Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Wed 05.10.2022, 16:00 Saku Sügiskross Saku valgustatud suusarada Vaata lähemalt
Wed 05.10.2022, 17:00 Margus Pirksaare/Türi Tehisjärve jooks, 4. Järvamaa Järved jooksud 14. etapp Türi järv Vaata lähemalt
Wed 05.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 06.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2022 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022 Pärnumaa MV koroonas segapaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022 - Sun 09.10.2022 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 Hiiumaa Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022 - Sun 09.10.2022 Bike Fanatics Keila CX Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022, 09:00 Roosna-Alliku XIV Matkamäng " Saan ise looduses hakkama" Kaaruka seltsimaja Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022, 12:00 Haanja Rullsuusamaraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 08.10.2022, 12:00 OK West AV ja Pärnumaa MV Metsaküla Vaata lähemalt
Sun 09.10.2022, 12:00 67. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
Sun 09.10.2022, 17:15 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FC Flora Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Wed 12.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 13.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
Fri 14.10.2022, 15:30 - Sun 16.10.2022 49. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022 - Mon 31.10.2022 Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks Pärnu maakond Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022 VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX Rapla Vesiroosi terviserada Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022 - Sun 23.10.2022 10th Down Syndrome World Swimming Championships Albufeira Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022, 10:00 Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022, 12:00 Jõulumäe Rullsuusamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022, 15:00 Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis Pärnu Kontserdimaja Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Audentese SG/NK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 15.10.2022, 17:00 Pärnu JK Vaprus-JK Narva Trans Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Sun 16.10.2022 Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) Pirita terviserajad Vaata lähemalt
Sun 16.10.2022, 10:00 Rattaretk "KÜLAST KÜLLA" Kihlepa Vaata lähemalt
Tue 18.10.2022, 10:00 Järvamaa maakoolide 4.-5.kl rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 19.10.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 20.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
Fri 21.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
Fri 21.10.2022, 14:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Lõuna-Eesti osavõistlus Võru 55f Vaata lähemalt
Sat 22.10.2022 Jetoil Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Jõulumäe Tervisespordikeskus SA Vaata lähemalt
Sat 22.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Tallinna osavõistlus AMB - Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Sat 22.10.2022, 12:00 Pärnu KSS Eero - Tallinn KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sat 22.10.2022, 15:00 Pärnu KSS Eero - Turku Valpas sõpruskohtumine korvpallis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sun 23.10.2022, 10:00 Pärnu Rannajooks Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Wed 26.10.2022, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikud Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 27.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
Sat 29.10.2022 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FCI Levadia Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Sat 29.10.2022 RAKKE CX Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
Sat 29.10.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 30.10.2022 NOORTESARI - UJU JA JOOKSE Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
Sun 30.10.2022, 10:00 Viljandimaa lauatennise MV Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
Sun 30.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Viljandi VK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 02.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 05.11.2022, 09:00 Otepää CX 2022 Kääriku Spordikeskuse suusarajad Vaata lähemalt
Sun 06.11.2022 Audru Sildade Jooks Audru vald Vaata lähemalt
Sun 06.11.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
Tue 08.11.2022, 10:00 3X3 korvpall 1.-5 kl ja 6.-7kl Rahvaliiga festival E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Wed 09.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 3.-5.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 09.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 12.11.2022, 11:00 Türi kunstmuru CUP Türi Kunstmuruväljak Vaata lähemalt
Sun 13.11.2022 - Thu 13.10.2022 Eesti lühiraja MV paraujumises 2022 Wiru Spordikeskus Vaata lähemalt
Wed 16.11.2022, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 17.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvastepall KV tüdrukud ja poisid Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 19.11.2022 Pärnumaa MV sise-kiikingus Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Sat 19.11.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 20.11.2022, 10:00 Aravete Sügisturniir, Kõrvemaa KV II etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
Tue 22.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 23.11.2022 - Tue 29.11.2022 IWAS World Games 2022 Vila Real de Santo António Vaata lähemalt
Wed 23.11.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 25.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide 4.-5.kl. rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 26.11.2022, 12:00 5. Kadrijooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
