Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Fri 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
Fri 04.10.2024 - Sat 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
Sat 05.10.2024 Agusalu Elamusretk Vaikla Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Fri 11.10.2024 - Sun 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
Sat 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sat 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
Sun 13.10.2024, 09:00 69. Viljandi Linnajooks Viljandi Vaata lähemalt
Fri 18.10.2024, 15:00 - Sun 20.10.2024 51. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
Sat 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sat 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
Sat 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
Wed 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt