Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Fri 23.02.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPP - PIKK SÕIT Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Fri 23.02.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Fri 23.02.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024 - Sun 25.02.2024 Finlandia-hiihto 2024 Lahti Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024 Viljandimaa suusatamise MV Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024, 07:30 Matk TERVE EESTI EEST, Põlva Põlva Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024, 10:00 Narva Suusasõit 2024 Äkkeküla spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024, 11:00 Palivere Suusasari 2024 III etapp Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024, 11:00 Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 24.02.2024, 12:00 Matk TERVE EESTI EEST Kanepi vald Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024 26. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024 Eesti Noortesarja IV etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024, 10:00 TreeningPluss Tabasalu jooks-matk Tabasalu Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024, 12:00 Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis meeskondadele II etapp Jalgpallihall Vaata lähemalt
Sun 25.02.2024, 12:30 A. Le Coq Superkarikas 2024 Viljandi Männimäe jalgpallihall Vaata lähemalt
Tue 27.02.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Wed 28.02.2024 - Sun 03.03.2024 PÄRNUMAA SISE-RANNASPORDIFESTIVAL Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Thu 29.02.2024 Sisesuund Jüri Gümnaasium Jüri Gümnaasium Vaata lähemalt
Fri 01.03.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 6. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 02.03.2024, 10:00 Ridala XX Karikaturniir võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Sat 02.03.2024, 16:00 I liiga IMsport Türi vs Põltsamaa Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga IX voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024, 10:00 Kõrvemaa KV lauatennises III etapp Lehtse Kultuurimaja Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024, 10:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` koroona Lubja 48a Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024, 11:00 25. Tamsalu-Neeruti Maraton Pariisi puhkeküla Vaata lähemalt
Sun 03.03.2024, 11:00 Viimsi Suusapäev Karulaugu terviserada Vaata lähemalt
Wed 06.03.2024, 09:30 Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute ja poiste ning 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpall Põlva Mesikäpa Hall Vaata lähemalt
Wed 06.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. võrkpalli KV August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Vaata lähemalt
Thu 07.03.2024, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.k korvpalli KV poisid E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Sat 09.03.2024 47. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 09.03.2024 Sisesuund Rocca al Mare Kool Rocca al Mare Kooli AS Vaata lähemalt
Sat 09.03.2024 Valgehobusemäe Karikas II etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 09.03.2024, 11:00 Sisesõudesarja IV etapp - Eesti MV 2024 Narva Spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 09.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, sprint Leevi Vaata lähemalt
Sun 10.03.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` bowling OKOK. Vaba Aja Keskus Vaata lähemalt
Sun 10.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 10.03.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPP - 1 km VÄLJALANGEMISEGA DUELLID Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Sun 10.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, lühirada Leevi Vaata lähemalt
Sun 10.03.2024, 12:00 Kehtna suusasari 2024 4. osavõistlus Paluküla liikumisrada Vaata lähemalt
Mon 11.03.2024, 10:00 Järvamaa võrkpalli 4.-6.kl miniliiga võrkpallis Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
Tue 12.03.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Wed 13.03.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Wed 13.03.2024 Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Fri 15.03.2024, 10:00 Viljandimaa koolide 1.-3.kl ja 4.-5.kl. jalgpalli OSAVUSFESTIVAL Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
Fri 15.03.2024, 11:00 - Sat 16.03.2024 Võrkpallivõistlus Akzo Nobel CUP 2024 Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Sat 16.03.2024 - Sun 17.03.2024 Eesti-Leedu sõpruskohtumised rannajalgpallis Jõulumäe Tervisespordikeskuse liivahall Vaata lähemalt
Sat 16.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga X voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sun 17.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 17.03.2024 Al Dente Cup III etapp lapsed Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 17.03.2024, 10:00 Uju ja jookse- Viljandi III etapp Viljandi Jakobsoni Kooli ujula Vaata lähemalt
Mon 18.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 7.-9.kl. võrkpalli kooliliiga Halliste Põhikooli korv- ja võrkpalliplats Vaata lähemalt
Tue 19.03.2024, 18:00 Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Fri 22.03.2024 EMV sprinditeade, klassika Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 23.03.2024 23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 23.03.2024, 10:30 Tallinna Linnarogain A. Le Coq Arena Vaata lähemalt
Sat 23.03.2024, 10:30 Läänemaa lahtised meistrivõistlused võrkpallis naiskondadele Haapsalu Panga Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 23.03.2024, 12:00 Pööripäevajooks Jooks kevadesse Loode tammik Vaata lähemalt
Sun 24.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 24.03.2024, 10:00 TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk Vääna-Jõesuu Vaata lähemalt
Wed 27.03.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 28.03.2024, 16:00 Järva valla suusaseeria 6.etapp(Valgehobusemäe kross) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Fri 29.03.2024 - Sat 30.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga Finaal 4 Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sun 31.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Mon 01.04.2024, 19:00 Sinilillejooks TALLINN 2024 Port Noblessner Vaata lähemalt
Tue 02.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 3X3 korvpall P,T 4-5,6-7,8-9,10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Fri 05.04.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 7. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 06.04.2024 - Sun 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Sun 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis meeskonnad Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Sun 07.04.2024, 11:00 Sinilillejooks JÕHVI 2024 Jõhvi Vaata lähemalt
Wed 10.04.2024, 19:00 Tartu Ülikooli Kevadjooks Ujula 4 Vaata lähemalt
Sat 13.04.2024 - Sun 14.04.2024 EDGL Karikasari discgolfis Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Sat 13.04.2024, 06:30 XIV Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 11:00 Sinilillejooks PÄRNU 2024 Pärnu Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 11:00 Kõrvemaa KV lauatennises 4. etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
Sun 14.04.2024, 12:00 Künnipäeva teatejooks Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
Tue 16.04.2024, 10:00 Järvamaa koolinoorte murdmajooks Paide vallimägi Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
Wed 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
Fri 19.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12 kl saalihoki KV segavõistkondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
Sun 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
Wed 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Fri 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
Sat 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024 Baltic Cup 4 etapp. VI Otepää Rattaralli Tehvandi suusarollerirada Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
Sun 28.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Tue 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide Vaata lähemalt
Wed 01.05.2024 95. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
Fri 03.05.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2024 Haapsalu Vaata lähemalt
Fri 03.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024 Keila-Joa liigub Keila-Joa Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024 Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024 Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024 - Sun 05.05.2024 Discgolfi maraton Järva-Jaani 100 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024 43. Kuressaare Linnajooks (2024) Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Sat 04.05.2024, 12:00 Kehtna mõisa jooks 2024 Kehtna mõis Vaata lähemalt
Sun 05.05.2024 24. Mulgi Rattamaraton Viljandi Vaata lähemalt
Sun 05.05.2024, 11:30 2.Harku rannajooks Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Sun 05.05.2024, 12:00 53. jooks ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Tue 07.05.2024, 11:00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Tue 07.05.2024, 17:00 Järvamaa MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Tue 07.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud II etapp Türi Kõrgessaare orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Wed 08.05.2024 Filter Temposari Sakus (1. etapp) Saku Vaata lähemalt
Wed 08.05.2024 1. ETAPP / Kadrioru park Kadrioru park Vaata lähemalt
Sat 11.05.2024 Sauga Kevadjooks 2024 Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja Vaata lähemalt
Sat 11.05.2024 Hawaii Express Estonian Cup - HEPA 22. Raplamaa Rattamaraton Laukataguse Puhkeküla Vaata lähemalt
Sat 11.05.2024 36. Viimsi Jooks Viimsi staadion Vaata lähemalt
Sat 11.05.2024 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis naiskondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 11.05.2024, 12:00 Järvakandi duatlon 2024 Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Sun 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaraton Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Tue 14.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud III etapp Eidapere orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Tue 14.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Wed 15.05.2024 2. ETAPP Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
Thu 16.05.2024, 18:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks Lubja 48a Vaata lähemalt
Sat 18.05.2024 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit Elva Vaata lähemalt
Sat 18.05.2024 LHV Maijooks Tallinna Lauluväljak Vaata lähemalt
Sat 18.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari I etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Sat 18.05.2024, 12:00 Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 Valtu Spordimaja Vaata lähemalt
Sat 18.05.2024, 13:00 Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS Kohila Aandu metsa rattakrossi rada Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024 Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari II etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024, 10:00 Veskiloppet Orienteerumine 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024, 12:00 26. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
Sun 19.05.2024, 12:00 Lelle mõisa jooks 2024 Lelle mõis Vaata lähemalt
Mon 20.05.2024 - Tue 21.05.2024 Käimise võstkondlikud maailmameistrivõistlused Antalya Vaata lähemalt
Tue 21.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IIetapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Wed 22.05.2024 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Kiili Vaata lähemalt
Wed 22.05.2024 3. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 22.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi - Mustla mnt, Raassilla Vaata lähemalt
Wed 22.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 24.05.2024, 17:00 - Sat 25.05.2024 2024 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
Sat 25.05.2024 XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
Sat 25.05.2024 Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Sat 25.05.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 26.05.2024 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Sun 26.05.2024 43. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
Sun 26.05.2024, 11:00 Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sun 26.05.2024, 11:30 VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele Toila Vaata lähemalt
Sun 26.05.2024, 12:00 Keava mõisa jooks 2024 Keava mõisa varemed Vaata lähemalt
Tue 28.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Wed 29.05.2024 4. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 29.05.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi I etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Wed 29.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 31.05.2024 - Sat 01.06.2024 Narva Linna Jooks Joaoru Puhkeala, Narva Vaata lähemalt
Fri 31.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Sat 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
