Thu 08.02.2024, 10:00 |
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. poiste võrkpalli MINILIIGA ja 7.-9.kl. poiste võrkpalli KOOLILIIGA |
Räpina Ühisgümnaasiumi võimla |
Vaata lähemalt |
Fri 09.02.2024 - Sat 10.02.2024 |
46. Alutaguse Maraton |
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus |
Vaata lähemalt |
Fri 09.02.2024 - Sun 11.02.2024 |
Eesti Võrkpalli Liidu karikavõistluste finaalturniir U16T |
Pärnu Kesklinna Koolide Võimla |
Vaata lähemalt |
Fri 09.02.2024, 10:00 |
Järvamaa maakoolide 1.-3.kl rahvastepalli KV 4P+4T |
Väätsa Tervisekompleks |
Vaata lähemalt |
Fri 09.02.2024, 19:00 |
Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 5. etapp |
Oisu |
Vaata lähemalt |
Fri 09.02.2024, 19:30 |
Hea Olla esitleb - Saku II liiga: Haapsalu Herilased vs BC Kalev/Cramo II |
Haapsalu Wiedemanni spordihoone |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024 |
51. Elva Talikross I etapp |
Elva |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024 |
PÄRNUMAA RADADE KARIKASARI 2023/2024 discgolfis/Pärnumaa talvised MV discgolfis |
Jõekääru Discgolf |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024, 10:00 |
Viljandimaa sulgpalli MV üksikmängudes |
Heimtali Põhikooli spordihoone |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024, 10:00 - Sun 11.02.2024 |
Noorte jalgpalliturniir LOOTOS CUP 2024 |
Põlva Mesikäpa Hall |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024, 11:00 |
Imavere Talimängud |
Imavere |
Vaata lähemalt |
Sat 10.02.2024, 11:00 - Sun 11.02.2024 |
Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlused |
Leevi |
Vaata lähemalt |
Sun 11.02.2024 |
JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY |
Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park |
Vaata lähemalt |
Sun 11.02.2024 |
Viljandimaa ujumise MV |
Viljandi Jakobsoni Kooli ujula |
Vaata lähemalt |
Sun 11.02.2024 |
Paikuse Korvpalliliiga VIII voor |
Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid |
Vaata lähemalt |
Sun 11.02.2024, 10:00 |
Veskiloppet Suusamaraton 2024 |
Laagri Kooli Möldre maja |
Vaata lähemalt |
Tue 13.02.2024, 10:00 |
Põlvamaa kooolinoorte male meistrivõistlused |
Põlva linn |
Vaata lähemalt |
Tue 13.02.2024, 17:30 |
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" 4. etapp |
Türi Tolli mets |
Vaata lähemalt |
Tue 13.02.2024, 18:00 |
Põlvamaa SUUSASARI 2024, II etapp |
Mammaste Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Wed 14.02.2024, 09:00 |
Põlvamaa koolide 1.-3.kl ja 4.-6.kl. tüdrukute ja poiste saalijalgpall |
Põlva Mesikäpa Hall |
Vaata lähemalt |
Wed 14.02.2024, 10:00 |
Viljandimaa koolide 5.-6.kl. võrkpalli miniliiga |
Tarvastu Gümnaasiumi spordisaalid |
Vaata lähemalt |
Thu 15.02.2024, 16:00 |
Järva valla suusaseeria 4.etapp |
Järva-Jaani |
Vaata lähemalt |
Fri 16.02.2024 - Sat 16.03.2024 |
50. Tartu Maratoni lastesõidud |
SA Tähtvere Puhkepark |
Vaata lähemalt |
Fri 16.02.2024, 10:00 |
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused suusatamises 2024 |
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Fri 16.02.2024, 19:30 |
Saku II liiga: Haapsalu Herilased vs TalTech BS/FENSTER |
Haapsalu Wiedemanni spordihoone |
Vaata lähemalt |
Fri 16.02.2024, 20:00 |
I liiga IMsport Türi vs Rae |
Konesko Türi Spordihoone |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024 |
Ridala Sise talimängud |
Haapsalu Panga Spordihoone |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024 - Sat 16.03.2024 |
50. Tartu Maraton |
Otepää - ELva |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024 |
51. Elva Talikross II etapp - VÕISTLUS JÄÄB ÄRA |
Elva |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024 |
ANNA HOOGU ujumisvõistlused puuetega inimestele |
Aura Veekeskus |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024, 10:00 |
Paide Võrkpalliklubi 23. Sünnipäevaturniir segavõistkondadele |
Paide E-Piim Spordihall |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024, 10:30 |
10. Tartu Teatemaraton |
Arula |
Vaata lähemalt |
Sat 17.02.2024, 19:00 |
JK Sarma seeriajooks 3000 m |
Kuressaare linnastaadion |
Vaata lähemalt |
Sun 18.02.2024 |
JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY |
Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park |
Vaata lähemalt |
Sun 18.02.2024 |
Al Dente Cup II etapp (lumelaud, mäesuusk) lapsed |
Valgehobusemäe spordikeskus |
Vaata lähemalt |
Sun 18.02.2024, 10:00 |
Põlvamaa lauatennise meistrivõistlused, täiskasvanud |
Mooste Kultuurimaja spordisaalid |
Vaata lähemalt |
Sun 18.02.2024, 16:00 |
I liiga IMsport Türi vs EMÜ |
Konesko Türi Spordihoone |
Vaata lähemalt |
Tue 20.02.2024, 11:00 |
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises |
Türi valgustatud tervise- ja suusarada |
Vaata lähemalt |
Wed 21.02.2024 |
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV |
Jõulumäe Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Wed 21.02.2024, 09:00 |
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis (miniliiga) 2024 |
Haapsalu Panga Spordihoone |
Vaata lähemalt |
Wed 21.02.2024, 10:00 |
Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused |
Mooste Kultuurimaja spordisaalid |
Vaata lähemalt |
Wed 21.02.2024, 17:00 |
Kohila 3 I etapp Kohila suusaõhtu ÕHTULIUG |
Kohila Spordikeskuse terviserada |
Vaata lähemalt |
Fri 23.02.2024 |
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPP - PIKK SÕIT |
Keila Terviserajad |
Vaata lähemalt |
Fri 23.02.2024, 12:00 |
EIL bowlingu võistkondlikud MV Narva osavõistlus |
Bowlingclub Bombey |
Vaata lähemalt |
Fri 23.02.2024, 14:00 |
EIL bowlingu võistkondlikud MV Tartu osavõistlus |
Bowlex OÜ |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024 - Sun 25.02.2024 |
Finlandia-hiihto 2024 |
Lahti |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024 |
Viljandimaa suusatamise MV |
Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024 |
DGK Albatross nädalamängud |
Valgeranna discgolfi park |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024, 07:30 |
Matk TERVE EESTI EEST, Põlva |
Põlva |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024, 10:00 |
Narva Suusasõit 2024 |
Äkkeküla spordikeskus |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024, 11:00 |
Palivere Suusasari 2024 III etapp |
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024, 11:00 |
Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit) |
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus |
Vaata lähemalt |
Sat 24.02.2024, 12:00 |
Matk TERVE EESTI EEST |
Kanepi vald |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024 |
JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY |
Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024 |
26. Tallinna Suusamaraton |
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024 |
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT |
Keila Terviserajad |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024 |
Eesti Noortesarja IV etapp |
Valgehobusemäe spordikeskus |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024, 10:00 |
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk |
Tabasalu |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024, 12:00 |
EIL bowlingu võistkondlikud MV Tallinna osavõistlus |
Akadeemia Bowling |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024, 12:00 |
Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis meeskondadele II etapp |
Jalgpallihall |
Vaata lähemalt |
Sun 25.02.2024, 12:30 |
A. Le Coq Superkarikas 2024 |
Viljandi Männimäe jalgpallihall |
Vaata lähemalt |
Tue 27.02.2024, 18:00 |
Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp |
Mammaste Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Wed 28.02.2024 - Sun 03.03.2024 |
PÄRNUMAA SISE-RANNASPORDIFESTIVAL |
Jõulumäe Tervisespordikeskus |
Vaata lähemalt |
Thu 29.02.2024 |
Sisesuund Jüri Gümnaasium |
Jüri Gümnaasium |
Vaata lähemalt |