Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
K 01.09.2021 - N 30.09.2021 TÜASK spordinädala väljakutse Ujula 4 Vaata lähemalt
K 01.09.2021 - P 19.09.2021 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
K 01.09.2021 - N 30.09.2021 SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE Eesti Vaata lähemalt
K 01.09.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 02.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Silla Vaata lähemalt
N 02.09.2021, 18:15 HIO Pärnumaa nädalamäng 2021 Valgeranna Disc Golf Vaata lähemalt
R 03.09.2021 Tõrva Kolme Järve jooks Vaata lähemalt
R 03.09.2021 Aseri savijooks Vaata lähemalt
R 03.09.2021 Toila rahvajooks Vaata lähemalt
R 03.09.2021 XV Saue Õhtujooks Saue Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
R 03.09.2021, 09:00 - N 16.09.2021 Tartu KHK Saame tuttavaks Kopli 1 Vaata lähemalt
R 03.09.2021, 09:00 Tallinna Kesklinna Põhikooli spordipäev Pirita Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
R 03.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Tervisepäev Tarvastu Vaata lähemalt
R 03.09.2021, 18:00 Tulevikutähed Sindis! Valgeranna discgolfi park Vaata lähemalt
L 04.09.2021 Sillamäe Ultra Vaata lähemalt
L 04.09.2021 24. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 04.09.2021 4. Kristiine Rahvajooks Mustamäe tee 59 Vaata lähemalt
L 04.09.2021, 14:00 ValiceCar Jõulumäe Sügisrull Supersprint 2021 Lai 2 Vaata lähemalt
L 04.09.2021, 16:00 Paide Suvi 2021 6. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
P 05.09.2021 Team Rattapood cup III etapp Viimsi Vaata lähemalt
P 05.09.2021 - E 06.09.2021 Saaremaa karikavõistlused koroonas 2021 Orissaare Vaata lähemalt
P 05.09.2021, 09:00 ValiceCar Jõulumäe Sügisrull 2021 Jõulumäe Tervisespordikeskuse asfaltkattega liikumisrada Vaata lähemalt
P 05.09.2021, 09:00 13. Lahemaa Elamusmaraton Kolgaküla Spordiklubi Rada Vaata lähemalt
P 05.09.2021, 10:00 Järvamaa esivõistlused petangi üksikmängus 2021 Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
P 05.09.2021, 12:00 16. Matsimäe rattaralli / Järvamaa järvede jooksu 8.etapp 3. Matsimäe järve jooks Matsimäe Pühajärv Vaata lähemalt
E 06.09.2021 - P 12.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 18. etapp Pääsküla raba Vaata lähemalt
E 06.09.2021 - P 03.10.2021 ELSSi sammumaraton Tartu Vaata lähemalt
T 07.09.2021 Pae Pargi Rahvajooks Pae Park Vaata lähemalt
T 07.09.2021 Madisejooks Vaata lähemalt
T 07.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 23.etapp Palojärve põhi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 07.09.2021, 17:00 45. Järvamaa orienteerumispäevakud 2021 8. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 07.09.2021, 18:00 Järvamaa järvede jooksu 9 etapp Mägede järve jooks Mägede Vaata lähemalt
K 08.09.2021 Koeru seeriajooks Vaata lähemalt
K 08.09.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 09.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Koonga Vaata lähemalt
N 09.09.2021, 17:00 26. järvejooksu 6. etapp Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
N 09.09.2021, 18:00 Ümber järve jooksu SV 6.etapp Preediku Preediku järv Vaata lähemalt
N 09.09.2021, 18:15 HIO Pärnumaa nädalamäng 2021 Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
R 10.09.2021 - N 30.09.2021 Spordipäev mere ääres 2021 Toila-Oru park Vaata lähemalt
R 10.09.2021 Valga-Valka rahvajooks Vaata lähemalt
R 10.09.2021 - N 30.09.2021 Tallinna Maraton 2021 Tallinna Kesklinn Vaata lähemalt
R 10.09.2021 - R 17.09.2021 Tervise maraton Suigu Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
R 10.09.2021, 17:30 Türi-Salo matš Türi Vaata lähemalt
R 10.09.2021, 19:30 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 11.09.2021 Karujärve XI rattamaraton Karujärve Vaata lähemalt
L 11.09.2021 Eesti Meistrivõistlused teatekrossis Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 11.09.2021, 10:00 Türi Raadiomast Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 11.09.2021, 11:00 74. laste Paala järve jooks Kergliiklustee ümber Paala järve Vaata lähemalt
L 11.09.2021, 12:00 - N 30.09.2021 Meie Matk 2021 Rocca al Mare Kooli AS Vaata lähemalt
L 11.09.2021, 14:00 Naiste jalgpalli Meistriliiga kodumäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
P 12.09.2021, 10:00 Viljandimaa petanki MV Viljandi järveäärne petankiväljak Vaata lähemalt
P 12.09.2021, 11:00 Tartu Teate Rattamaraton ja treeningpäev Otepää - Palu - Elva Vaata lähemalt
P 12.09.2021, 11:00 Jõulumäe XCO (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 12.09.2021, 13:30 Kihnu Elamusretk Kihnu Vaata lähemalt
E 13.09.2021 - P 19.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 19. etapp Tondiraba Vaata lähemalt
E 13.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 "Kilomeetrite väljakutse" Muuseumi 3 Vaata lähemalt
E 13.09.2021, 10:00 - R 17.09.2021 Prillimäe Põnnipere lasteia spordinädal Prillimäe Lasteaed Põnnipere Vaata lähemalt
E 13.09.2021, 10:30 - R 17.09.2021 Kuressaare Pargi Lasteaed "Peppa Olümpiamängud" Kuressaare Pargi Lasteaed Vaata lähemalt
T 14.09.2021 - N 30.09.2021 Kooli spordipäevad Saue Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 14.09.2021, 08:30 - R 17.09.2021 Spordinädal Uulu Vaata lähemalt
T 14.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 24.etapp Kadaja orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 14.09.2021, 18:00 Rava järve jooks, Järvamaa järvede jooksu 10. etapp Rava Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 08:45 Tervisepäev Valgerannas Valgeranna Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 09:00 Kooli matkapäev Antsla Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 09:10 Taime Lasteaia Joogapäev Taime 27 Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 10:00 Maarika Priske Tškalovi 23 Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 10:00 - R 01.10.2021 Kooli spordipäev Muuga-Laekvere Kooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 10:30 Terves kehas, terve vaim Tškalovi 23 Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 11:10 Orienteerumine ratastega Kose-Uuemõisa staadion ja rannavõrkpalliplats Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 13:00 Viljandimaa koolide 2.-5.kl.murdmaa teatejooksukross Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
K 15.09.2021, 14:00 - K 22.09.2021 Tartu KHK Jalgpalli turniir Põllu 11 Vaata lähemalt
N 16.09.2021 Tuule lasteaia sügisene spordipäev Tallinna Tuule Lasteaed Vaata lähemalt
N 16.09.2021 SmileRun: III etapp Tartu Vaata lähemalt
N 16.09.2021 Ümber järve jooksu SV 8.etapp Käravete Käravete Vaata lähemalt
N 16.09.2021 Koolinoorte võistluspäev Leisi Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 08:00 - R 17.09.2021 Ridala põhikooli neljandad kooliolümpiamängud. Ridala Põhikool Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 08:30 Vesiroosi spordipäev Sadolin Spordihoone Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 10:00 Tants teeb tuju heaks Aakre Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 10:00 Spordipäev Rahvapark Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 14:00 Tants teeb terveks Puka Kultuurimaja Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tori Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 17:00 Sügisjooksusari "Elva Sügis 2021" Elva linnastaadion Vaata lähemalt
N 16.09.2021, 18:15 HIO Pärnumaa nädalamäng 2021 Kilingi-Nõmme discgolfi park Vaata lähemalt
R 17.09.2021 - R 24.09.2021 Lauliku metsamaraton Kivimäe 17 Vaata lähemalt
R 17.09.2021 - R 21.05.2021 JK Sarma seeriajooks Vaata lähemalt
R 17.09.2021 - E 27.09.2021 Sammu koos Sisekaitseakadeemiaga spordinädalasse Sisekaitseakadeemia Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 09:30 Matkapäev Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 10:00 JWG gümnaasiumi spordipäev Snelli staadion Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 11:10 Duatlon Kose-Uuemõisa Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 13:00 EKSL meistrivõistlused valikorienteerumises Malvaste Vaata lähemalt
R 17.09.2021, 19:00 JK Sarma seeriajooks 800 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 18.09.2021 1.Raadi tänavajooks Raadi mõis Vaata lähemalt
L 18.09.2021 Märjamaa alevijooks Vaata lähemalt
L 18.09.2021 Veetka Ultra Vaata lähemalt
L 18.09.2021 Saarepeedi mägede jooks Vaata lähemalt
L 18.09.2021 - N 30.09.2021 Kehtna KHK täiskasvanute üldharidus osakond Rapla maakond Vaata lähemalt
L 18.09.2021 - N 30.09.2021 Kehtna KHK üldharidusese osakonna virtuaalne sügisjooks (18.09.2021- 30.09.2021) Rapla maakond Vaata lähemalt
L 18.09.2021 Pärnumaa MV naiste jalgpallis Lihula Gümnaasiumi staadion ja jõulinnak Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 09:30 - N 30.09.2021 IX Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla (Tallinna maantee 4, Rapla) Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 10:00 Märjamaa 38 alevijooks Märjamaa spordihoone Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 11:45 Kreenholmi jooks 2021 Kreenholm Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 12:00 Jõgeva Kruusaaugu spordipäev Jõgeva linn Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 13:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 13:00 MÖLKKY ja PETANK Räpinas Räpina staadion Vaata lähemalt
L 18.09.2021, 14:00 - P 19.09.2021 Hiiumaa 60. karikavõistlus orienteerumises RMK Kaleste telkimisala Vaata lähemalt
P 19.09.2021 24. Tartu Rattamaraton Otepää - Palu - Elva Vaata lähemalt
P 19.09.2021 Rakvere Rahvajooks Vaata lähemalt
P 19.09.2021 Vooremaa poolmaraton Jõgeva Vaata lähemalt
P 19.09.2021 Jooks sügisesse Vaata lähemalt
P 19.09.2021 Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis naiskondadele Linnamäe jalgpalliväljak Vaata lähemalt
P 19.09.2021, 10:00 - R 24.09.2021 Sügisspartakiaad'21 Kesklinna linnaosa Vaata lähemalt
P 19.09.2021, 10:00 Sookure personali jalgrattamatk + rabamatk Väätsa Vaata lähemalt
P 19.09.2021, 12:00 Pööripäevajooks Jooks sügisesse Loode tammik Vaata lähemalt
P 19.09.2021, 12:00 Rakvere 38. Rahvajooks Rakvere Vaata lähemalt
P 19.09.2021, 12:00 Paikuse krossduatlon Paikuse Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - N 30.09.2021 Mesilaste rühma Spordinädal Orgita Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi spordiviktoriin Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi õpilaste challange õppejuhtidega Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi õpilaste challange Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
E 20.09.2021 Alu Kooli spordinädal Alu Vaata lähemalt
E 20.09.2021 Kadaka lasteaia matkad Akadeemia tee 66 Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - P 26.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 20. etapp Järve terviserada Vaata lähemalt
E 20.09.2021 Metsapargi jooks Maardu metsapark Vaata lähemalt
E 20.09.2021 Spordipäev 5.-9. klassidele Lagedi Põhikool Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - T 28.09.2021 Nõo Põhikooli spordinädal Nõo Põhikool Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - L 25.09.2021 III Pärnumaa Rattaorienteerumine (virtuaalne) Pärnu maakond Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 01.10.2021 Kondimootoriga kooli 2021 Paide Hammerbecki Põhikool Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - E 04.10.2021 TON orienteerumise treeningrada- valikorienteerumine Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - N 30.09.2021 Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts Pangapealse Lasteaed Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 24.09.2021 Vastseliina lasteaia spordinädal Turu 2 Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 01.10.2021 Spordinädal Saarepeedi Koolis Saarepeedi Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - R 24.09.2021 Haabneeme kooli spordinädala hommikujooksud Haabneeme Kool Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 07:20 - P 26.09.2021 Haabneeme kooli spordinädal Haabneeme Kool Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 09:00 - R 24.09.2021 Püünsi Kooli spordinädal Püünsi Kool Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. poiste jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 09:00 6aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 KHK töötajate Spordinädal 2021 Kopli 1 Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 09:00 - R 24.09.2021 Türi Lasteaia orienteerumisnädal Türi Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 10:00 Maarja Põhikooli liikumispäev J.V. Veski nimelise Maarja Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 10:00 - N 23.09.2021 Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal Tallinna Liivaku Lasteaed Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 10:00 - R 24.09.2021 Juuru Eduard Vilde Kooli spordinädal Juuru Eduard Vilde Kooli staadion ja võrkpalliplats Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 17:00 - R 24.09.2021 "Kogu meetreid" Rakke Kooli staadion Vaata lähemalt
E 20.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Pirita terviserajal Pirita terviserada Vaata lähemalt
T 21.09.2021 - K 22.09.2021 Viimsi Kooli spordipäev Viimsi staadion Vaata lähemalt
T 21.09.2021 - R 24.09.2021 Tervisenädal Kohtla-Järve Kesklinna Põhikooli spordiväljak (Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Järveküla tee 39, 30328, Ida-Viru maakond) Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 09:00 5aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12. kl jalgpalli KV poisid Paide linna kunstmurustaadion Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 10:00 Ratastel sügisesse Endla 21 Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 10:15 Gümnaasiuminoorte spordinädal Alutaguse Spordi - ja puhkekeskus Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 10:15 Matkamine Leie Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 11:00 - K 29.09.2021 Tallinna Juudi kooli Matkapäev (Sukkot) Pirita Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 12:00 Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused Kanepi Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 25.etapp Kanepi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 21.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Järve terviserajal Järve terviserada Vaata lähemalt
K 22.09.2021 - E 30.08.2021 Vormelirada 2021 Anne 67 Vaata lähemalt
K 22.09.2021 Saku Gümnaasiumi sügisene spordipäev Saku Gümnaasium Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 09:00 Võru Kreutzwaldi Kooli GPS kunsti päev Võru Kreutzwaldi Kool Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 09:00 4aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 10:00 “Suur sõber ja väike sõber” Räpina Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Tripsik fotojahil. Kaunase pst 67 Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 10:00 - L 25.09.2021 Tallinna Prantsuse Lütseum 100 I-XII Spordipäev Snelli staadion Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 10:00 Jekaterina Lopatkina Kihnu Lasteaed Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 10:00 Matkapäev - "Minu väike maailm" Olustvere Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 12:30 Hiiumaa G 3 x 3 korvpall Kärdla mängudemaja korvpalliplats Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 17:00 Orienteerumine videvikus Aravete Keskkool Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 17:00 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa O-päevak Märjamaal Märjamaa Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 22.09.2021, 18:00 Ringlev Sügis 2021 Kärdla Linnapark kell 18.00-19.00 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Gym! Vanalinn Spordinädal Aia 3, 10111 Tallinn Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Gym! Ülemiste Spordinädal Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal Tapa Gümnaasiumi staadion, spordiväljakud ja suusarajad Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Gym! Mustika Spordinädal Karjavälja 4, 12915 Tallinn Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Gym! Veeriku Spordinädal Näituse 33, 51014 Tartu Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kalamaja Põhikooli õpilaste sammulugemisevõistlus "Käime koos klassiga" Kalamaja Põhikool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Koolipere kilomeetrid jalgrattal Kuressaare Vanalinna Kool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tallinna Heleni Kooli spordinädala väljakutse Ehte 7 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (29.09.2021 spordipäev) Tartu Forseliuse Kool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Lepatriinu maja spordinädal Kehra Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Õunaussi sportlik nädal Kuressaare Spordikeskus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Kanepi Gümnaasiumi heategevuslik teatejooks Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal Kuremaa Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Spordinädal Arigatos Arigato Spordiklubi Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - R 24.09.2021 Ääsmäe kooli krossijooks Ääsmäe Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - E 30.08.2021 NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. Näpi Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Lüganuse Kooli liikumispäev. Püssi - Lüganuse kergliiklustee Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal "Liikudes võidad alati" Sutlema Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tripsik märkab Kaunase pst 67 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Pala Kooli spordinädal Anna Haava nimeline Pala Kool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Viljandi Lasteaed Karlssoni traditsiooniline sügismatk Viljandi linn Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Matkapäev "Tere, sügis!" Sonda Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Pallimängude nädal Võru Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Tants teeb terveks Aakre Lasteaed-Algkooli võimla Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Sadala Kooli spordinädal Sadala Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Hummuli pk orienteerumis- ja matkapäev Hummuli terviserajad Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Palivere Põhiooli Spordinädal 2021 Palivere Põhikooli spordiväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - T 14.09.2021 Keila Seeriajooks Keila Terviserajad Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 POSKA LIIGUB Vanemuise 35 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Liikumishommik Kadrioru pargis 2021 Kadrioru park Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 ELKE Mööbli sammu-challenge JÄRVE TORNID kinnisvaraarendus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Liikumisnädal KSG-s Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Gonsiori tn staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Discgolfi päev Järvakandi terviserada Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - E 27.09.2021 Sipsiku maraton Tallinna Lasteaed Sipsik Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Spordipäev 1.-4. klassidele Lagedi Põhikool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Nädalajagu sporti! Kõpu Põhikool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Emmaste lasteaed liigub! Emmaste Lasteaed Naksitrallid Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kõndides läbi linna Tartu Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kullerkupu lasteaed Kullerkupu Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 PAIde Lasteaia spordinädal Paide Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Sügismatk looduses Viidumäe LKA Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 AKTSIOON JKHK 4 575 981 SAMMU Järvamaa Kutsehariduskeskus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Heategevusjooks Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuremaa Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Sügisene teatejooks Kooli 4 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal lasteaias Mesimumm Outokumpu 11 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Sinimäe Spordihoones Kesk 1 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Jalgsi lasteaeda Haapsalu Vanalinna Lasteaiad Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis Paala tee 46 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Sõmeru kooli tüdrukute käsipalli võistlus sügis 2021 Sõmeru Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kooli korvpallivõistlus sügis 2021 Sõmeru Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Rocca al Mare Spordinädal Haabersti 5 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Järve Spordinädal Pärnu mnt 186 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Mustamäe Spordinädal A. H. Tammsaare tee 104a Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Kristiine Spordinädal Madara 14 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Viru Spordinädal Viru väljak 4 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Postimaja Spordinädal Postimaja Keskus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Jõu- ja ringtreening algajatele Laeva spordihoone Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 HLA sügisene spordipäev Haapsalu linnastaadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Jõu- ja ringtreening edasijõudnutele Laeva spordihoone Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Käru Põhikooli liikumisnädal Käru Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Harrastajate sulgpall Laeva spordihoone Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 GPSKunst: väljakutse kolleegidele Tallinn Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Laste jooga Laeva spordihoone Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Täiskasvanute jooga Laeva spordihoone Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Rävala Spordinädal Rävala pst 4 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Laste sportlikpäev Tarvastu Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Roosna-Alliku Põhikooli liikumisnädal Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Creative Union AS kilomeetrite kogumine Laeva 2 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Solaris Spordinädal Estonia pst 9 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Balti Jaama Turg Spordinädal Balti Jaama Turg Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal (23-30 september) Maneeži Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Ülemiste City Spordinädal Sepise 10 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Virbi Spordinädal Virbi 12 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Lasteaia liikumisnädal Koosa Lasteaed Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Rahvastepalli võistlused 3.-5. klassid Paldiski Vene Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Linnamäe Spordinädal Linnamäe tee 3 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Kärberi Spordinädal K. Kärberi 20 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Mõmmik teeb GPS-kunsti Tõrva Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Pirita Spordinädal Merivälja tee 24 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 MyFitness Viimsi Spordinädal Sõpruse tee 15 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tallinn Ehitajate tee 114b Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Koolieelikute Takistusjooks Karlovas Karlova Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2021 Tallinna Teeninduskool Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Mustamäe Gümnaasiumi fotojahiga matkapäev. Keskuse 18 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Standardis 2021 Marja Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Ahtme Põhikooli distantsi läbimise võistlus Ahtme Põhikooli staadion ja kooli ümbrus Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Viimsis Karulaugu terviserajal, kogunemine Viimsi Kooli taga spordihoone ees. Rulluisutamine toimub Lubja-Randvere tee ringi juures asuvas autoparklas. Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Riina Heinpõld Lasteaed Krõll Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Astro Baltics - "StepTember 21" Tartu Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kolde Lasteaia sportlik nädal Kolde Lasteaed Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Teatejooksupäev Kadri 23 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tradehouse spordinädal Peterburi tee 47c Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Matkapäev ÄKKE terviseradadel Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Teatejooks "Reipalt koolipinki" Leisi Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Narva Pähklimäe Gümnaasiumi Spordinädal 2021 Pähklimäe 3 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - P 26.09.2021 Aerutennise klubi treening Soontevahe tee 11 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Kristina Mahoni Vabaduse pst 130 Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Tervisenädal Lõpe koolis Lõpe Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Terves kehas terve vaim Nurmenuku Lasteaed Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Pelguranna Lasteaia sportlik nädal 2021 Pelguranna Lasteaed Vaata lähemalt
N 23.09.2021 Sügise tervitamine Võhma tervisepargis Võhma Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Gym! Tehnopol Spordinädal Akadeemia tee 21-2, 12618 Tallinn Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 00:01 - N 30.09.2021 FitSphere Spordinädala võistlus Eesti Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 06:00 Sookure personali hommikujooks Paide linn Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 07:00 - T 31.08.2021 Kalamaja Põhikooli õpetajate sammulugemisevõistlus "Kõik õpetajad liikuma!" Kalamaja Põhikool Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:00 - N 30.09.2021 Julia Andrejeva Narva Lasteaed Põngerjas Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:15 - K 29.09.2021 Keila Kooli jooksude päev Keila Kool Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:15 Lippude vallutamine Raja park Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:30 - N 30.09.2021 Liikumishommikud Võnnu Keskkoolis Võnnu Keskkooli staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:30 Heategevuslik kilomeeter Muraste Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:30 - N 30.09.2021 Orienteerumine Nõmme Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:30 Sügiskross Aruküla terviserada Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 Rattamatk Puhtulaiule Kõmsi Lasteaed-Algkooli jalgpalliväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (suurte maja) Viljandi Kesklinna Kool (5.-9. klassid) Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Spordinädal Lasteaed Sinilill Juuru rühmades Muuseumi 3 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Spordinädal Lasteaed Sinilill Järlepa rühmades Tammemäe 5 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 Püünsi Kooli spordipäev Püünsi Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 Puhja lasteaia spordipäev Lasteaed Pääsusilm Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2021 Narva Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - R 01.10.2021 Varbola kooli spordipäev Varbola Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 Märjamaa Gümnaasiumi spordipäev. Märjamaa Gümnaasiumi spordiväljakud Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi spordipäev Ehte Humanitaargümnaasium Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Maastikumängude päev Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:30 Kooli matkapäev ülaastmele Nelijärve järved Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 09:30 PADISE LASTEAIA SEIKLUSMATK Padise Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Mesikäpa Teatejooks Aruküla staadion ja spordiväljakud Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Spordinädal Tallinna Seli lasteaias K. Kärberi 29 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Nurme kooli liikumisnädal Järva maakond Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Narva Soldino Gümnaasiumi Spordinädal Narva Soldino Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 SPORDINÄDAL Karuke linnas 2021 23. 09 - 30. 09 Põhja allee 20 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Edu Valemi Liikumispäev Edu Valem MTÜ Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Sõbralik maraton Kohtla-Järve Metsapargi terviserada Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Margit Randver Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Gonsiori tn staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Tõrukese spordinädal 2021 Mäetaguse Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Kuldne sügis Kivila Park Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Eesti Olümpianädal lasteaias Albert-August Tiimani Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Tallinna Liikuri Lasteaia maraton jookseb FC AJAX staadionile külla FC Ajax Staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Harakate spordipäev Haraka 7 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - T 28.09.2021 VImmel väntab Uus Maailm Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - E 27.09.2021 SPORDIPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE Kaiu Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 Heategevuslik teatejooks Räpinas Räpina Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - K 29.09.2021 Sõber ikka meeles pea - LIIKUMINE, see on hea! Kärstna Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 3aastaste sügismatk Paide linn Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 SÜGISSPORDIPÄEV-MATK Keemia Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - R 24.09.2021 Narva-Jõesuu kooli spordinädal Narva-Jõesuu Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Tallinna Ümera Lasteaia spordinädal Ümera 9 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:30 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Kuristiku Läänemere tee 46 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:30 Ülemaailmne südamepäev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:30 - N 30.09.2021 Olen virk ja kraps- spordinädal Kohtla-Järve linna lasteaed Lepatriinu Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 10:30 "START" jooksupäev Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Spordinädala avasündmus (laste teatejooks) Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Õunajooks Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Päkapikkude krossijooks Metsapargi 1 