Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
E 01.04.2024 - P 01.12.2024 Tule "Perega terviserajale 2024!" Saare maakonna terviserajad Vaata lähemalt
L 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
L 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 01.06.2024, 10:00 Läänemaa rahvaliiga 3X3 HSP Spordibaasid, Kuuse tn 1 Vaata lähemalt
L 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Rullituur Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
P 02.06.2024 4. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 02.06.2024 SAUE VALLA RATTARETK 2024 Vabaõhukeskuse tee 20, Saue vald, Harjumaa Vaata lähemalt
P 02.06.2024 MAXIMA RAHVAJOOKS-1. ETAPP Kadaka Staadion Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järvamaa MV orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 17:00 2. Luhamaa Piirijooks Luhamaa külamaja Vaata lähemalt
E 03.06.2024 - L 29.06.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 II etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, IX etapp Lajavangu Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp/12 Järva mängud Paide Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 05.06.2024 Filter Temposari Kose-Ristil (3. etapp) Kose-Risti Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 16:00 5. ETAPP / Pirita Pirita Velodroom Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 17:00 12.Järva suvemängud Paide Ülejõe staadion Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp Lasa järve orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 IV etapp 2000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 19:00 Järvamaa Discgolfi seeriavõistlus 2024 II etapp Türi discgolfi park Vaata lähemalt
N 06.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Raeküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 06.06.2024, 18:00 Väinjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "4. etapp Väinjärve Vaata lähemalt
R 07.06.2024 - P 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
L 08.06.2024 Solar Wheel 2. Valga/Valka Rattamaraton (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
L 08.06.2024 Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis / Nordic Gravel Championships (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:00 4. Ida-Virumaa staadioniultra Kohtla-Nõmme Kooli staadion Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsamiil Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
P 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
P 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
P 09.06.2024, 16:00 12. Järva Suvemängud- Discgolf Paide Ülejõe discgolfi park Vaata lähemalt
E 10.06.2024 - T 11.06.2024 Kalevi Noortetuur Tallinn Vaata lähemalt
T 11.06.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, X etapp Valgesoo orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 11.06.2024, 17:30 12.Järva Suvemängud Petank Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
T 11.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
T 11.06.2024, 18:00 12.Järva Suvemängud mälumäng E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
K 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
K 12.06.2024, 16:00 6. ETAPP / Järve terviserada Tallinn Vaata lähemalt
N 13.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Võidu orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp/Järva Suvemängud Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 18:00 12.Järva Suvemängud murdmaajooks Paide tehisjärve rand Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 18:00 Paide tehisjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "5. etapp Paide tehisjärve rand Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 19:00 TÜRI TEMPOSÕIT 2024 Parasi-Põikva-Rassi Vaata lähemalt
R 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 TARTUMAA LIIGUB ETAPP Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 15.06.2024 MAXIMA RAHVAJOOKS-2. ETAPP Kadaka Staadion Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Suurupi jooks Suurupi spordiplats Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 12:00 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis 2024 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 17:00 10. Rõuge maastikujooks Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
T 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
T 18.06.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, XI etapp Akste-Valgesoo orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 18.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 19.06.2024 - L 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Baltic Road Champioships Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 16:00 7. ETAPP / Merimets Pelguranna / Stroomi ranna parkla Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 V etapp 5000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 20.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rannametsa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 21.06.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 22.06.2024, 12:00 170. Pööripäevajooks Jooks suvesse Loode tammik Vaata lähemalt
L 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
P 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
P 23.06.2024, 15:00 47.Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve Karksi ordulinnuse varemed Vaata lähemalt
T 25.06.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, XII etapp Koolmajärve Vaata lähemalt
T 25.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 26.06.2024, 16:00 8. ETAPP / Pae park Lasnamäe Linnaosa Valitsus Vaata lähemalt
N 27.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tõstamaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 28.06.2024, 18:00 Hellenurme Suvejooks Hellenurme vesiveski Vaata lähemalt
L 29.06.2024 - P 30.06.2024 Vilsandi 10 aastat hiljem Saaremaa Vaata lähemalt
L 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Smiltene Rattamaraton (Estonian Cup) Smiltene Vaata lähemalt
P 30.06.2024 REVIN GRUPP Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt