Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
R 23.09.2022 - E 31.10.2022 Spordinädala väljakutse Eesti Vaata lähemalt
L 01.10.2022 Elva CX 2022 II etapp / 54. Elva Sügiskross Elva Vaata lähemalt
L 01.10.2022 Pärnumaa MV koroonas individuaalne Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
L 01.10.2022 RMW TRANSPORT CX6 - Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) Pirita terviserajad Vaata lähemalt
L 01.10.2022 - P 09.10.2022 11. Tartu Linnamaratoni Lastejooksud SA Tähtvere Puhkepark Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 09:00 - L 26.11.2022 Hommikune matkatrenn Kõrvemaal Uuejärve Matkapesa kodumajutus Kõrvemaal Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 09:30 - P 09.10.2022 11. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 12:00 Veskimöldre Lastejooks 2022 Laagri Kooli Möldre maja staadion Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 12:00 Keila Rullsuusamaraton Keila Terviserajad Vaata lähemalt
L 01.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- BMF/Rakvere VK Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
P 02.10.2022 XI Pirita Sügisjooks Tallinn, Pirita Kloostrimets Vaata lähemalt
P 02.10.2022 Pärnu 50. Kadrijooks Valgeranna tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
P 02.10.2022, 12:00 Tamme karjääri 6. Rattakross Järva-Jaani Vaata lähemalt
P 02.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Tallinna ÜlikoolVK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 05.10.2022, 16:00 Saku Sügiskross Saku valgustatud suusarada Vaata lähemalt
K 05.10.2022, 17:00 Margus Pirksaare/Türi Tehisjärve jooks, 4. Järvamaa Järved jooksud 14. etapp Türi järv Vaata lähemalt
K 05.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 06.10.2022, 18:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 07.10.2022, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
R 07.10.2022, 19:30 I liiga Paide Viking Window vs TSA Kalev E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 08.10.2022 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2022 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022 - P 09.10.2022 Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 Hiiumaa Vaata lähemalt
L 08.10.2022 - P 09.10.2022 Bike Fanatics Keila CX Keila Terviserajad Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 09:00 Roosna-Alliku XIV Matkamäng " Saan ise looduses hakkama" Kaaruka seltsimaja Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 11:00 IV Palivere Suursaja jooks Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 12:00 Haanja Rullsuusamaraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 08.10.2022, 12:00 OK West AV ja Pärnumaa MV Metsaküla Vaata lähemalt
P 09.10.2022 Eesti maastiku maraton Pikkjärve Vaata lähemalt
P 09.10.2022, 12:00 67. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
P 09.10.2022, 17:15 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FC Flora Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
K 12.10.2022, 18:00 Talveäss MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 13.10.2022, 16:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 14.10.2022, 10:00 EMSL Jõud MV tüdrukute U16 võrkpallis Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
R 14.10.2022, 15:30 - P 16.10.2022 49. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
L 15.10.2022 XXXIX Tõstamaa Jooks Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
L 15.10.2022 Pärnumaa MV koroonas segapaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
L 15.10.2022 - E 31.10.2022 Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks Pärnu maakond Vaata lähemalt
L 15.10.2022 VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX Rapla Vesiroosi terviserada Vaata lähemalt
L 15.10.2022 - P 23.10.2022 10th Down Syndrome World Swimming Championships Albufeira Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 10:00 Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 11:00 28. Indrek Liiva mälestusvõistlused sangpommispordis Albu Rahvamaja spordisaalid Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 12:00 Jõulumäe Rullsuusamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 15:00 Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis Pärnu Kontserdimaja Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Audentese SG/NK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 15.10.2022, 17:00 Pärnu JK Vaprus-JK Narva Trans Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 16.10.2022 Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) Pirita terviserajad Vaata lähemalt
P 16.10.2022, 10:00 Rattaretk "KÜLAST KÜLLA" Kihlepa Vaata lähemalt
T 18.10.2022, 10:00 Järvamaa maakoolide 4.-5.kl rahvastepalli KV poisid ja tüdrukud Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
T 18.10.2022, 19:45 Naiste rahvaliiga II tugevusgrupp Paide Võrkpalliklubi vs Turba E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 19.10.2022, 10:00 Kemööbel.ee Miniliiga KV 2022/2023 Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
K 19.10.2022, 18:00 Talveäss KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 20.10.2022, 16:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 21.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
R 21.10.2022, 14:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Lõuna-Eesti osavõistlus Võru 55f Vaata lähemalt
R 21.10.2022, 19:30 I liiga Paide Viking Window vs TSA Kalev E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 22.10.2022 Jetoil Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis Jõulumäe Tervisespordikeskus SA Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 12:00 EIL KV võistkondlikus bowlingus 2022 - Tallinna osavõistlus AMB - Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 12:00 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
L 22.10.2022, 15:00 Pärnu KSS Eero - Turku Valpas sõpruskohtumine korvpallis Paikuse Spordi-ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
P 23.10.2022 Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistluses Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
P 23.10.2022, 10:00 Pärnu Rannajooks Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
K 26.10.2022, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikud Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 27.10.2022, 16:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp Kangrumäe Vaata lähemalt
R 28.10.2022, 10:30 - P 30.10.2022 EPSL male -ja kabevõistlus 2022 Tondi 8A Vaata lähemalt
R 28.10.2022, 19:30 I liiga Paide Viking Window vs Tere Kadrina Karud E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 29.10.2022 Pärnu JK Vaprus-Tallinna FCI Levadia Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 29.10.2022 RAKKE CX Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
L 29.10.2022, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 30.10.2022 NOORTESARI - UJU JA JOOKSE (MEHED, NAISED väljaspool arvestust) Keila tervisekeskus Vaata lähemalt
P 30.10.2022, 10:00 Viljandimaa lauatennise MV Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
P 30.10.2022, 16:00 Eesti 2023.a meistrivõistlused meeste I liigas IMsport/Türi- Viljandi VK Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt