Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Sat 09.04.2022 - Sun 12.06.2022 CREO KEVADSARI Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
Fri 15.04.2022 - Thu 30.06.2022 Kaugjooks "100 km jooks ümber Jalpugi järve" Vabalt valitud koht Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sat 21.05.2022 Virtuaalne LHV Maijooks Üle maailma Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sun 15.05.2022 Virtuaalne Pärnu Rattasõit Pärnu Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Tue 31.05.2022 "Sammukoguja" üleskutse Eesti Vaata lähemalt
Sun 01.05.2022 - Sun 08.05.2022 20. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 1. etapp Kadrioru park Vaata lähemalt
Sat 07.05.2022 - Sun 08.05.2022 Järva-Jaani Open Discgolfis Järva-Jaani Vaata lähemalt
Sat 07.05.2022 - Sun 15.05.2022 40. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud Tähtvere Puhkepark SA Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022 Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis Tallinn Tondiraba Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022, 09:30 - Sun 15.05.2022 40. Tartu Maastikumaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022, 10:00 Läänemaa meistrivõistlused ujumises lastele ja noortele Haapsalu Veekeskus Vaata lähemalt
Sun 08.05.2022, 14:00 Wings for Life World Run 2022 Lillepi park Vaata lähemalt