Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Sat 09.04.2022 - Sun 12.06.2022 CREO KEVADSARI Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
Fri 15.04.2022 - Thu 30.06.2022 Kaugjooks "100 km jooks ümber Jalpugi järve" Vabalt valitud koht Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sat 21.05.2022 Virtuaalne LHV Maijooks Üle maailma Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Tue 31.05.2022 "Sammukoguja" üleskutse Eesti Vaata lähemalt
Sat 14.05.2022 - Sun 29.05.2022 Skechers Tartu Kevadjooks / kaugjooks 2022 Tamme Staadion, Tartu Vaata lähemalt
Mon 16.05.2022, 16:00 - Sun 22.05.2022 20. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 3. etapp Nõmme Spordikeskus Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022 Pärnu JK Vaprus-Tallinna JK Legion Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022 Filter Temposari Arukülas (3. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi lossimäed Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022, 18:30 Hiiu Kevadjooks 2022 Hiiu 41 Vaata lähemalt
Wed 18.05.2022, 19:00 Kohila pikamaajooksusari 2022 I etapp 2000m koos Eesti Staadionijooksude sarjaga Kohila Spordikompleksi staadion Vaata lähemalt