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev Anne kanali orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Klassidevaheline teatejooksupäev Laste 3 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Kahtla kooli spordipäev Kahtla Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 Viljandimaa noorte murdmaajooksu päev Karksi-Nuia Rahumäe tervise- ja suusarada Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 JOOKS: 16. Heategevuslik Teatejooks Raplamaal Rapla Kesklinna Kooli staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 11:00 - R 24.09.2021 Avatud lauatennise treening Rocca al Mare kooliperele Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik teatejooks Vastse-Kuustes Vastse-Kuuste Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Ala Põhikooli spordipäev Ala Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik Mesikäpa teatejooks Paide tehisjärv Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Hiiumaa heategevuslik teatejooks Kärdla staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik teatejooks Toilas Toila-Oru park Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal Räpina Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 13:00 Liikumismängud rulluiskudel algajatele Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi välispalliväljak Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 13:00 Matkapäev Urvaste Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal Muhu Liival ja Kuressaare Linnastaadionil Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 14:00 Teatejooks, heategevuslik Viljandi Jakobsoni Kool Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Valga linnapark Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 15:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli meistrivõistlused noormeestele Niidupargi staadion Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 15:00 Hooaja viimane neljapäevak ehk nn. kommijooks KÄRDLAS Kärdla Villaladu Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 15:00 XXII Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks Viimsi mõisa park Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Niidupargi Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:00 Päikeseloojangumatk "Roosiaeda" Ajalooline Roosiaia puhkepark Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:00 JKHK discgolfi lennutamine 2021 Järvamaa Kutseharidusekeskus, Särevere õppekoht Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:15 - N 30.09.2021 Ujumine Edu ja Arengu Akadeemia Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:30 Olustvere-Suure-Jaani Rullivõistlus Olustvere Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:30 Saalijalgpalli avatud treening Õismäe Sportmängude Hall Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 17:45 HIIT treening, treener Kadri-Liina Meister Golden Club Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 18:00 Tasuta jooksutreening Järve Terviserada Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 19:00 USTA peretennise turniir Tondi Tennisekeskus Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 19:30 Core&Strength, treener Ave Lao Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - N 30.09.2021 Liikumispausid Sillamäe Linnavalitsus Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Pallipäev Jäneda mängude väljak Vaata lähemalt
R 24.09.2021 KVK 5.-7. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Paide Hillar Hanssoo põhikooli tervisepäev Paide Hillar Hanssoo põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Sookure lasteaia hommikujooks Paide linn Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Liivamäe Lasteaia matkapäev Kadrioru pargis. Kadrioru park Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Aste Põhikooli sünnipäevamatk Aste Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks Jõhvi linna park ja allee Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Maastikumäng Kihelkonna Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Lasteaia Spordinädal Pala Vaata lähemalt
R 24.09.2021 VIII OMA RIIGI RAHVAJOOKS 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Orienteerumisõhtu peredele Staadioni 1 Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädal Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - K 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädala sündmused Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Matk Emajõe ääres Jänese matkarada Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Tilsi orienteerumine Tilsi Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Minimaraton 7,5 km Ardu Vaata lähemalt
R 24.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Viljandi Kutseõppekeskuses Viljandi Kutseõppekeskuse spordihoone Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Pöörane pallipäev Narva Eesti Gümnaasiumi võimla Vaata lähemalt
R 24.09.2021 Laagri Kooli matkapäev 2021 Laagri Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 07:00 - N 30.09.2021 Ujumine Nõmme ujula Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 08:45 Orienteerumis mängud, võistlus Valgu mõis Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 1. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Puka sügismatk. Kooli Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Matk ümber Venevere järve Kõo Lasteaed Tähekild Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:00 Haabneeme kooli spordipäev Haabneeme Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 09:30 Põlva maakonna koolide jalgpalli meistrivõistlused Jalgpallistaadion Lootospark Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Maraton Pae 1 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Kooli matkapäev. Kuusalu vald Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Valgeranna rattamatk Valgeranna Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Jooksude päev Glehni park Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Lohusuu kooli spordipäev Avinurme tee 73 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Matkamine Pärnu Kadri Tänava Lasteaed Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Vasalemma Põhikooli maastikumäng Vasalemma Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:00 Jookseme koos! Karja 25 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Kärdla Lasteaed Palade spordiväljakud Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Mõisaküla Kooli matkapäev Mõisaküla Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 - P 26.09.2021 Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus 2021 Põhja-Eesti Pimedate Ühing Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Pirita lasteaed, orienteerumine jalgratastel Pirita Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Ole osav Kivila Park Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Kooli sünnipäeva matk Aste Kool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 10:30 Karukella spordipäev Kurista Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Mõisaküla Lasteaia vigursõit Vabriku 10 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Gerd Kanter " Spordinädalale hoogu andmas" Elva Spordihoone Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Jooksupäev Metsa 3 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused Kuremaa tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:00 JOOKS: Alu Minijooks Alu Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:30 500 meetri jooks Ranna 10 Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 11:30 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Jalgrattamatk Mehikoorma Põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 2.-4. klassside tetejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Lõuna-Eesti osavõistlus Tartu FUN BOWLING, Võru tn. 55F Sõbrakeskus Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:00 Valgamaa Koolide orienteerumise karikavõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 12:30 OMA RIIGI VIII Rahvajooks 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 13:00 Rahvastepall Urvaste Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 14:00 Laupa Kooli integreeritud rahvajooks. Laupa Põhikool Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 14:00 Teedeprojekt OÜ liikumispäev Harju maakond Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 18:30 Jalgpallitehnika Tallinna Räägu pargi korvpalliplats Vaata lähemalt
R 24.09.2021, 19:00 Naiste jalgpalli Meistriliiga kodumäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Luunja 3. Titeralli Luunja Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Porkuni järve jooks Porkuni Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Järvakandi Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi terviserajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Pärnumaa MV sise-kiikingus Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Jüriloppet Duatlon Võsukese Lasteaed Vaata lähemalt
L 25.09.2021 - P 26.09.2021 Tallinna Liikuri Lasteaiapere orienteerumisväljakutse Tallinn Vaata lähemalt
L 25.09.2021 Järvakandi TIMM- Tupiku Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 07:00 - N 30.09.2021 Ujumine Õismäe Ujula Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 08:30 Hommikukõnd vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 08:30 18. Haanja100 MTB Kubija hotell-loodusspaa Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 09:00 Viimsi SPA Spordiklubi Avatud Uksed 25.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 09:00 Kanuumatk Jägala jõgi Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:00 Roobar miniliiga käsipallis Padise Spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:30 III Pärnumaa Rattaorienteerumine Reiu-Raeküla liikumisrajad ja jõulinnak Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:30 JOOKS: Järvakandi TIMM III Tupiku Igamehe Maastikumaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 10:40 Spordi mälumäng Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 26. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 LIIKUDES OLÜMPIALE- 2021 Keila Terviserajad Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Pirita Väike Maraton 2021 Rummu tee 3 Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 11:00 Merepisikupäev Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 - P 26.09.2021 Jooksusilmad - matkapäev Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 19. Ümber Võhma linna jooks Võhma Kooli staadion Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 11. Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 33. Ümber Saadjärve jooks Kukulinna Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 12:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club´i golfiväljakud Vaata lähemalt
L 25.09.2021, 13:00 - P 26.09.2021 XXXIII Suunto Games 2021 Kolgaküla Vaata lähemalt
P 26.09.2021 Ramuddden 7. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 08:00 II Estonian Rumble by Da Vinci & ILLY Caffe Klubi tee 4 Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 10:00 Mihkijooks Võnnu Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 10:30 1. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 RMW Transport CX1 - Viljandi CX Viljandi Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Jooks/kõnd ümber Porkuni järve Porkuni Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:00 Sinimäe Spordihoone võrkpalliturniir spordinädala raames Sinimäe spordihoone Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 11:40 9. Iisaku rahvajooks Iisaku Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 Liikudes tervemaks: Südamejooks Kuressaare Tervisepark Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 Sportlik pühapäev Kuressaare Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 LOODUSMATK Seydlitzi radadel Tartu Observatoorium Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 12:00 G4S Avatud treening sulgpallis Tondiraba Tennisekeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 13:00 Riina Suhotskaja 30 (aastat trennilaval) Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 14:00 Naiste TERVISEPÄEV - RÄÄTSAMATK Meelva rabas Meelva Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 14:30 Spordinädala rattaorienteerumine Karujärvel Karujärve Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 15:00 Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani spordinädala üksikmänguvõistlus Sadolin Spordihoone Vaata lähemalt
P 26.09.2021, 17:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - P 03.10.2021 Torma Põhikooli spordinädal 2021 Carl Robert Jakobsoni nim Torma Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Tallinna Heleni Kooli B-osakonna liikumisnädal Ehte 7 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal 2020 Sõlekese lasteaias Võru Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Laste sport peab olema lõbus. Pärnu Mai spordiväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Kindluse Kooli Spordinädal Kindluse Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Kuusalu Keskkooli Spordinädal 2021 Kuusalu Keskkool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Tuule lasteaia Tallinna Maratoni jooks Tallinna Tuule Lasteaed Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - K 29.09.2021 Retla-Kabala Kooli liikumine looduses Retla-Kabala Kooli Oisu õppehoone staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Teatejooksud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Spordipäev Viuhti Tamme staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Palupera mõisa pargijooks 2021 Palupera Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 FitQ Energiapäev Energiapäeval saad kaasa teha kodus, tööl või kus iganes sa parajasti viibid Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal LõunaTERAs Optika 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Aste Põhikooli spordipäev Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Ujumisvõistlused Paldiski Spordikeskus Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 SädeTERA spordinädal Optika 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - N 30.09.2021 Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal 2021 Läänemaa Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Haapsalu Lasteaed Vikerkaare liikumispäev Lasteaed Vikerkaar Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Aastajooks Veriora Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" Kaunase puiestee 22 Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - R 01.10.2021 Raasiku Kooli spordinädal Raasiku Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - K 29.09.2021 Minidiscqolf Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
