Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
R 23.02.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPP - PIKK SÕIT Keila Terviserajad Vaata lähemalt
R 23.02.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
R 23.02.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
L 24.02.2024 - P 25.02.2024 Finlandia-hiihto 2024 Lahti Vaata lähemalt
L 24.02.2024 Viljandimaa suusatamise MV Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
L 24.02.2024, 07:30 Matk TERVE EESTI EEST, Põlva Põlva Vaata lähemalt
L 24.02.2024, 10:00 Narva Suusasõit 2024 Äkkeküla spordikeskus Vaata lähemalt
L 24.02.2024, 11:00 Palivere Suusasari 2024 III etapp Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 24.02.2024, 11:00 Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 24.02.2024, 12:00 Matk TERVE EESTI EEST Kanepi vald Vaata lähemalt
P 25.02.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
P 25.02.2024 26. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus Vaata lähemalt
P 25.02.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT Keila Terviserajad Vaata lähemalt
P 25.02.2024 Eesti Noortesarja IV etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
P 25.02.2024, 10:00 TreeningPluss Tabasalu jooks-matk Tabasalu Vaata lähemalt
P 25.02.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
P 25.02.2024, 12:00 Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis meeskondadele II etapp Jalgpallihall Vaata lähemalt
P 25.02.2024, 12:30 A. Le Coq Superkarikas 2024 Viljandi Männimäe jalgpallihall Vaata lähemalt
T 27.02.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 28.02.2024 - P 03.03.2024 PÄRNUMAA SISE-RANNASPORDIFESTIVAL Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
N 29.02.2024 Sisesuund Jüri Gümnaasium Jüri Gümnaasium Vaata lähemalt
R 01.03.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 6. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 02.03.2024, 10:00 Ridala XX Karikaturniir võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
L 02.03.2024, 16:00 I liiga IMsport Türi vs Põltsamaa Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 03.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
P 03.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga IX voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
P 03.03.2024, 10:00 Kõrvemaa KV lauatennises III etapp Lehtse Kultuurimaja Vaata lähemalt
P 03.03.2024, 10:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` koroona Lubja 48a Vaata lähemalt
P 03.03.2024, 11:00 25. Tamsalu-Neeruti Maraton Pariisi puhkeküla Vaata lähemalt
P 03.03.2024, 11:00 Viimsi Suusapäev Karulaugu terviserada Vaata lähemalt
K 06.03.2024, 09:30 Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute ja poiste ning 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpall Põlva Mesikäpa Hall Vaata lähemalt
K 06.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. võrkpalli KV August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Vaata lähemalt
N 07.03.2024, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.k korvpalli KV poisid E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 09.03.2024 47. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 09.03.2024 Sisesuund Rocca al Mare Kool Rocca al Mare Kooli AS Vaata lähemalt
L 09.03.2024 Valgehobusemäe Karikas II etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
L 09.03.2024, 11:00 Sisesõudesarja IV etapp - Eesti MV 2024 Narva Spordikeskus Vaata lähemalt
L 09.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, sprint Leevi Vaata lähemalt
P 10.03.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` bowling OKOK. Vaba Aja Keskus Vaata lähemalt
P 10.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
P 10.03.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPP - 1 km VÄLJALANGEMISEGA DUELLID Keila Terviserajad Vaata lähemalt
P 10.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, lühirada Leevi Vaata lähemalt
P 10.03.2024, 12:00 Kehtna suusasari 2024 4. osavõistlus Paluküla liikumisrada Vaata lähemalt
E 11.03.2024, 10:00 Järvamaa võrkpalli 4.-6.kl miniliiga võrkpallis Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
T 12.03.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 13.03.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
K 13.03.2024 Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
R 15.03.2024, 10:00 Viljandimaa koolide 1.-3.kl ja 4.-5.kl. jalgpalli OSAVUSFESTIVAL Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
R 15.03.2024, 11:00 - L 16.03.2024 Võrkpallivõistlus Akzo Nobel CUP 2024 Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
L 16.03.2024 - P 17.03.2024 Eesti-Leedu sõpruskohtumised rannajalgpallis Jõulumäe Tervisespordikeskuse liivahall Vaata lähemalt
L 16.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga X voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
P 17.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
P 17.03.2024 Al Dente Cup III etapp lapsed Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
P 17.03.2024, 10:00 Uju ja jookse- Viljandi III etapp Viljandi Jakobsoni Kooli ujula Vaata lähemalt
E 18.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 7.-9.kl. võrkpalli kooliliiga Halliste Põhikooli korv- ja võrkpalliplats Vaata lähemalt
T 19.03.2024, 18:00 Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
R 22.03.2024 EMV sprinditeade, klassika Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
L 23.03.2024 23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 23.03.2024, 10:30 Tallinna Linnarogain A. Le Coq Arena Vaata lähemalt
L 23.03.2024, 10:30 Läänemaa lahtised meistrivõistlused võrkpallis naiskondadele Haapsalu Panga Spordihoone Vaata lähemalt
L 23.03.2024, 12:00 Pööripäevajooks Jooks kevadesse Loode tammik Vaata lähemalt
P 24.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
P 24.03.2024, 10:00 TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk Vääna-Jõesuu Vaata lähemalt
K 27.03.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 28.03.2024, 16:00 Järva valla suusaseeria 6.etapp(Valgehobusemäe kross) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
