Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
K 27.10.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 27.10.2021, 19:30 Naiste rahvaliiga Paide Võrkpalliklubi vs VK Tervis Pärnu Paide linna võimla Vaata lähemalt
N 28.10.2021, 16:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4. etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 29.10.2021 - L 30.10.2021 Eesti Invaspordi Liidu meistrivõistlused võistkondlikus bowlingus 2021 Narva: BomBay Bowling (Tallinna mnt. 41, Narva), Tallinn: Akadeemia Bowling (Akadeemia tee 30, Tallinn), Tartu: FUN BOWLING (Võru tn. 55, Tartu) Vaata lähemalt
L 30.10.2021 RMW Transport CX5 - RAKKE CX Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
L 30.10.2021, 09:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 30.10.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Võru VK Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 31.10.2021 Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks Vaata lähemalt
P 31.10.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Põlva Kooli staadion Vaata lähemalt
P 31.10.2021, 12:00 45. Järvamaa orienteerumispäevakud 2021 9. etapp Vanaõue orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 03.11.2021, 09:30 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste korvpall Abja Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
K 03.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 05.11.2021, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 06.11.2021, 13:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 07.11.2021 37. Jõulumäe metsajooks ja tervisekäimine 2021 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 10:00 Järvamaa 2021.a MV lauatennises Koeru Keskkooli spordisaalid Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 10:30 Läänemaa meistrivõistlused ujumises Haapsalu Veekeskus Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Räpina Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
P 07.11.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Saaremaa Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 10.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 3.-5.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
K 10.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 12.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvatepall KV tüdrukud ja poisid Paide Hillar Hanssoo Põhikooli võimla Vaata lähemalt
R 12.11.2021, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Keila Võrkpallikool E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 13.11.2021 RMW TRANSPORT CX6 - Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) Tallinn Pirita Spordikeskus Vaata lähemalt
L 13.11.2021, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 14.11.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
K 17.11.2021, 18:00 Järvamaa MV individuaalses bridzis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 18.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
N 18.11.2021, 18:00 Sisejalgpalliturniir - Isad ja pojad- Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 20.11.2021 Kadrijooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
L 20.11.2021 Laanemaa Lahtised meistrivõistlused Scrabbles Haapsalu Vaata lähemalt
L 20.11.2021, 10:00 Järvamaa 2021 a. Järvamaa MV meeste võrkpallis Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
L 20.11.2021, 10:00 Läänemaa meistrivõistlused lauatennises Haapsalu Spordikeskus Vaata lähemalt
L 20.11.2021, 12:00 RMW TRANSPORT CX7 – Otepää CX Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 21.11.2021 Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused ujumises 2021 Aura Veekeskus Vaata lähemalt
P 21.11.2021, 11:00 Rummu Elamusretk Rummu karjäär Vaata lähemalt
P 21.11.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Põlva Vaata lähemalt
P 21.11.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs EstNord/Kiili Türi Spordihoone Vaata lähemalt
T 23.11.2021, 10:00 Järvamaa koolide 4.-5.kl. rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 24.11.2021, 09:30 Viljandimaa koolide 6.-12.kl. tütarlaste korvpall Abja Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
K 24.11.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 26.11.2021, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Rae Kross E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
P 28.11.2021 Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused kiirmales ja kiirkabes 2021 Endla 59 Vaata lähemalt
P 28.11.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Kanepi Vaata lähemalt
P 28.11.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Tallinna Ülikool Türi Spordihoone Vaata lähemalt
T 30.11.2021, 09:00 Järvamaa 3X3 korvpallisari T ja P Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 01.12.2021, 09:30 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. poiste korvpall Abja Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
K 01.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 03.12.2021, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
R 03.12.2021, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Tartu Kalev/Estiko E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 04.12.2021 Mispo Talvemaraton Vaata lähemalt
L 04.12.2021, 10:00 Imavere 36. jõuluturniir võrkpallis Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 04.12.2021, 14:00 Rõuge Elamusretk Rõuge Vaata lähemalt
P 05.12.2021, 11:00 Päkapiku kõnd/jooks Imavere Vaata lähemalt
P 05.12.2021, 11:00 Põlva orienteerumise pühapäevakud Himmaste Vaata lähemalt
T 07.12.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl võrkpalli KV P + T Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 08.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 11.12.2021, 10:00 Järvamaa 2021 MV koroona segapaarismängus Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 11.12.2021, 11:00 Aastalõpu saalihokiturniir Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
P 12.12.2021, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Lotus Timber/Neemeco SK Türi Spordihoone Vaata lähemalt
E 13.12.2021, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12.kl KV võrkpallis Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 15.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 17.12.2021, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs G4S Noorteliiga E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 18.12.2021 2021 Audi Vana-aasta jooksupäev Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
L 18.12.2021, 20:30 Neptunas Eesti Ööjooks - Narva Talv 2021 Narva Vaata lähemalt
K 22.12.2021, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 24.12.2021 Jooks talve Vaata lähemalt
T 28.12.2021 Sportose testvõistlus 2021 - 1 Laki 16 Vaata lähemalt
N 30.12.2021 SPORTOSE TEST Laki 16 Vaata lähemalt
R 31.12.2021 Viimase Öö Unistus Vaata lähemalt
R 07.01.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 15.01.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs BMFRakvere Türi Spordihoone Vaata lähemalt
R 28.01.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs KA Tallinna Kalev/TSK E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 29.01.2022 36. Viru Maraton Mõedaku Vaata lähemalt
P 30.01.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Bigbank SK Duo Türi Spordihoone Vaata lähemalt
R 04.02.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 05.02.2022 23. Tamsalu-Neeruti Maraton Tamsalu suusastaadion Vaata lähemalt
R 11.02.2022 - L 12.02.2022 23. Alutaguse Maraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
R 11.02.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Eesti Maaülikool/Skarcon E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 12.02.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Viljandi Võrpallikubi Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 13.02.2022 48. Tartu Maratoni Avatud Rada Otepää-Elva Vaata lähemalt
P 13.02.2022, 09:00 8. Tartu Teatemaraton Otepää Vaata lähemalt
L 19.02.2022 - P 20.02.2022 48. Tartu Maraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
L 26.02.2022 24. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
R 04.03.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 05.03.2022 45. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 05.03.2022, 16:00 Eesti I 2022.a MV Meeste esiliigas IMsport Järvamaa vs Audentese SG/VK Türi Spordihoone Vaata lähemalt
R 25.03.2022, 20:15 I liiga Paide Viking Window vs Nord/Cramo E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
R 01.04.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
P 03.04.2022 Arhiveeritud Riia 167a Vaata lähemalt
P 03.04.2022 Parkmetsa jooks 2022 Raja tn park (Riia 167A), Tartu Vaata lähemalt
L 16.04.2022, 06:00 XII Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
K 20.04.2022, 17:00 Filter Temposari Padisel (1. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
K 04.05.2022 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
P 08.05.2022, 09:30 40. Tartu Maastikumaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
K 18.05.2022 Filter Temposari Arukülas (3. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
P 22.05.2022 Filter Maanteekarikasari Elvas (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 22.05.2022 Filter Rullituur Elvas (1. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 29.05.2022, 10:15 41. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
K 01.06.2022 Filter Temposari Ääsmäel (4. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
L 04.06.2022 Eesti Ööjooks - Rakvere 2022 Rakvere staadion Vaata lähemalt
L 11.06.2022 - P 12.06.2022 2022 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
P 12.06.2022 - L 18.06.2022 Paraujumise maailmameistrivõistlused 2022 Madeira Vaata lähemalt
P 12.06.2022 Filter Maanteekarikasari Jõgeval (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 12.06.2022 Filter Rullituur Jõgeval (2. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
K 15.06.2022 Filter Temposari Maardus (5. etapp) Harju maakond Vaata lähemalt
L 18.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus MU ja NJ vanuseklassile Kuremaa Vaata lähemalt
L 18.06.2022 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX krossis I etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 19.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus M16, N16 ja MJ vanuseklassile Kuremaa Vaata lähemalt
P 19.06.2022 Tartu Linna meistrivõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
K 22.06.2022 Eesti Meistrivõistlused eraldistardis Kuremaa Vaata lähemalt
L 25.06.2022 - P 26.06.2022 Eesti Meistrivõistlused grupisõidus seenioritele ja eliidile Kuremaa Vaata lähemalt
L 02.07.2022 Eesti Noorte Meistrivõistluste II etapp BMX krossis Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
P 03.07.2022 Eesti meistrivõistlused BMX krossis Spot of Tallinn Vaata lähemalt
P 10.07.2022 Eesti Meistrivõistlused mäestlaskumises (DHI) Kütioru Mäesuusakeskus Vaata lähemalt
L 16.07.2022 Open Water Estonia 2022 Käsmu Vaata lähemalt
L 16.07.2022 Arens Lähte VI Rattapäev (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) Lähte vaatetorn Vaata lähemalt
P 17.07.2022 Võsu Südasuve Challenge 2022 Võsu Vaata lähemalt
L 23.07.2022 - P 24.07.2022 Eesti Meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Otepää Vaata lähemalt
L 30.07.2022 Peetri Jooks 2022 Peetri Vaata lähemalt
E 01.08.2022, 09:00 Tartu MM test 1 Elva Vaata lähemalt
L 06.08.2022 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX krossis III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 06.08.2022 E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton / EMV maastikumaratonis Kullamaa Keskkooli staadion Vaata lähemalt
L 06.08.2022 Skechers Suvejooks 2022 A. Le Coq Spordihoone Vaata lähemalt
P 07.08.2022 Balti karikavõistlused BMX krossis Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 13.08.2022 Eesti Ööjooks - Tallinn (Ülemiste) 2022 Ülemiste keskus Vaata lähemalt
L 13.08.2022 E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton Kullamaa Keskkooli staadion Vaata lähemalt
L 13.08.2022 Filter Temposari Viimsis (6. etapp) / Filter Maanteekarikasari Viimsis (3. etapp, eraldistart) Harju maakond Vaata lähemalt
L 13.08.2022 - P 14.08.2022 Filter Rullituur Viimsis (3. etapp, eraldistart) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 14.08.2022 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 20.08.2022 Eesti Noorte Meistrivõistluste IV etapp BMX krossis Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
P 21.08.2022 "King of Tallinn 2022" Spot of Tallinn, Peetri alevik Krati tee 2, 75312 Harjumaa Vaata lähemalt
P 21.08.2022 16. Tartu Rulluisumaraton Tartu Vaata lähemalt
P 11.09.2022 7. Tartu Teate Rattamaraton ja treeningpäev Otepää-Elva Vaata lähemalt
P 18.09.2022, 10:00 25. Tartu Rattamaraton Otepää-Elva Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 09:30 11. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
P 02.10.2022 - P 09.10.2022 IWAS World Games 2022 Sotši Vaata lähemalt
P 02.10.2022, 10:00 Tartu RM test 2 Otepää Vaata lähemalt
L 08.10.2022 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 Täpsustumisel Vaata lähemalt
L 22.10.2022 Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Pärnu Vaata lähemalt