Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Sun 05.12.2021 PÄRNUMAA RADADE KARIKASARI - Pärnumaa talvised meistrivõistlused discgolfis Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 05.12.2021, 11:00 Päkapiku kõnd/jooks Imavere Vaata lähemalt
Sun 05.12.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Himmaste Vaata lähemalt
Sun 05.12.2021, 12:00 DG Academy Jõulumäe talvesari discgolf’is Jõulumäe Tervisespordikeskuse disc golf'i park Vaata lähemalt
Sun 05.12.2021, 12:00 Käru 2021 XXV karikavõistlused lauatennises Käru kool Vaata lähemalt
Sun 05.12.2021, 17:00 Pärnu VK vs. Gargždai Amber Arlanga Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Tue 07.12.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl võrkpalli KV P + T Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 08.12.2021 PÄRNUMAA RADADE KARIKASARI 2021/2022 discgolfis Jõekääru Discgolf Vaata lähemalt
Wed 08.12.2021 Pärnu Sadam vs. BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Wed 08.12.2021, 09:30 Viljandimaa koolide 6.-9.kl.poiste korvpalli KV Abja Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
Wed 08.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 09.12.2021, 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus II etapp Kabala Vaata lähemalt
Sat 11.12.2021 Pärnu Sadam-Ventspils (korvpall) Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Sat 11.12.2021 Pärnumaa MV males Paikuse Põhikool Vaata lähemalt
Sat 11.12.2021, 10:00 Järvamaa 2021 MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 11.12.2021, 11:00 Käru kohalikud võrkpallivõistlused segapaaridele. Käru kool Vaata lähemalt
Sun 12.12.2021 DG Academy Jõulumäe talvesari discgolf’is Jõulumäe Tervisespordikeskuse disc golf'i park Vaata lähemalt
Sun 12.12.2021 Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises Virtuaalne Vaata lähemalt
Sun 12.12.2021, 10:00 Järvamaa 2021.a MV lauatennises Koeru Keskkooli spordisaalid Vaata lähemalt
Sun 12.12.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Lotus Timber/Neemeco SK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Mon 13.12.2021, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12.kl KV võrkpallis Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Wed 15.12.2021 Pärnu Sadam vs. BC Rakvere Tarvas (korvpall) Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Wed 15.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 17.12.2021 - Sat 18.12.2021 Pärnumaa MV sulgpallis Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Fri 17.12.2021, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs G4S Noorteliiga E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Sat 18.12.2021 2021 Audi Vana-aasta jooksupäev Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
Sat 18.12.2021, 12:00 VAK Staieri Jõulujooks 9,8 km Riia mnt. Vaata lähemalt
Sat 18.12.2021, 20:30 Neptunas Eesti Ööjooks - Narva Talv 2021 Narva Vaata lähemalt
Sun 19.12.2021 PÄRNUMAA RADADE KARIKASARI 2021/2022 discgolfis Valgeranna Disc Golf Vaata lähemalt
Sun 19.12.2021, 12:00 DG Academy Jõulumäe talvesari discgolf’is Jõulumäe Tervisespordikeskuse disc golf'i park Vaata lähemalt
Wed 22.12.2021 Pärnu Sadam-BK OGRE (korvpall) Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Wed 22.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 24.12.2021 Jooks talve Vaata lähemalt
Tue 28.12.2021 Sportose testvõistlus 2021 - 1 Laki 16 Vaata lähemalt
Thu 30.12.2021 SPORTOSE TEST Laki 16 Vaata lähemalt
Fri 31.12.2021 Viimase Öö Unistus Vaata lähemalt
Fri 07.01.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 15.01.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs BMFRakvere Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 19.01.2022, 09:30 Viljandimaa koolide 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. rahvastepalli KV Abja Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
Thu 27.01.2022, 09:30 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. segavõrkpalli KV Suure-Jaani Kooli spordisaalid Vaata lähemalt
Thu 27.01.2022, 09:30 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. tüdrukute ja poiste võrkpalli KV Suure-Jaani Kooli spordisaalid Vaata lähemalt
Fri 28.01.2022 - Sat 29.01.2022 8. Tondiraba Sisemaraton Tondiraba Jäähall Vaata lähemalt
Fri 28.01.2022, 09:00 Viljandimaa koolide lauatennis"Koolipinks kõigile" Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
Fri 28.01.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs KA Tallinna Kalev/TSK E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Sat 29.01.2022 36. Viru Maraton Mõedaku Vaata lähemalt
Sun 30.01.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Bigbank SK Duo Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Fri 04.02.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 05.02.2022 23. Tamsalu-Neeruti Maraton Tamsalu suusastaadion Vaata lähemalt
Fri 11.02.2022 - Sat 12.02.2022 23. Alutaguse Maraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Fri 11.02.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Eesti Maaülikool/Skarcon E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Sat 12.02.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Viljandi Võrpallikubi Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 13.02.2022 48. Tartu Maratoni Avatud Rada Otepää-Elva Vaata lähemalt
Sun 13.02.2022, 09:00 8. Tartu Teatemaraton Otepää Vaata lähemalt
Sun 20.02.2022 48. Tartu Maraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
Sat 26.02.2022 24. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Fri 04.03.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 05.03.2022 45. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 05.03.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Audentese SG/VK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Fri 25.03.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Nord/Cramo E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Fri 01.04.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sun 03.04.2022 Arhiveeritud Riia 167a Vaata lähemalt
