Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Mon 01.04.2024 - Tue 23.04.2024 Virtuaalne Sinilillejooks 2024 Eesti Vaata lähemalt
Mon 01.04.2024, 19:00 Sinilillejooks TALLINN 2024 Port Noblessner Vaata lähemalt
Tue 02.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 3X3 korvpall P,T 4-5,6-7,8-9,10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Wed 03.04.2024, 17:00 Punktipeitus 5 (siseorienteerumine) Lääne maakond Vaata lähemalt
Fri 05.04.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 7. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 06.04.2024 - Sun 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Sun 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis meeskonnad Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Sun 07.04.2024 Meenikunno Elamusretk Valgjärve Vaata lähemalt
Sun 07.04.2024, 11:00 Sinilillejooks JÕHVI 2024 Jõhvi Vaata lähemalt
Wed 10.04.2024, 19:00 Tartu Ülikooli Kevadjooks Ujula 4 Vaata lähemalt
Thu 11.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
Sat 13.04.2024 - Sun 14.04.2024 EDGL Karikasari discgolfis Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sat 13.04.2024, 06:30 XIV Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 11:00 Sinilillejooks PÄRNU 2024 Pärnu Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 11:00 Kõrvemaa KV lauatennises 4. etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 12:00 Künnipäeva teatejooks Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
Tue 16.04.2024, 10:00 Järvamaa koolinoorte murdmajooks Paide vallimägi Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024, 17:00 Punktipeitus 6 (siseorienteerumine) Lääne maakond Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024, 17:45 Pärnumaa asutustevaheline discgolf 2024 Valgeranna discgolfi park Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
Thu 18.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Sindi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Fri 19.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12 kl saalihoki KV segavõistkondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
Sun 21.04.2024 - Sat 27.04.2024 Paraujumise lahtised Euroopa meistrivõistlused Madeira Vaata lähemalt
Sun 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
Sun 21.04.2024, 11:00 Sinilillejooks TARTU 2024 Raekoja plats Vaata lähemalt
Wed 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 25.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Audru orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 10 000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Sat 27.04.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused Saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sat 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024 Baltic Cup 4 etapp. VI Otepää Rattaralli Tehvandi suusarollerirada Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Tue 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide Vaata lähemalt