Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
R 24.09.2021 - N 30.09.2021 Liikumispausid Sillamäe Linnavalitsus Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Pallipäev Jäneda mängude väljak Vaata lähemalt
R 24.09.2021 KVK 5.-7. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Paide Hillar Hanssoo põhikooli tervisepäev Paide Hillar Hanssoo põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Sookure lasteaia hommikujooks Paide linn Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Liivamäe Lasteaia matkapäev Kadrioru pargis. Kadrioru park Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Aste Põhikooli sünnipäevamatk Aste Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks Jõhvi linna park ja allee Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Maastikumäng Kihelkonna Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Lasteaia Spordinädal Pala Vaata lähemalt
R 24.09.2021 VIII OMA RIIGI RAHVAJOOKS 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Orienteerumisõhtu peredele Staadioni 1 Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädal Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädala sündmused Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Matk Emajõe ääres Jänese matkarada Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Tilsi orienteerumine Tilsi Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Minimaraton 7,5 km Ardu Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Viljandi Kutseõppekeskuses Viljandi Kutseõppekeskuse spordihoone Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Pöörane pallipäev Narva Eesti Gümnaasiumi võimla Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Laagri Kooli matkapäev 2021 Laagri Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 07:00 - N 30.09.2021 Ujumine Nõmme ujula Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 08:45 Orienteerumis mängud, võistlus Valgu mõis Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 1. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Puka sügismatk. Kooli Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Matk ümber Venevere järve Kõo Lasteaed Tähekild Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Haabneeme kooli spordipäev Haabneeme Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:30 Põlva maakonna koolide jalgpalli meistrivõistlused Jalgpallistaadion Lootospark Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Maraton Pae 1 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Kooli matkapäev. Kuusalu vald Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Valgeranna rattamatk Valgeranna Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Jooksude päev Glehni park Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Lohusuu kooli spordipäev Avinurme tee 73 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Matkamine Pärnu Kadri Tänava Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Vasalemma Põhikooli maastikumäng Vasalemma Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Jookseme koos! Karja 25 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Kärdla Lasteaed Palade spordiväljakud Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Mõisaküla Kooli matkapäev Mõisaküla Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 - P 26.09.2021 Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus 2021 Põhja-Eesti Pimedate Ühing Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Pirita lasteaed, orienteerumine jalgratastel Pirita Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Ole osav Kivila Park Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Kooli sünnipäeva matk Aste Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Karukella spordipäev Kurista Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Mõisaküla Lasteaia vigursõit Vabriku 10 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Gerd Kanter " Spordinädalale hoogu andmas" Elva Spordihoone Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Jooksupäev Metsa 3 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused Kuremaa tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 JOOKS: Alu Minijooks Alu Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:30 500 meetri jooks Ranna 10 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:30 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Jalgrattamatk Mehikoorma Põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 2.-4. klassside tetejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Lõuna-Eesti osavõistlus Tartu FUN BOWLING, Võru tn. 55F Sõbrakeskus Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Valgamaa Koolide orienteerumise karikavõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:30 OMA RIIGI VIII Rahvajooks 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 13:00 Rahvastepall Urvaste Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 14:00 Laupa Kooli integreeritud rahvajooks. Laupa Põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 14:00 Teedeprojekt OÜ liikumispäev Harju maakond Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 18:30 Jalgpallitehnika Tallinna Räägu pargi korvpalliplats Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 19:00 Naiste jalgpalli Meistriliiga kodumäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Luunja 3. Titeralli Luunja Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Porkuni järve jooks Porkuni Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Järvakandi Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi terviserajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Pärnumaa MV sise-kiikingus Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Jüriloppet Duatlon Võsukese Lasteaed Vaata lähemalt
L 25.09.2021 - P 26.09.2021 Tallinna Liikuri Lasteaiapere orienteerumisväljakutse Tallinn Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Järvakandi TIMM- Tupiku Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 07:00 - N 30.09.2021 Ujumine Õismäe Ujula Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 08:30 Hommikukõnd vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 08:30 18. Haanja100 MTB Kubija hotell-loodusspaa Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 09:00 Viimsi SPA Spordiklubi Avatud Uksed 25.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 09:00 Kanuumatk Jägala jõgi Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:00 Roobar miniliiga käsipallis Padise Spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:30 III Pärnumaa Rattaorienteerumine Reiu-Raeküla liikumisrajad ja jõulinnak Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:30 JOOKS: Järvakandi TIMM III Tupiku Igamehe Maastikumaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:40 Spordi mälumäng Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 26. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 LIIKUDES OLÜMPIALE- 2021 Keila Terviserajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Pirita Väike Maraton 2021 Rummu tee 3 Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Merepisikupäev Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 - P 26.09.2021 Jooksusilmad - matkapäev Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 19. Ümber Võhma linna jooks Võhma Kooli staadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 11. Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 33. Ümber Saadjärve jooks Kukulinna Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club´i golfiväljakud Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 13:00 - P 26.09.2021 XXXIII Suunto Games 2021 Kolgaküla Vaata lähemalt
P 26.09.2021 Ramuddden 7. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 08:00 II Estonian Rumble by Da Vinci & ILLY Caffe Klubi tee 4 Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 10:00 Mihkijooks Võnnu Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 10:30 1. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 RMW Transport CX1 - Viljandi CX Viljandi Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Jooks/kõnd ümber Porkuni järve Porkuni Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Sinimäe Spordihoone võrkpalliturniir spordinädala raames Sinimäe spordihoone Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:40 9. Iisaku rahvajooks Iisaku Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 Liikudes tervemaks: Südamejooks Kuressaare Tervisepark Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 Sportlik pühapäev Kuressaare Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 LOODUSMATK Seydlitzi radadel Tartu Observatoorium Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 G4S Avatud treening sulgpallis Tondiraba Tennisekeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 13:00 Riina Suhotskaja 30 (aastat trennilaval) Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 14:00 Naiste TERVISEPÄEV - RÄÄTSAMATK Meelva rabas Meelva Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 14:30 Spordinädala rattaorienteerumine Karujärvel Karujärve Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 15:00 Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani spordinädala üksikmänguvõistlus Sadolin Spordihoone Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 17:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - P 03.10.2021 Torma Põhikooli spordinädal 2021 Carl Robert Jakobsoni nim Torma Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Tallinna Heleni Kooli B-osakonna liikumisnädal Ehte 7 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal 2020 Sõlekese lasteaias Võru Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Laste sport peab olema lõbus. Pärnu Mai spordiväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Kindluse Kooli Spordinädal Kindluse Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Kuusalu Keskkooli Spordinädal 2021 Kuusalu Keskkool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Tuule lasteaia Tallinna Maratoni jooks Tallinna Tuule Lasteaed Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - K 29.09.2021 Retla-Kabala Kooli liikumine looduses Retla-Kabala Kooli Oisu õppehoone staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Teatejooksud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Spordipäev Viuhti Tamme staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Palupera mõisa pargijooks 2021 Palupera Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 FitQ Energiapäev Energiapäeval saad kaasa teha kodus, tööl või kus iganes sa parajasti viibid Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal LõunaTERAs Optika 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Aste Põhikooli spordipäev Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Ujumisvõistlused Paldiski Spordikeskus Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 SädeTERA spordinädal Optika 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal 2021 Läänemaa Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Haapsalu Lasteaed Vikerkaare liikumispäev Lasteaed Vikerkaar Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Aastajooks Veriora Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" Kaunase puiestee 22 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Raasiku Kooli spordinädal Raasiku Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - K 29.09.2021 Minidiscqolf Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Liikuvad lapsed on lõbusad Kraavi 10 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 08:00 - N 30.09.2021 EOK spordinädal Liivalaia 23 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 08:30 - N 30.09.2021 Oru Kooli spordinädal Oru Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 6aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 Kihnu Kooli spordipäev Kihnu Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Sügiskross Võhma terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Jõekääru discgolf tutvustus Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Linnuestafeet Püü 7/1 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Kaire Trei Kaselaane 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Klassidele orienteerumistunnid Kõrveküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Tallinna Liivalossi Lasteaia Sügisjooks Kesklinna linnaosa Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 - T 28.09.2021 Loovkunst läbi loova liikumise Pärnu mnt 109a Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Jalgrattapäev 4.-6. klasside õpilastele Leegi 14 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Hagudi Põhikooli liikumispäev Hagudi Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Liikle rõõmuga Karja 25 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:15 - N 30.09.2021 Liikumisnädal Raeküla Lasteaed Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Palli päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Spordisõbrad Kivila Park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Orienteerumine Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 11:00 Lasteaed discgolfil Vabriku 10 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 13:00 Rahvastepall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 13:00 Kõmsi lauatenniseturniir Kõmsi Rahvamaja aula/spordisaal Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli jalgpallipäev Lahmuse Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:00 Rullituur Nõmme-Harku Terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 16:00 - R 01.10.2021 Tartu Suusaklubi avatud treeningud Eesti Maaülikooli Spordiklubi Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 16:30 „Mina ja vanem - lõbus spordipere!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 17:00 Spordinädala discgolf Rakvere discgolfi park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 17:15 BodyArt, treener Jaanika Tammearu Golden Club Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Õismäe raba terviserajal Õismäe Raba Terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:00 Viimsi SPA Spordiklubi Poolmaraton 27.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:15 FitBox, treener Simone Viidas Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:30 DeepWork, treener Susie-Ann Viirg Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Orienteerumine Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021 KVK 1.-4. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kooli võimla Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Sisekaitseakadeemia sulgpalli MV Õppekorpus B Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Randvere Kooli rahvastepalli turniir Randvere Kooli spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Muraste Kooli spordipäev Staadioni Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Audentese erakooli orienteerumispäev Audentes Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Teatejooksude päev Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Discgolf lastele Saare Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Rühkiv Ripsik Lasteaed Ripsik Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Värska Gümnaasiumi spordipäev Värska Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Lõhavere matk Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Päev ratastel Paldiski Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Jalgratta orienteerumine Ares Are Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Õpetajate-õpilaste jalgpallivõistlus Paldiski Ühisgümnaasiumi spordiväljak Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 08:15 „Alustame päeva võimlemisest. Koos on lõbus võimelda!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:00 5aastaste jalgarattamatk Paide linn Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:00 Maastikumäng Veski 5 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:25 Kiikingu töötuba Valga Gümnaasium Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:30 Korvpalliklubi Pärnu tudvustab Are Kooli õpilastele korvpallimängu Are Kooli spordiplatsid Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 - K 29.09.2021 Lõvimeri spordipäev Tiskrevälja 5 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Spordimängude päev Lasteaed Aljonuska Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 5.-9. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Kiisupere Spordinädala "Prügimatk vol1" Lähte Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid Paide linna kunstmurustaadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Tallinna Kiisa Lasteaia sportlik tervisepäev Järve metsas Järve Terviserada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Sügislehtede jooks Maleva 45 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Tallinna maratoni laste virtuaaljooks Kadrioru park Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Jalgpalliturniir Hiiu Staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 MATKAPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Türi ÜG teatejooksude päev Türi Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlused Valga linnapark Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:05 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Äkkeküla matk Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Tammetõrukeste matkapäev Mooste Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Olümpiamängudel osalenud Kristin Kuuba tutvustavad sulgpallitunnid Elva Spordihoone Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev Õismäe tee 92 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Liikumispäev Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev Anne kanali tervisejooksu- ja rollerirajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Rakvere Eragümnaasiumi sügisjooks Palermo suusarajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:30 orienteerumispäev Mändjala Kämping Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:00 Meremiilijooks Pärnu rand Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:00 Kergliiklustee jooks Vastse-Kuuste - Leevijõe kergliiklustee Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:30 Hiiumaa G segajalgpalliturniir Kärdla staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 13:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli meistrivõistlused neidudele Niidupargi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 13:00 Pärnu Päikese Kooli spordipäev Metsa 3 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 14:00 Orienteerumine Alavere Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 14:00 Võrkpall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli korvpallipäev Lahmuse Kooli võimla Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 16:00 - N 30.09.2021 X Tervisemaraton Kunda Linna Lasteaed Kelluke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:00 LegDay, treener Martin Pukspuu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:30 Orienteerumine Ares Are Huvikeskus Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:45 BarrePilates, treener Katrin Koort Golden Club Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 24. Hubi jooks Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 Tasuta jooksutreening Järve terviserada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 LegDay, treener Hannes Haav Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 Võrkpalli avatud treening Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 19:00 - N 30.09.2021 Avatud jalgpallitreeningud Kehra Staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 20:00 Kanepi ÖÖSÕIT Kanepi Seltsimaja Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Matkapäev Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Discgolfi treeningtunnid KVK 5.-9. klassidele Kuressaare Vanalinna Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Matkapäev Muraste Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 21. etapp Kadriorg Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Illuka Kooli rahvastepalliturniir Illuka Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Porgandijooks Talliinna Linnamäe Lasteaed Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Agnes Papp Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Korvpallivõistlused Paldiski Vene Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Sisekaitseakadeemia pehmojalgpalli turniir Õppekorpus B Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Turba Kooli spordipäev Turba Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Valga Priimetsa Kooli orienteerumine Valga Priimetsa terviserada Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Jooksukross Kullamaa jooksu- ja suusarada Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Pereorienteerumine Rakvere Palermo terviserajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 09:00 4aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 09:15 - N 30.09.2021 Tund ujulas Ranna 10 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Maastikujooks Kõrveküla Põhikooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Pallimängupäev algklassidele Leegi 14 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Mihklipäeva Sügisjooks Rännakus Rännaku puiestee 28 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Matk mere äärde Karja 25 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 „Kivimurru ootab külla oma sõpru- sportlasi“ Majaka 32 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Tareke orienteerumine Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Kaiu terviseraja kepikõnni ja jooksupäev Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Lastetare Kapsakross Laste tn 8 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:40 "Kiired ja osavad" Elva linnastaadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Spordipäev Rannapargis Kärdla rand Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Matk 1-5. klassile Mehikoorma Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Sügis meie ümber Vabriku 10 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 12:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 12:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev Pärnu Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Kablutamine Kabala Lasteaed-Põhikool Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Hekiringijooks Albu Põhikooli spordiväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 38. Hubert Pärnakivi jooks Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Krossijooks Urvaste Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:15 Mõisakooli krossijooks Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:30 Vallamaja tervisematk Rapla Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 14:00 Mobiiliorienteerumine Palivere liikumisradadel Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 14:00 Haigla liigub Keila Terviserajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 Lahmuse malepäev Lahmuse Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 Valla laste seeriajooks Laiuse Jaan Poska Põhikooli staadion ja korvpalliplats Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 - T 28.09.2021 AVATUD TREENING JOOKSUTEHNIKA FILMIMISE- JA ANALÜÜSIGA Keila kooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 16:00 Matk mööda Paukjärve loodusrada Paukjärv Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 16:00 Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks Puisniidu 7 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:00 Seeniorsportlaste 40+ õppepäev" Sport annab tervise" Türi Spordihoone staadion ja korvpalliväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:20 BodyBalance, treener Jaanika Tammearu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:30 Salsarütmis sügisesse! Põlva Kooli (Koolimaja tee 1) staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Ringlev Sügis 2021 Kärdla laululava Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Spordinädala jooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 2 Tartu Descartes`i Kooli võimlemisväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Kanepi Gümnaasiumi maastikumäng Kanepi alevik Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordinädala lõpupidu Jäneda Kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Sipa-Laukna Lasteaia liikumispäev Kullamaa tehisjärve ümbrus Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Lille lasteaia lapsed Stroomi metsas ja mere ääres Stroomi mets ja rand Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Pallimängud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordipäev Voore Põhikoolis ja lasteaias Voore Põhikool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Rapla Kesklinna Kooli XXXVIII Suurjooks Rapla Kesklinna Kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Alutaguse Noorte Mängud krossijooks 1.-12.kl ja pendelteatejooks Iisaku Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Tamme teatejooks Vaksali park Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Õhtu rullituur Järve terviserajal Järve Terviserada Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Karaski-Krootuse jooks Krootuse Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordinädala lõpuüritus, matkamäng Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 09:00 3aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Duatlon 5.-6. klassidele Glehni park Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Liigun tervise heaks! Lille 8 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Matk Maardu linn Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Palli olümpia Liblika 1 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Jooksja päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Sportlikult liikuma Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Matkapäev Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Murdmaajooks Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Lahmuse kooli Matkapäev Lahmuse Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Valgamaa Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:15 Rannajooks "Kõik liiguvad" Pärnu rand Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:30 Kirivere Kooli matkapäev Kirivere kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:00 Ala Põhikooli 102m jooks Ala Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:00 Kõmsi versus Kõmsi jalgpallis Kõmsi Lasteaed-Algkooli jalgpalliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Palade jalgpalliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:45 Spordipärastlõuna Seminari 1 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 13:00 Alavere Põhikooli Õunajooks Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 14:00 Jalgpall Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 15:00 Eidapere-Lokuta Suurjooks XVII Tallinna mnt 23c Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Vallikäär-Rannapargi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:00 Eistvere järve jooks, Järvamaa järvede jooksu 11. etapp Eistvere järv Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:00 Sügisjooks Räpina tänavatel Räpina keskväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:30 Õpetajate sügismatk Lähte Vaata lähemalt
R 01.10.2021 - R 15.10.2021 Narva Energiajooks 2021 virtuaaljooks Narva Vaata lähemalt
R 01.10.2021, 09:00 Sookure lasteaia jalgrattaralli Paide Sookure Lasteaed Vaata lähemalt
R 01.10.2021, 10:00 - P 03.10.2021 Running Clinics praktiline koolitus! Ootame osalema treenereid, füsioterapeute jt liikumisspetsialiste Audentese spordikeskus Vaata lähemalt
L 02.10.2021 10. Tartu Linnamaraton Tartu linn Vaata lähemalt
L 02.10.2021 Paralepa IX rattamaraton Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 07:28 Red Bull Tour of Vikings Saaremaa Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 09:00 Roosna-Alliku XVI Matkamäng Valasti Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 11:00 RMW Transport CX2 - 53. Elva Sügiskross Elva Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 11:00 Tõugussaare Elamusretk Kaalepi Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 12:30 Läänemaa meistrivõistlused jalgrattakrossis, Paralepa IX rattamaraton Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 13:00 Kiikinguõhtu Antsu juures Pärnu Vaata lähemalt
L 02.10.2021, 16:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 03.10.2021, 11:00 28. Albu Sügisjooks ja 2. Valgehobusemäe tipu vallutamine Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
K 06.10.2021, 18:00 Järvamaa järvede joosku 12.etapp M.Pirksaare/Türi Tehisjärve jooks Türi järv Vaata lähemalt
K 06.10.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 07.10.2021, 15:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
L 09.10.2021 Jõud individuaalsed meistrivõistlused novuse üksikmängus 2021 Meierei pood Vaata lähemalt
L 09.10.2021 RMW Transport CX3 - VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX Rapla Vesiroosi terviserada Vaata lähemalt
L 09.10.2021, 11:00 KANEPI UIM Kevvai külalistemaja Vaata lähemalt
L 09.10.2021, 12:00 OK West AV ja Pärnumaa MV Allika orienteerumiskaart Vaata lähemalt
L 09.10.2021, 12:00 8. Kilingi-Nõmme lahtised MV discgolfis Kilingi-Nõmme discgolfi park Vaata lähemalt
P 10.10.2021 Eesti maastiku maraton Vaata lähemalt
P 10.10.2021 Võsu Sügisjooks Vaata lähemalt
P 10.10.2021 27. Indrek Liiva mälestusvõistlus ja Järvamaa MV sangpommispordis Albu Rahvamaja spordisaalid Vaata lähemalt
P 10.10.2021 NOORTESARI - UJU JA JOOKSE Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
P 10.10.2021, 12:00 66. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
K 13.10.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 14.10.2021 SmileRun: IV etapp Tartu Vaata lähemalt
N 14.10.2021, 15:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 15.10.2021 - P 17.10.2021 48. Saaremaa kolme päeva jooks Saaremaa Vaata lähemalt
L 16.10.2021 RMW Transport CX4 - Bike Fanatics Keila CX Keila Terviserajad Vaata lähemalt
P 17.10.2021, 10:00 Aidu Elamusretk Püssi linn Vaata lähemalt
E 18.10.2021, 09:30 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. segavõrkpalli KV Viljandi Kesklinna Kooli võimla Vaata lähemalt
K 20.10.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 21.10.2021, 10:00 Järvamaa maakoolide 4.-5.kl rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
N 21.10.2021, 15:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
L 23.10.2021 Tandem Kaubandus Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Haapsalu raudteejaam Vaata lähemalt
L 23.10.2021, 11:00 Viljandimaa lauatennise MV Suure-Jaani Kooli spordisaalid Vaata lähemalt
L 23.10.2021, 16:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 24.10.2021 Pärnu Rannajooks Vaata lähemalt
P 24.10.2021, 10:00 Järvamaa lahtised MV lauamängude mitmevõistluses Koeru KK võimla Vaata lähemalt
T 26.10.2021, 11:00 Järvamaa 2021.a lahtised MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
K 27.10.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 28.10.2021, 15:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4. etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
L 30.10.2021 RMW Transport CX5 - RAKKE CX Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
P 31.10.2021 Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks Vaata lähemalt
P 31.10.2021, 12:00 45. Järvamaa orienteerumispäevakud 2021 9. etapp Vanaõue orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 03.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 06.11.2021, 13:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 07.11.2021 37. Jõulumäe metsajooks ja tervisekäimine 2021 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 10:00 Järvamaa 2021.a MV lauatennises Koeru Keskkooli spordisaalid Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
K 10.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 3.-5.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 10.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 12.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvatepall KV tüdrukud ja poisid Paide Hillar Hanssoo Põhikooli võimla Vaata lähemalt
L 13.11.2021 RMW TRANSPORT CX6/Kalevi MV cyclo-crossis Tallinn Pirita Spordikeskus Vaata lähemalt
L 13.11.2021, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 17.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 18.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
N 18.11.2021, 18:00 Sisejalgpalliturniir - Isad ja pojad- Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 20.11.2021 Kadrijooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
L 20.11.2021, 12:00 RMW TRANSPORT CX7 – Otepää CX Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 21.11.2021 Aravete Sügisturniir, Kõrvemaa KV II etapp,Järvamaa meistrivõistlused Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
P 21.11.2021, 11:00 Rummu Elamusretk Rummu karjäär Vaata lähemalt
K 24.11.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 01.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 04.12.2021 Mispo Talvemaraton Vaata lähemalt
L 04.12.2021, 10:00 Imavere 36. jõuluturniir võrkpallis Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 04.12.2021, 14:00 Rõuge Elamusretk Rõuge Vaata lähemalt
P 05.12.2021, 11:00 Päkapiku kõnd/jooks Imavere Vaata lähemalt
K 08.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 11.12.2021, 10:00 Järvamaa 2021 MV koroona segapaarismängus Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 11.12.2021, 11:00 Aastalõpu saalihokiturniir Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 15.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 18.12.2021 2021 Audi Vana-aasta jooksupäev Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
L 18.12.2021, 20:30 Neptunas Eesti Ööjooks - Narva Talv 2021 Narva Vaata lähemalt
K 22.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 24.12.2021 Jooks talve Vaata lähemalt
T 28.12.2021 Sportose testvõistlus 2021 - 1 Laki 16 Vaata lähemalt
N 30.12.2021 Sarja krediidi testimiseks tehtud test võistlus Pannjärv Vaata lähemalt
N 30.12.2021 SPORTOSE TEST Laki 16 Vaata lähemalt
R 31.12.2021 Viimase Öö Unistus Vaata lähemalt
L 29.01.2022 36. Viru Maraton Mõedaku Vaata lähemalt
L 05.02.2022 23. Tamsalu-Neeruti Maraton Tamsalu suusastaadion Vaata lähemalt
R 11.02.2022 - L 12.02.2022 23. Alutaguse Maraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
P 13.02.2022 48. Tartu Maratoni Avatud Rada Otepää-Elva Vaata lähemalt
P 13.02.2022, 09:00 8. Tartu Teatemaraton Otepää Vaata lähemalt
L 19.02.2022 - P 20.02.2022 48. Tartu Maraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
L 26.02.2022 24. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 05.03.2022 45. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
P 03.04.2022 Arhiveeritud Riia 167a Vaata lähemalt
P 03.04.2022 Parkmetsa jooks 2022 Raja tn park (Riia 167A), Tartu Vaata lähemalt
L 16.04.2022, 06:00 XII Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
P 08.05.2022, 09:30 40. Tartu Maastikumaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
P 29.05.2022, 10:15 41. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
L 16.07.2022 Open Water Estonia 2022 Käsmu Vaata lähemalt
E 01.08.2022, 09:00 Tartu MM test 1 Elva Vaata lähemalt
L 06.08.2022 Skechers Suvejooks 2022 A. Le Coq Spordihoone Vaata lähemalt
P 21.08.2022 16. Tartu Rulluisumaraton Tartu Vaata lähemalt
P 11.09.2022 7. Tartu Teate Rattamaraton ja treeningpäev Otepää-Elva Vaata lähemalt
P 18.09.2022, 10:00 25. Tartu Rattamaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 09:30 11. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
P 02.10.2022, 10:00 Tartu RM test 2 Otepää Vaata lähemalt