Sun 27.11.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Selver Tallinn SK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 30.11.2022, 10:00 Järvamaa koolide Pallilahing P+T Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 30.11.2022, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikud Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Tue 06.12.2022, 10:00 Järvamaa 6.-9.kl võrkpalli KV poisid ja tüdrukud Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Wed 07.12.2022, 10:00 Järvamaa 4.-5.kl ja 6.-7. kl 3 X 3 korvpall. Vabariiklik 8-9 kl, 10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Wed 07.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 08.12.2022, 10:00 Kesk regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Fri 09.12.2022, 10:00 Kesk regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 10.12.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Mon 12.12.2022, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12.kl KV võrkpallis Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Wed 14.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 17.12.2022 STEBBY Eesti Ööjooks - Narva Talv 2022 Narva Vaata lähemalt
Sat 17.12.2022, 09:30 2022 Audi Vana-aasta jooksupäev Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
Sat 17.12.2022, 10:00 Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Vaata lähemalt
Sat 17.12.2022, 12:00 32. VAK Staieri Jõulujooks Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
Wed 21.12.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 24.12.2022, 12:00 Pööripäevajooks Jooks talve Kuressaare Vaata lähemalt
Wed 28.12.2022, 18:00 2022.a hooaja lõpetamine Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 28.01.2023 37. Viru Maraton Mõedaku spordibaas Vaata lähemalt
Sat 04.02.2023 24. Tamsalu-Neeruti Maraton Tamsalu suusa- ja rullirada Vaata lähemalt
Fri 10.02.2023 - Sat 11.02.2023 45. Alutaguse Maraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 12.02.2023 49. Tartu Maratoni Avatud Rada Otepää - Elva Vaata lähemalt
Sun 19.02.2023 49. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Sat 25.02.2023 50. Elva Talikross I etapp Elva Vaata lähemalt
Sat 25.02.2023 25. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 25.02.2023, 09:00 - Sun 26.02.2023 Finlandia-hiihto TEST competition Lahti Vaata lähemalt
Sat 04.03.2023 50. Elva Talikross II etapp Elva Vaata lähemalt
Sat 04.03.2023 46. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 15.04.2023 13. Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
Wed 26.04.2023 Filter Temposari (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 30.04.2023 IV Otepää Rattaralli Otepää Vaata lähemalt
Sat 06.05.2023 Filter Maanteekarikasari (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 06.05.2023 Filter Rullituur (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Wed 10.05.2023 Filter Temposari (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 13.05.2023 Parkmetsa jooks 2023 Raja tn park (Riia 167A), Tartu Vaata lähemalt
Sun 14.05.2023 41. Tartu Maastikumaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Sat 20.05.2023 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 65. Elva Tänavasõit Puiestee 2 Vaata lähemalt
Sun 21.05.2023 Filter Maanteekarikasari (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Sun 21.05.2023 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Wed 24.05.2023 Filter Temposari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 27.05.2023 XI Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
Sun 28.05.2023 Hawaii Expressi 42. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
Sat 03.06.2023 Eesti Ööjooks - Rakvere 2023 Rakvere linn Vaata lähemalt
Wed 07.06.2023 Filter Temposari (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 11.06.2023 Filter Maanteekarikasari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 11.06.2023 Filter Rullituur (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Wed 14.06.2023 Filter Temposari (5. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 18.06.2023 Eesti meistrivõistlused grupisõidus MU vanuseklassile / Balti meistrivõistlused grupisõidus MU Leedu Vaata lähemalt
Wed 21.06.2023 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Viljandi Vaata lähemalt
Sat 24.06.2023 - Sun 25.06.2023 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused Leedu Vaata lähemalt
Wed 28.06.2023 Filter Temposari (6. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sat 01.07.2023 Eesti meistrivõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sun 02.07.2023 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Thu 06.07.2023 - Sun 09.07.2023 49. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur Tartu- Otepää- Kuremaa Vaata lähemalt
Thu 06.07.2023 - Sun 09.07.2023 2. Rahvusvaheline Tartu naiste tuur Tartu-Otepää-Kuremaa Vaata lähemalt
Sat 15.07.2023 Open Water Estonia 2023 Käsmu Vaata lähemalt
Sun 16.07.2023 Võsu Südasuve Challenge 2023 Võsu Vaata lähemalt
Sat 22.07.2023 - Sun 23.07.2023 Eesti meistrivõistlused XCO/XCC Pärsimäe Vaata lähemalt
Sat 29.07.2023 Peetri Jooks 2023 Peetri Vaata lähemalt
Sat 29.07.2023, 08:00 - Sun 30.07.2023 22. Haapsalu velotuur / Eesti meistrivõistlused seenioritele Haapsalu Vaata lähemalt
Sat 05.08.2023 Skechers Suvejooks 2023 A. Le Coq Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 12.08.2023 Eesti Ööjooks - Tallinn 2023 Tallinn Vaata lähemalt
Sun 13.08.2023 Filter Maanteekarikasari (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 13.08.2023 Filter Rullituur (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 17.09.2023 Hawaii Expressi 26. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Fri 06.10.2023 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
Sat 07.10.2023 - Sun 08.10.2023 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2023 Hiiumaa Vaata lähemalt
Sat 07.10.2023 12. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Sat 21.10.2023 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Narva Vaata lähemalt