E 27.09.2021 Liikuvad lapsed on lõbusad Kraavi 10 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 08:00 - N 30.09.2021 EOK spordinädal Liivalaia 23 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 08:30 - N 30.09.2021 Oru Kooli spordinädal Oru Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 6aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 Kihnu Kooli spordipäev Kihnu Kool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Sügiskross Võhma terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 09:00 - N 30.09.2021 Jõekääru discgolf tutvustus Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Linnuestafeet Püü 7/1 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Kaire Trei Kaselaane 15 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Klassidele orienteerumistunnid Kõrveküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Tallinna Liivalossi Lasteaia Sügisjooks Kesklinna linnaosa Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 - T 28.09.2021 Loovkunst läbi loova liikumise Pärnu mnt 109a Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Jalgrattapäev 4.-6. klasside õpilastele Leegi 14 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Hagudi Põhikooli liikumispäev Hagudi Põhikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:00 Liikle rõõmuga Karja 25 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:15 - N 30.09.2021 Liikumisnädal Raeküla Lasteaed Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Palli päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Spordisõbrad Kivila Park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 10:30 Orienteerumine Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 11:00 Lasteaed discgolfil Vabriku 10 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 13:00 Rahvastepall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 13:00 Kõmsi lauatenniseturniir Kõmsi Rahvamaja aula/spordisaal Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli jalgpallipäev Lahmuse Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:00 Rullituur Nõmme-Harku Terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 16:00 - R 01.10.2021 Tartu Suusaklubi avatud treeningud Eesti Maaülikooli Spordiklubi Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 16:30 „Mina ja vanem - lõbus spordipere!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 17:00 Spordinädala discgolf Rakvere discgolfi park Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 17:15 BodyArt, treener Jaanika Tammearu Golden Club Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Õismäe raba terviserajal Õismäe Raba Terviserada Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:00 Viimsi SPA Spordiklubi Poolmaraton 27.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:15 FitBox, treener Simone Viidas Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
E 27.09.2021, 18:30 DeepWork, treener Susie-Ann Viirg Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Orienteerumine Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021 KVK 1.-4. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kooli võimla Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Sisekaitseakadeemia sulgpalli MV Õppekorpus B Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Randvere Kooli rahvastepalli turniir Randvere Kooli spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Muraste Kooli spordipäev Staadioni Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Audentese erakooli orienteerumispäev Audentes Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Teatejooksude päev Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Discgolf lastele Saare Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Rühkiv Ripsik Lasteaed Ripsik Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Värska Gümnaasiumi spordipäev Värska Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Lõhavere matk Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Päev ratastel Paldiski Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Jalgratta orienteerumine Ares Are Vaata lähemalt
T 28.09.2021 Õpetajate-õpilaste jalgpallivõistlus Paldiski Ühisgümnaasiumi spordiväljak Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 08:15 „Alustame päeva võimlemisest. Koos on lõbus võimelda!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:00 5aastaste jalgarattamatk Paide linn Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:00 Maastikumäng Veski 5 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:25 Kiikingu töötuba Valga Gümnaasium Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 09:30 Korvpalliklubi Pärnu tudvustab Are Kooli õpilastele korvpallimängu Are Kooli spordiplatsid Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 - K 29.09.2021 Lõvimeri spordipäev Tiskrevälja 5 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Spordimängude päev Lasteaed Aljonuska Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 5.-9. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Kiisupere Spordinädala "Prügimatk vol1" Lähte Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid Paide linna kunstmurustaadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Tallinna Kiisa Lasteaia sportlik tervisepäev Järve metsas Järve Terviserada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Sügislehtede jooks Maleva 45 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Tallinna maratoni laste virtuaaljooks Kadrioru park Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Jalgpalliturniir Hiiu Staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 MATKAPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Türi ÜG teatejooksude päev Türi Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:00 Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlused Valga linnapark Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:05 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Äkkeküla matk Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Tammetõrukeste matkapäev Mooste Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Olümpiamängudel osalenud Kristin Kuuba tutvustavad sulgpallitunnid Elva Spordihoone Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 10:30 Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev Õismäe tee 92 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Liikumispäev Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev Anne kanali tervisejooksu- ja rollerirajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:00 Rakvere Eragümnaasiumi sügisjooks Palermo suusarajad Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 11:30 orienteerumispäev Mändjala Kämping Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:00 Meremiilijooks Pärnu rand Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:00 Kergliiklustee jooks Vastse-Kuuste - Leevijõe kergliiklustee Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 12:30 Hiiumaa G segajalgpalliturniir Kärdla staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 13:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli meistrivõistlused neidudele Niidupargi staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 13:00 Pärnu Päikese Kooli spordipäev Metsa 3 Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 14:00 Orienteerumine Alavere Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 14:00 Võrkpall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli korvpallipäev Lahmuse Kooli võimla Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 16:00 - N 30.09.2021 X Tervisemaraton Kunda Linna Lasteaed Kelluke Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:00 LegDay, treener Martin Pukspuu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:30 Orienteerumine Ares Are Huvikeskus Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 17:45 BarrePilates, treener Katrin Koort Golden Club Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 24. Hubi jooks Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 Tasuta jooksutreening Järve terviserada Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 LegDay, treener Hannes Haav Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 18:00 Võrkpalli avatud treening Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 19:00 - N 30.09.2021 Avatud jalgpallitreeningud Kehra Staadion Vaata lähemalt
