Jõulumäe rullsuusamaraton

L 30.09.2023, 13:00
Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad
Spordialad
Rullsuusatamine
Kontaktisik
Taavi Kaiv
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Ajakava

Etappide ajakava

 

12:00 võistlusnumbrite ja rullsuuskade väljastamine
12:30 lõpeb kohapealne registreerimine
12:50 suletakse võistlustrass soojenduseks
13:00 võistluste start
15:30 autasustamine
16:00 finiš suletakse


Rajakirjeldus

Rajakirjeldus:

 

Võistlus toimub klassikalises tehnikas 3,5km pikkusel ringil, mida läbitakse 10 korda. Võistlusdistantsi pikkus on 35km.


Osavõtutasud

Registreerimine ja osavõtutasud

 

Registreerimine internetileheküljel http://iseteenindus.rullsuusasari.ee

 

Ühe etapi osavõtutasu I voorus 25€. I voor lõpeb kõigi etappide puhul 31.08.2023.

Ühe etapi osavõtutasu II voorus 40€. II voor lõpeb üks nädal enne etapi toimumist.

Ühe etapi osavõtutasu III voorus 55€. III voor kehtib võistlusnädalal registreerides.

 

Kogu sarjale registreerimine I voorus 60€. I voor lõpeb kõigi etappide puhul 31.08.2023.

Kogu sarjale registreerimine II voorus 90€. II voor lõpeb 24.09.2023.

 

Osavõtutasu sisaldab: stardinumber, tähistatud rada, elektrooniline ajavõtt, tulemus protokollis, joogipunkt rajal, vajadusel esmaabi võistluse toimumise ajal, söök ja jook finišis. Osavõtust loobumise korral osavõtutasu ei tagastata.

 


Muu info

Vanuseklassid

 

Võistlus peetakse kahes absoluutarvestuses: MEHED ja NAISED.

 

 

Nõuded varustusele 

 

KLASSIKALISES TEHNIKAS sõidetavatel etappidel annab Korraldaja kahekümnele eeldatavale favoriidile tootja KV+ nr 2 kiirusega rullsuusad. Ülejäänud osalejad võivad kasutada isiklikke rullsuuski, mis on keskmise kiirusega. Osalejaid, kellele antakse rullsuusad Korraldaja poolt, teavitatakse hiljemalt kolm päeva enne võistluse algust. Rullsuusad väljastatakse koos stardinumbriga.

 

VABATEHNIKAS sõidetavatel etappidel annab Korraldaja kahekümnele eeldatavale favoriidile tootja START SKATING 71  rullsuusad. Ülejäänud osalejad võivad kasutada isiklikke rullsuuski, mis on kiire kiirusega. Osalejaid, kellele antakse rullsuusad Korraldaja poolt, teavitatakse hiljemalt kolm päeva enne võistluse algust. Rullsuusad väljastatakse koos stardinumbriga.

 

Korraldaja poolt antavate rullsuuskade ettevalmistamiseks palume registreerimisvormil märkida suusasideme tüüp ja jala number. 

 

 

Ohutus

 

Osalejad peavad rullsuuskadega rajal viibimise vältel – nii võistluse eelselt, võistluse ajal kui võistluse järgselt - kandma kiivrit. Kiivrita rullsuuskadel võistlusrajal viibijaid ei lubata starti / nende võistlustulemus tühistatakse. Kõik ringiga mahajääjad ja selgelt aeglasemad suusatajad on kohustatud tagantpoolt tulijatele teed andma, liikudes raja parempoolsesse äärde. Tagant tuleval suusatajal on soovituslik anda enne eespool liikuvast suusatajast möödumist endast hõikega märku. Kõik osalejad peavad võistlusrajal teistega arvestama. Vältida tuleb ohtlikke manöövreid, sõitjaid ohtu seadvat tõuklemist ja trügimist. 

 

Osaleja vastutus 

 

Võistlussarja etappidel võivad osaleda kõik, kelle tervislik seisund ja sportlik ettevalmistus lubab läbida võistlusdistantsi. Soovitatav on omada õnnetusjuhtumi ja/või tervisekindlustust. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest. Registreerimisega kinnitab osaleja, et on tutvunud käesoleva juhendiga ning kohustub seda järgima. Alaealiste osalejate eest vastutavad nende vanemad või volitatud saatjad. 

 

 

Info ja tulemused: 

 

Tulemused avaldatakse internetileheküljel www.timesport.ee.

Võistluste operatiivne info MTÜ SUUSASEMUD Facebooki lehel https://www.facebook.com/suusasemud/

 

 

Autasustamine

 

Etappide kolme paremat meest ja kolme paremat naist autasustatakse rahaliste ja esemeliste auhindadega. Sarja kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat meest ja kolme paremat naist karika ja rahalise autasuga. Koondarvestuse parimate selgitamiseks etappide ajad liidetakse. 


 


Lisainfo

 

Kõik juhendis käsitlemata teemad lahendatakse korraldaja poolt. Korraldajad juhinduvad esmajärjekorras võistluse juhendist, kuid võivad läbi viia jooksvaid muudatusi, kui need on õigustatud võistluse paremaks ja ohutumaks läbiviimiseks.