R 29.03.2024 - L 30.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga Finaal 4 Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
P 31.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
E 01.04.2024, 19:00 Sinilillejooks TALLINN 2024 Port Noblessner Vaata lähemalt
T 02.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 3X3 korvpall P,T 4-5,6-7,8-9,10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
R 05.04.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 7. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 06.04.2024 - P 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
P 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis meeskonnad Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
P 07.04.2024, 11:00 Sinilillejooks JÕHVI 2024 Jõhvi Vaata lähemalt
K 10.04.2024, 19:00 Tartu Ülikooli Kevadjooks Ujula 4 Vaata lähemalt
L 13.04.2024 - P 14.04.2024 EDGL Karikasari discgolfis Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
L 13.04.2024, 06:30 XIV Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
P 14.04.2024, 11:00 Sinilillejooks PÄRNU 2024 Pärnu Vaata lähemalt
P 14.04.2024, 11:00 Kõrvemaa KV lauatennises 4. etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
P 14.04.2024, 12:00 Künnipäeva teatejooks Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
T 16.04.2024, 10:00 Järvamaa koolinoorte murdmajooks Paide vallimägi Vaata lähemalt
K 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
R 19.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12 kl saalihoki KV segavõistkondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
K 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
L 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Baltic Cup 4 etapp. VI Otepää Rattaralli Tehvandi suusarollerirada Vaata lähemalt
P 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
P 28.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
T 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide Vaata lähemalt
K 01.05.2024 95. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
R 03.05.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2024 Haapsalu Vaata lähemalt
R 03.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Keila-Joa liigub Keila-Joa Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
L 04.05.2024 - P 05.05.2024 Discgolfi maraton Järva-Jaani 100 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
L 04.05.2024 43. Kuressaare Linnajooks (2024) Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 04.05.2024, 12:00 Kehtna mõisa jooks 2024 Kehtna mõis Vaata lähemalt
P 05.05.2024 24. Mulgi Rattamaraton Viljandi Vaata lähemalt
P 05.05.2024, 11:30 2.Harku rannajooks Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
P 05.05.2024, 12:00 53. jooks ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 11:00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 17:00 Järvamaa MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud II etapp Türi Kõrgessaare orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 08.05.2024 Filter Temposari Sakus (1. etapp) Saku Vaata lähemalt
K 08.05.2024 1. ETAPP / Kadrioru park Kadrioru park Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Sauga Kevadjooks 2024 Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Hawaii Express Estonian Cup - HEPA 22. Raplamaa Rattamaraton Laukataguse Puhkeküla Vaata lähemalt
L 11.05.2024 36. Viimsi Jooks Viimsi staadion Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis naiskondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 11.05.2024, 12:00 Järvakandi duatlon 2024 Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
P 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaraton Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
T 14.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud III etapp Eidapere orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 14.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 15.05.2024 2. ETAPP Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
N 16.05.2024, 18:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks Lubja 48a Vaata lähemalt
L 18.05.2024 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit Elva Vaata lähemalt
L 18.05.2024 LHV Maijooks Tallinna Lauluväljak Vaata lähemalt
L 18.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari I etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
L 18.05.2024, 12:00 Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 Valtu Spordimaja Vaata lähemalt
L 18.05.2024, 13:00 Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS Kohila Aandu metsa rattakrossi rada Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari II etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 10:00 Veskiloppet Orienteerumine 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 12:00 26. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 12:00 Lelle mõisa jooks 2024 Lelle mõis Vaata lähemalt
E 20.05.2024 - T 21.05.2024 Käimise võstkondlikud maailmameistrivõistlused Antalya Vaata lähemalt
T 21.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IIetapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 22.05.2024 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Kiili Vaata lähemalt
K 22.05.2024 3. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi - Mustla mnt, Raassilla Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 24.05.2024, 17:00 - L 25.05.2024 2024 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
L 25.05.2024 XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
L 25.05.2024 Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
L 25.05.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 26.05.2024 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
P 26.05.2024 43. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 11:00 Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 11:30 VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele Toila Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 12:00 Keava mõisa jooks 2024 Keava mõisa varemed Vaata lähemalt
T 28.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 29.05.2024 4. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi I etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 31.05.2024 - L 01.06.2024 Narva Linna Jooks Joaoru Puhkeala, Narva Vaata lähemalt
R 31.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
L 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
L 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
L 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Rullituur (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järvamaa Mv orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 05.06.2024 Filter Temposari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
K 05.06.2024 5. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
R 07.06.2024 - P 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
L 08.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Solar Wheel 2.Valga/Valka Rattamaraton/Eesti MV Gravel`24 Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsajooks Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
P 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
P 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
K 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
K 12.06.2024 6. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 12.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
R 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
L 15.06.2024 - P 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
P 16.06.2024 E-Piim Rattapäev (Järva-Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
T 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
K 19.06.2024 - L 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused grupisõidus Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
K 19.06.2024 7. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
L 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
P 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
K 26.06.2024 8. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Smiltene Rattamaraton Smiltene Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt
T 02.07.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 6. etapp Kellissaare-Mädara orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 03.07.2024 9. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 06.07.2024 Vasalemma liigub Vasalemma Vaata lähemalt
L 06.07.2024 Eesti meistrivõistlused BMX-krossis Māra Štromberga BMX trase ''Valmiera'' Vaata lähemalt
L 06.07.2024, 13:00 Voka Triatlon 40 Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus Vaata lähemalt
P 07.07.2024 22. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
P 07.07.2024, 12:00 Viljandi triatlon Viljandi järv Vaata lähemalt
K 10.07.2024 10. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 13.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 13.07.2024 SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 Tallinn Vaata lähemalt
L 13.07.2024, 12:00 43. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
L 13.07.2024, 12:10 3. Pühajärve pargijooks Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
P 14.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
P 14.07.2024 KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 Tallinn Vaata lähemalt
P 14.07.2024, 10:00 Järvamaa MV petangis triodele Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 14.07.2024, 12:00 Pühajärve pargitriatlon Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
E 15.07.2024 - N 18.07.2024 EIL Elva Spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 17.07.2024 11. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
R 19.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 20.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 20.07.2024 Mihkel Leppiku sõuderegatt Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
L 20.07.2024, 09:00 Pärnu Jõe Triatlon 2024 Pärnu kesklinna jõeäär Vaata lähemalt
L 20.07.2024, 11:00 TÜRI MARATON Veskisilla hotell Vaata lähemalt
P 21.07.2024 Pärnumaa lahtised MV sõudmised Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
P 21.07.2024 Pandivere Rattasõit Ebavere Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
K 24.07.2024 12. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton Elva Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused aerutamises Pärnu Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Eesti BMX-krossi karikasari V etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 27.07.2024, 10:00 - P 28.07.2024 Otepää triatlon Otepää Aedlinna jalgpallistaadion Vaata lähemalt
P 28.07.2024 Balti karikavōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VI etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
K 31.07.2024 13. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 01.08.2024, 16:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ´ minigolf Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
R 02.08.2024, 12:00 - L 03.08.2024 EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition Äkkeküla tee Vaata lähemalt
L 03.08.2024 Skechers Suvejooks 2024 Ihaste tee 7 Vaata lähemalt
L 03.08.2024 Baltic Cup 7 etapp. Otepää Vaata lähemalt
L 03.08.2024, 12:00 Karitsa Superliiga triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
P 04.08.2024 NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 Tallinn Vaata lähemalt
P 04.08.2024 Baltic Cup 8 etapp Otepää Vaata lähemalt
P 04.08.2024 SKO MOTORSI 24. Rakke Rattamaraton Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
K 07.08.2024 Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) Ääsmäe Vaata lähemalt
K 07.08.2024 14. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
R 09.08.2024 - L 10.08.2024 ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 Ülemiste Vaata lähemalt
L 10.08.2024 Rae valla meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 10:00 - P 11.08.2024 Järvamaa MV tennises üksikmängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 10:00 Maardu triatlon Maardu järv Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 11:00 FIXUS Palivere Jalgrattakross Palivere Vaata lähemalt
P 11.08.2024 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Tallinn Vaata lähemalt
P 11.08.2024 Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 11.08.2024 King of Tallinn / Eesti BMX-krossi karikasari VIII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
K 14.08.2024 Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) Paldiski Vaata lähemalt
K 14.08.2024 15. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 15.08.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi III etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
L 17.08.2024 Kose 7 Järve rattamaraton 2024 - EESTI MV Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
L 17.08.2024 Paldiski liigub Paldiski Keskväljak Vaata lähemalt
L 17.08.2024, 11:50 20. Ülemiste metsajooks Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
L 17.08.2024, 12:00 52. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
P 18.08.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad Vaata lähemalt
T 20.08.2024, 17:00 Järvamaa MV orienteerumisessprindis Türi Vaata lähemalt
T 20.08.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 7. etapp Türi Vaata lähemalt
K 21.08.2024 16. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 22.08.2024 - P 25.08.2024 Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 Harjumaa; Tartumaa; Valgamaa Vaata lähemalt
L 24.08.2024 Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton Kihnu Vaata lähemalt
L 24.08.2024, 10:00 - P 25.08.2024 Järvamaa MV tennises paarismängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
L 24.08.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero mv discgolfis Sindi discgolfi park Vaata lähemalt
P 25.08.2024 IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn Tallinn Vaata lähemalt
P 25.08.2024 Maardu City Run 2024 Maardu Vaata lähemalt
P 25.08.2024, 09:30 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO Paluküla terviserada Vaata lähemalt
K 28.08.2024 17. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 28.08.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 31.08.2024 - P 01.09.2024 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
L 31.08.2024 - P 01.09.2024 FINSO puuetega sportlaste Euroopa karikaetapp novuses Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
L 31.08.2024 27. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 31.08.2024, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 4. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
P 01.09.2024 - E 30.09.2024 Tallinna Maraton Vabaduse väljak Vaata lähemalt
T 03.09.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 04.09.2024 18. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
R 06.09.2024 Nike Noortejooks Vabaduse väljak Vaata lähemalt
L 07.09.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 07.09.2024 Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
L 07.09.2024 Tallinna Sügisjooks 10 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
P 08.09.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 08.09.2024 Tallinna Maraton - 42,2 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
K 11.09.2024 19. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
R 13.09.2024 - P 15.09.2024 INWA Nordic Walking World Championship Lahti Vaata lähemalt
L 14.09.2024 ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 10:00 27. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 10:00 Veskiloppet Lastejooks 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 12:00 Rakvere 41. Rahvajooks Kastani puiestee 12 Vaata lähemalt
K 18.09.2024 20. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 21.09.2024 - P 22.09.2024 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
L 21.09.2024 Tallinna meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IX etapp Uuesalu Vaata lähemalt
P 22.09.2024 Uuesalu karikas / Eesti BMX-krossi karikasari X etapp Uuesalu Vaata lähemalt
P 22.09.2024 VI Pärnumaa Rattaorienteerumine Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise monument Vaata lähemalt
K 25.09.2024 21. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 25.09.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 28.09.2024 Viimsi Rattakross Randvere kool Vaata lähemalt
L 28.09.2024, 11:00 FIXUS Padise Jalgrattakross Padise Vaata lähemalt
L 28.09.2024, 11:00 29. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
R 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
R 04.10.2024 - L 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
L 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
R 11.10.2024 - P 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
L 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
P 13.10.2024, 09:00 69. Viljandi Linnajooks Viljandi Vaata lähemalt
L 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
L 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
L 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
K 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 01.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
R 01.11.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
P 03.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
K 06.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 13.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 14.11.2024 - N 21.11.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP `rõngaste täpsusvise Lubja 48a Vaata lähemalt
K 20.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 23.11.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 24.11.2024, 12:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp(viimane) Türi Vaata lähemalt
P 24.11.2024, 18:00 Igamehe bowling Veskisilla bowlingusaal Vaata lähemalt
K 27.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 07.12.2024 Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 Narva Vaata lähemalt
L 07.12.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
L 15.02.2025 - P 16.02.2025 51. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
T 01.01.2030 Test Võistlus 2030 test Vaata lähemalt
P 01.12.2030 Test võistlus 2 2030 13414 Tallinn Vaata lähemalt