T 28.09.2021, 20:00 Kanepi ÖÖSÕIT Kanepi Seltsimaja Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Matkapäev Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Discgolfi treeningtunnid KVK 5.-9. klassidele Kuressaare Vanalinna Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Matkapäev Muraste Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 21. etapp Kadriorg Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Illuka Kooli rahvastepalliturniir Illuka Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Porgandijooks Talliinna Linnamäe Lasteaed Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Agnes Papp Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Korvpallivõistlused Paldiski Vene Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Sisekaitseakadeemia pehmojalgpalli turniir Õppekorpus B Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Turba Kooli spordipäev Turba Kool Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Valga Priimetsa Kooli orienteerumine Valga Priimetsa terviserada Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Jooksukross Kullamaa jooksu- ja suusarada Vaata lähemalt
K 29.09.2021 Pereorienteerumine Rakvere Palermo terviserajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 09:00 4aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 09:15 - N 30.09.2021 Tund ujulas Ranna 10 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 - N 30.09.2021 Maastikujooks Kõrveküla Põhikooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Pallimängupäev algklassidele Leegi 14 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Mihklipäeva Sügisjooks Rännakus Rännaku puiestee 28 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:00 Matk mere äärde Karja 25 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 „Kivimurru ootab külla oma sõpru- sportlasi“ Majaka 32 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Tareke orienteerumine Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Kaiu terviseraja kepikõnni ja jooksupäev Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:30 Lastetare Kapsakross Laste tn 8 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 10:40 "Kiired ja osavad" Elva linnastaadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Spordipäev Rannapargis Kärdla rand Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Matk 1-5. klassile Mehikoorma Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 11:00 Sügis meie ümber Vabriku 10 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 12:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 12:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev Pärnu Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Kablutamine Kabala Lasteaed-Põhikool Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Hekiringijooks Albu Põhikooli spordiväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 38. Hubert Pärnakivi jooks Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:00 Krossijooks Urvaste Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:15 Mõisakooli krossijooks Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 13:30 Vallamaja tervisematk Rapla Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 14:00 Mobiiliorienteerumine Palivere liikumisradadel Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 14:00 Haigla liigub Keila Terviserajad Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 Lahmuse malepäev Lahmuse Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 Valla laste seeriajooks Laiuse Jaan Poska Põhikooli staadion ja korvpalliplats Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 15:00 - T 28.09.2021 AVATUD TREENING JOOKSUTEHNIKA FILMIMISE- JA ANALÜÜSIGA Keila kooli staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 16:00 Matk mööda Paukjärve loodusrada Paukjärv Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 16:00 Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks Puisniidu 7 Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:00 Seeniorsportlaste 40+ õppepäev" Sport annab tervise" Türi Spordihoone staadion ja korvpalliväljak Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:20 BodyBalance, treener Jaanika Tammearu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:30 Salsarütmis sügisesse! Põlva Kooli (Koolimaja tee 1) staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Ringlev Sügis 2021 Kärdla laululava Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Spordinädala jooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 2 Tartu Descartes`i Kooli võimlemisväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Kanepi Gümnaasiumi maastikumäng Kanepi alevik Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordinädala lõpupidu Jäneda Kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Sipa-Laukna Lasteaia liikumispäev Kullamaa tehisjärve ümbrus Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Lille lasteaia lapsed Stroomi metsas ja mere ääres Stroomi mets ja rand Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Pallimängud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordipäev Voore Põhikoolis ja lasteaias Voore Põhikool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Rapla Kesklinna Kooli XXXVIII Suurjooks Rapla Kesklinna Kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Alutaguse Noorte Mängud krossijooks 1.-12.kl ja pendelteatejooks Iisaku Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Tamme teatejooks Vaksali park Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Õhtu rullituur Järve terviserajal Järve Terviserada Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Karaski-Krootuse jooks Krootuse Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 30.09.2021 Spordinädala lõpuüritus, matkamäng Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 09:00 3aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Duatlon 5.-6. klassidele Glehni park Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Liigun tervise heaks! Lille 8 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:00 Matk Maardu linn Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Palli olümpia Liblika 1 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Jooksja päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Sportlikult liikuma Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 10:30 Matkapäev Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Murdmaajooks Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Lahmuse kooli Matkapäev Lahmuse Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:00 Valgamaa Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:15 Rannajooks "Kõik liiguvad" Pärnu rand Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 11:30 Kirivere Kooli matkapäev Kirivere kool Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:00 Ala Põhikooli 102m jooks Ala Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:00 Kõmsi versus Kõmsi jalgpallis Kõmsi Lasteaed-Algkooli jalgpalliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Palade jalgpalliväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 12:45 Spordipärastlõuna Seminari 1 Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 13:00 Alavere Põhikooli Õunajooks Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 14:00 Jalgpall Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 15:00 Eidapere-Lokuta Suurjooks XVII Tallinna mnt 23c Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Vallikäär-Rannapargi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:00 Eistvere järve jooks, Järvamaa järvede jooksu 11. etapp Eistvere järv Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:00 Sügisjooks Räpina tänavatel Räpina keskväljak Vaata lähemalt
N 30.09.2021, 18:30 Õpetajate sügismatk Lähte Vaata lähemalt