Sun 03.04.2022 Parkmetsa jooks 2022 Raja tn park (Riia 167A), Tartu Vaata lähemalt
Sat 16.04.2022, 06:00 XII Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
Wed 20.04.2022, 17:00 Filter Temposari Padisel (1. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Sun 24.04.2022 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Wed 04.05.2022 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Sat 07.05.2022 22. Mulgi Rattamaraton Viljandi Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022, 09:30 40. Tartu Maastikumaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022 Filter Temposari Arukülas (3. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Sat 21.05.2022, 12:00 24. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
Sun 22.05.2022 Filter Maanteekarikasari Elvas (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 22.05.2022 Filter Rullituur Elvas (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 22.05.2022 51. jooks/kõnd ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Sun 29.05.2022, 10:15 Hawaii Expressi 41. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
Wed 01.06.2022 Filter Temposari Ääsmäel (4. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Sat 04.06.2022 Eesti Ööjooks - Rakvere 2022 Rakvere staadion Vaata lähemalt
Sat 11.06.2022 - Sun 12.06.2022 2022 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
Sat 11.06.2022 8. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 12.06.2022 - Sat 18.06.2022 Paraujumise maailmameistrivõistlused 2022 Madeira Vaata lähemalt
Sun 12.06.2022 Filter Maanteekarikasari Jõgeval (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 12.06.2022 Filter Rullituur Jõgeval (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Wed 15.06.2022 Filter Temposari Maardus (5. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Sat 18.06.2022 - Sun 19.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (MU, M/NJ) Kuldīga Vaata lähemalt
Sat 18.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus MU ja NJ vanuseklassile Kuremaa Vaata lähemalt
Sat 18.06.2022 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX krossis I etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sun 19.06.2022 Tartu Linna meistrivõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Wed 22.06.2022 Eesti Meistrivõistlused eraldistardis Jõgeva vald Vaata lähemalt
Sat 25.06.2022 - Sun 26.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (M/N16, eliit, seeniorid) Kuldīga Vaata lähemalt
Sat 02.07.2022 Eesti Noorte Meistrivõistluste II etapp BMX krossis Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
Sat 02.07.2022 Sangaste Valgete Teede Rattaralli Sangaste Lossiküla Vaata lähemalt
Sun 03.07.2022 Eesti meistrivõistlused BMX krossis Spot of Tallinn Vaata lähemalt
Sun 03.07.2022 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Valgehobusemäe XCO Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 09.07.2022 41. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Sun 10.07.2022 Eesti Meistrivõistlused mäestlaskumises (DHI) Kütioru Mäesuusakeskus Vaata lähemalt
Sun 10.07.2022 20. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 16.07.2022 Open Water Estonia 2022 Käsmu Vaata lähemalt
Sat 16.07.2022 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari VI etapp - Arens Lähte VI Rattapäev Lähte vaatetorn Vaata lähemalt
Sun 17.07.2022 Võsu Südasuve Challenge 2022 Võsu Vaata lähemalt
Sat 23.07.2022 - Sun 24.07.2022 Eesti Meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Otepää Vaata lähemalt
Sat 30.07.2022 Peetri Jooks 2022 Peetri Vaata lähemalt
Sun 31.07.2022 Škoda Laagri 22. Rakke Rattamaraton Rakke, Rakke linnamäe staadion Vaata lähemalt
Sat 06.08.2022 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX krossis III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sat 06.08.2022 E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton Kullamaa Keskkooli staadion Vaata lähemalt
Sat 06.08.2022 E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton / EMV maastikumaratonis Kullamaa Keskkooli staadion Vaata lähemalt
Sat 06.08.2022 Skechers Suvejooks 2022 A. Le Coq Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 07.08.2022 Balti karikavõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sat 13.08.2022 Eesti Ööjooks - Tallinn (Ülemiste) 2022 Ülemiste keskus Vaata lähemalt
Sat 13.08.2022 Filter Temposari Viimsis (6. etapp) / Filter Maanteekarikasari Viimsis (3. etapp, eraldistart) Harju maakond Vaata lähemalt
Sat 13.08.2022 - Sun 14.08.2022 Filter Rullituur Viimsis (3. etapp, eraldistart) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 14.08.2022 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 20.08.2022 Eesti Noorte Meistrivõistluste IV etapp BMX krossis Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
Sat 20.08.2022 Kose 7 Järve rattamaraton Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Sun 21.08.2022 "King of Tallinn 2022" Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
Sat 27.08.2022, 12:00 50. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Sat 03.09.2022 25. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sun 18.09.2022, 10:00 Hawaii Expressi 25. Tartu Rattamaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
Sat 01.10.2022, 09:30 11. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Sun 02.10.2022 - Sun 09.10.2022 IWAS World Games 2022 Sotši Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 22.10.2022 Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Pärnu Vaata lähemalt