää - Elva Vaata lähemalt
P 19.02.2023 49. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
L 25.02.2023 50. Elva Talikross I etapp Elva Vaata lähemalt
L 25.02.2023 25. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 25.02.2023, 09:00 - P 26.02.2023 Finlandia-hiihto TEST competition Lahti Vaata lähemalt
L 04.03.2023 50. Elva Talikross II etapp Elva Vaata lähemalt
L 04.03.2023 46. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 15.04.2023 13. Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
K 26.04.2023 Filter Temposari (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 30.04.2023 IV Otepää Rattaralli Otepää Vaata lähemalt
L 06.05.2023 Filter Maanteekarikasari (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 06.05.2023 Filter Rullituur (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
K 10.05.2023 Filter Temposari (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 13.05.2023 Parkmetsa jooks 2023 Raja tn park (Riia 167A), Tartu Vaata lähemalt
P 14.05.2023 41. Tartu Maastikumaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
L 20.05.2023 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 65. Elva Tänavasõit Puiestee 2 Vaata lähemalt
P 21.05.2023 Filter Maanteekarikasari (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
P 21.05.2023 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
K 24.05.2023 Filter Temposari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 27.05.2023 XI Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
P 28.05.2023 Hawaii Expressi 42. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
L 03.06.2023 Eesti Ööjooks - Rakvere 2023 Rakvere linn Vaata lähemalt
K 07.06.2023 Filter Temposari (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 11.06.2023 Filter Maanteekarikasari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 11.06.2023 Filter Rullituur (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
K 14.06.2023 Filter Temposari (5. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 18.06.2023 Eesti meistrivõistlused grupisõidus MU vanuseklassile / Balti meistrivõistlused grupisõidus MU Leedu Vaata lähemalt
K 21.06.2023 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Viljandi Vaata lähemalt
L 24.06.2023 - P 25.06.2023 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused Leedu Vaata lähemalt
K 28.06.2023 Filter Temposari (6. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 01.07.2023 Eesti meistrivõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 02.07.2023 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
N 06.07.2023 - P 09.07.2023 49. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur Tartu- Otepää- Kuremaa Vaata lähemalt
N 06.07.2023 - P 09.07.2023 2. Rahvusvaheline Tartu naiste tuur Tartu-Otepää-Kuremaa Vaata lähemalt
L 15.07.2023 Open Water Estonia 2023 Käsmu Vaata lähemalt
P 16.07.2023 Võsu Südasuve Challenge 2023 Võsu Vaata lähemalt
L 22.07.2023 - P 23.07.2023 Eesti meistrivõistlused XCO/XCC Pärsimäe Vaata lähemalt
L 29.07.2023 Peetri Jooks 2023 Peetri Vaata lähemalt
L 29.07.2023, 08:00 - P 30.07.2023 22. Haapsalu velotuur / Eesti meistrivõistlused seenioritele Haapsalu Vaata lähemalt
L 05.08.2023 Skechers Suvejooks 2023 A. Le Coq Spordihoone Vaata lähemalt
L 12.08.2023 Eesti Ööjooks - Tallinn 2023 Tallinn Vaata lähemalt
P 13.08.2023 Filter Maanteekarikasari (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 13.08.2023 Filter Rullituur (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 17.09.2023 Hawaii Expressi 26. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
R 06.10.2023 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
L 07.10.2023 - P 08.10.2023 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2023 Hiiumaa Vaata lähemalt
L 07.10.2023 12. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
L 21.10.2023 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Narva Vaata lähemalt