Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Sat 09.04.2022 - Sun 12.06.2022 CREO KEVADSARI Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
Fri 15.04.2022 - Thu 30.06.2022 Kaugjooks "100 km jooks ümber Jalpugi järve" Vabalt valitud koht Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sat 21.05.2022 Virtuaalne LHV Maijooks Üle maailma Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sun 15.05.2022 Virtuaalne Pärnu Rattasõit Pärnu Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Tue 31.05.2022 "Sammukoguja" üleskutse Eesti Vaata lähemalt
Sat 07.05.2022 - Sun 15.05.2022 40. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud Tähtvere Puhkepark SA Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022, 09:30 - Sun 15.05.2022 40. Tartu Maastikumaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
Mon 09.05.2022 - Sun 15.05.2022 20. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 2. etapp Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
Thu 12.05.2022, 10:00 Järvamaa koolinoorte MV discgolfis Väätsa discgolfi park Vaata lähemalt
Thu 12.05.2022, 17:00 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Pärnu-Jaagupi Vaata lähemalt
Thu 12.05.2022, 17:00 "Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud II etapp Preediku järv Vaata lähemalt
Thu 12.05.2022, 17:00 27. Viljandi Järvejooksu 2 etapp Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
Thu 12.05.2022, 18:00 - Sun 15.05.2022 Triatloniakadeemia kevadlaager Kääriku Spordibaas Vaata lähemalt