Sat 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
Sun 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 02.06.2024 Filter Rullituur (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Sun 02.06.2024, 12:00 Järvamaa Mv orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Sun 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
Tue 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Wed 05.06.2024 Filter Temposari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Wed 05.06.2024 5. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Fri 07.06.2024 - Sun 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
Sat 08.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Solar Wheel 2.Valga/Valka Rattamaraton/Eesti MV Gravel`24 Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
Sat 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Sat 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsajooks Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Sun 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
Sun 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
Wed 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
Wed 12.06.2024 6. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 12.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Fri 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sat 15.06.2024 - Sun 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Sun 16.06.2024 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Sun 16.06.2024 E-Piim Rattapäev (Järva-Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Sun 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Sun 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
Tue 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
Wed 19.06.2024 - Sat 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused grupisõidus Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
Wed 19.06.2024 7. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
Sat 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Sun 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
Wed 26.06.2024 8. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Sat 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sat 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
Sat 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
Sun 30.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Smiltene Rattamaraton Smiltene Vaata lähemalt
Sun 30.06.2024 Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
Sun 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sun 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Sun 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt
Tue 02.07.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 6. etapp Kellissaare-Mädara orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Wed 03.07.2024 9. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Sat 06.07.2024 Vasalemma liigub Vasalemma Vaata lähemalt
Sat 06.07.2024 Eesti meistrivõistlused BMX-krossis Māra Štromberga BMX trase ''Valmiera'' Vaata lähemalt
Sat 06.07.2024, 13:00 Voka Triatlon 40 Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Sun 07.07.2024 22. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
Sun 07.07.2024, 12:00 Viljandi triatlon Viljandi järv Vaata lähemalt
Wed 10.07.2024 10. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Sat 13.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 13.07.2024 SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Sat 13.07.2024, 12:00 43. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Sat 13.07.2024, 12:10 3. Pühajärve pargijooks Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Sun 14.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sun 14.07.2024 KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Sun 14.07.2024, 10:00 Järvamaa MV petangis triodele Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Sun 14.07.2024, 12:00 Pühajärve pargitriatlon Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Mon 15.07.2024 - Thu 18.07.2024 EIL Elva Spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Wed 17.07.2024 11. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Fri 19.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 20.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 20.07.2024 Mihkel Leppiku sõuderegatt Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Sat 20.07.2024, 09:00 Pärnu Jõe Triatlon 2024 Pärnu kesklinna jõeäär Vaata lähemalt
Sat 20.07.2024, 11:00 TÜRI MARATON Veskisilla hotell Vaata lähemalt
Sun 21.07.2024 Pärnumaa lahtised MV sõudmised Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Sun 21.07.2024 Pandivere Rattasõit Ebavere Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Wed 24.07.2024 12. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Sat 27.07.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton Elva Vaata lähemalt
Sat 27.07.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused aerutamises Pärnu Vaata lähemalt
Sat 27.07.2024 Eesti BMX-krossi karikasari V etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Sat 27.07.2024, 10:00 - Sun 28.07.2024 Otepää triatlon Otepää Aedlinna jalgpallistaadion Vaata lähemalt
Sun 28.07.2024 Balti karikavōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VI etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Wed 31.07.2024 13. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Thu 01.08.2024, 16:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ´ minigolf Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
Fri 02.08.2024, 12:00 - Sat 03.08.2024 EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition Äkkeküla tee Vaata lähemalt
Sat 03.08.2024 Skechers Suvejooks 2024 Ihaste tee 7 Vaata lähemalt
Sat 03.08.2024 Baltic Cup 7 etapp. Otepää Vaata lähemalt
Sat 03.08.2024, 12:00 Karitsa Superliiga triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Sun 04.08.2024 NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Sun 04.08.2024 Baltic Cup 8 etapp Otepää Vaata lähemalt
Sun 04.08.2024 SKO MOTORSI 24. Rakke Rattamaraton Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
Wed 07.08.2024 Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) Ääsmäe Vaata lähemalt
Wed 07.08.2024 14. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Fri 09.08.2024 - Sat 10.08.2024 ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 Ülemiste Vaata lähemalt
Sat 10.08.2024 Rae valla meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Sat 10.08.2024, 10:00 - Sun 11.08.2024 Järvamaa MV tennises üksikmängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Sat 10.08.2024, 10:00 Maardu triatlon Maardu järv Vaata lähemalt
Sat 10.08.2024, 11:00 FIXUS Palivere Jalgrattakross Palivere Vaata lähemalt
Sun 11.08.2024 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Tallinn Vaata lähemalt
Sun 11.08.2024 Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Sun 11.08.2024 King of Tallinn / Eesti BMX-krossi karikasari VIII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Wed 14.08.2024 Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) Paldiski Vaata lähemalt
Wed 14.08.2024 15. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Thu 15.08.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi III etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Sat 17.08.2024 Kose 7 Järve rattamaraton 2024 - EESTI MV Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Sat 17.08.2024 Paldiski liigub Paldiski Keskväljak Vaata lähemalt
Sat 17.08.2024, 11:50 20. Ülemiste metsajooks Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Sat 17.08.2024, 12:00 52. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Sun 18.08.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad Vaata lähemalt
Tue 20.08.2024, 17:00 Järvamaa MV orienteerumisessprindis Türi Vaata lähemalt
Tue 20.08.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 7. etapp Türi Vaata lähemalt
Wed 21.08.2024 16. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Thu 22.08.2024 - Sun 25.08.2024 Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 Harjumaa; Tartumaa; Valgamaa Vaata lähemalt
Sat 24.08.2024 Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton Kihnu Vaata lähemalt
Sat 24.08.2024, 10:00 - Sun 25.08.2024 Järvamaa MV tennises paarismängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Sat 24.08.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero mv discgolfis Sindi discgolfi park Vaata lähemalt
Sun 25.08.2024 IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn Tallinn Vaata lähemalt
Sun 25.08.2024 Maardu City Run 2024 Maardu Vaata lähemalt
Sun 25.08.2024, 09:30 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO Paluküla terviserada Vaata lähemalt
Wed 28.08.2024 17. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 28.08.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 31.08.2024 - Sun 01.09.2024 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
Sat 31.08.2024 - Sun 01.09.2024 FINSO puuetega sportlaste Euroopa karikaetapp novuses Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
Sat 31.08.2024 27. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Sat 31.08.2024, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 4. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Sun 01.09.2024 - Mon 30.09.2024 Tallinna Maraton Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Tue 03.09.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Wed 04.09.2024 18. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Fri 06.09.2024 Nike Noortejooks Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Sat 07.09.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Sat 07.09.2024 Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Sat 07.09.2024 Tallinna Sügisjooks 10 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Sun 08.09.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sun 08.09.2024 Tallinna Maraton - 42,2 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Wed 11.09.2024 19. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Fri 13.09.2024 - Sun 15.09.2024 INWA Nordic Walking World Championship Lahti Vaata lähemalt
Sat 14.09.2024 ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
Sun 15.09.2024, 10:00 27. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Sun 15.09.2024, 10:00 Veskiloppet Lastejooks 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Sun 15.09.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Sun 15.09.2024, 12:00 Rakvere 41. Rahvajooks Kastani puiestee 12 Vaata lähemalt
Wed 18.09.2024 20. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Sat 21.09.2024 - Sun 22.09.2024 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
Sat 21.09.2024 Tallinna meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IX etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Sun 22.09.2024 Uuesalu karikas / Eesti BMX-krossi karikasari X etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Sun 22.09.2024 VI Pärnumaa Rattaorienteerumine Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise monument Vaata lähemalt
Wed 25.09.2024 21. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Wed 25.09.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 28.09.2024 Viimsi Rattakross Randvere kool Vaata lähemalt
Sat 28.09.2024, 11:00 FIXUS Padise Jalgrattakross Padise Vaata lähemalt
Sat 28.09.2024, 11:00 29. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
Fri 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
Fri 04.10.2024 - Sat 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
Sat 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Fri 11.10.2024 - Sun 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
Sat 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Sat 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
Sun 13.10.2024, 09:00 69. Viljandi Linnajooks Viljandi Vaata lähemalt
Sat 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Sat 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
Sat 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
Wed 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Fri 01.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Fri 01.11.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Sun 03.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Wed 06.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Wed 13.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Thu 14.11.2024 - Thu 21.11.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP `rõngaste täpsusvise Lubja 48a Vaata lähemalt
Wed 20.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 23.11.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sun 24.11.2024, 12:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp(viimane) Türi Vaata lähemalt
Sun 24.11.2024, 18:00 Igamehe bowling Veskisilla bowlingusaal Vaata lähemalt
Wed 27.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Sat 07.12.2024 Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 Narva Vaata lähemalt
Sat 07.12.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Sat 15.02.2025 - Sun 16.02.2025 51. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Tue 01.01.2030 Test Võistlus 2030 test Vaata lähemalt
Sun 01.12.2030 Test võistlus 2 2030 13414 Tallinn Vaata lähemalt