Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
K 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 17:00 Punktipeitus 6 (siseorienteerumine) Lääne maakond Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 17:45 Pärnumaa asutustevaheline discgolf 2024 Valgeranna discgolfi park Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 18:00 Tõravere TT1 - Transtar Temposari I etapp Tõravere Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 18:40 EMV korvpallis 45+ Põhja-Sakala vald vs Kontsertlavad Tallinna Tehnikaülikool Vaata lähemalt
K 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
N 18.04.2024 Jüriööjooks Lihula Mõisamäel Lihula mõis Vaata lähemalt
N 18.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Sindi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 18.04.2024 Saarde kinnine discgolfi sari 2024 Kilingi-Nõmme discgolfi park Vaata lähemalt
N 18.04.2024, 09:00 Põlvamaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute ja poiste korvpallipäev Põlva Mesikäpa Hall Vaata lähemalt
N 18.04.2024, 16:00 Viljandimaa noorte discgolfi päev Kalmetu Koolis Kalmetu Kooli discgolfi park Vaata lähemalt
N 18.04.2024, 16:30 Jõusaali ABC koos treeneriga Kärlal Kärla Spordihall Vaata lähemalt
N 18.04.2024, 17:00 29. Viljandi Järvejooksu sarja I etapp Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
N 18.04.2024, 20:30 Kullamaa 55. jüriöö jooks Kullamaa Keskkool Vaata lähemalt
R 19.04.2024 Traditsiooniline Jüriöö teatejooks, Tahkuranna-Jõulumäe Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
R 19.04.2024, 12:00 41. Hubert Pärnakivi Jooks Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
R 19.04.2024, 13:00 Viljandimaa koolinoorte discgolfisari Viljandi Rotary discgolfi park Vaata lähemalt
R 19.04.2024, 19:00 28. ümber Vaskna järve jooks Haanja spordi- ja puhkekeskus Vaata lähemalt
L 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
L 20.04.2024 Pärnumaa MV koroonas mees-ja naispaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 10:00 Võrkpalli paaristurniir "Tagasi õue" Wiedemanni Spordihoone Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 11:00 Jüriöö jooks Narva-Jõesuu Sadam Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 11:00 Võrkpalliturniir Käru kooli võimlas Käru Põhikooli võimla Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 12:00 34. Kolme Tamme Jooks Viiratsi Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 13:00 Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus Kuressaare Tervisepark Vaata lähemalt
L 20.04.2024, 18:00 Jüriöö rahvakõnd- jooks 72712 Järva maakond Vaata lähemalt
P 21.04.2024 - L 27.04.2024 Paraujumise lahtised Euroopa meistrivõistlused Madeira Vaata lähemalt
P 21.04.2024 Team Rattapood cup III etapp Pirita terviserajad Vaata lähemalt
P 21.04.2024 Pärnumaa MV koroonas segapaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 11:00 99. Rabajooks Harku terviseraja idaparkla Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 11:00 Sinilillejooks TARTU 2024 Raekoja plats Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 12:00 Kopenhaageni Sinilillejooks 2024 / THE COPENHAGEN BLUE HEPATICA RUN 2024 Kastellet Vaata lähemalt
P 21.04.2024, 12:00 Muhu matkapäev nr. 7, Metsakümblus „ISEOMA OLEMINE Muhu Vaata lähemalt
E 22.04.2024, 12:00 Koolitus lasteaia ja algklasside liikumisõpetajatele Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
T 23.04.2024 Jüriöö teatejooks Saarde vallas Surju Vaata lähemalt
T 23.04.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, III etapp Taevaskoja Vaata lähemalt
T 23.04.2024, 17:00 Jüriöö teatejooks ümber Surju järve Surju järv Vaata lähemalt
T 23.04.2024, 18:00 Ridala 28. Jüriöö jooks Haapsalu Panga Spordihoone Vaata lähemalt
K 24.04.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 2. etapp Saarepeedi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 24.04.2024, 18:00 Luke mõis TT2 - Transtar Temposari II etapp Luke mõis Vaata lähemalt
K 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 24.04.2024, 18:00 Jooksutund Velloga Türi Tolli mets Vaata lähemalt
N 25.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Audru orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 25.04.2024, 16:30 Jõusaali ABC koos treeneriga Kärlal Kärla Spordihall Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
R 26.04.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 10 000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 27.04.2024 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
L 27.04.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused Saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
L 27.04.2024 Tabasalu jooks Rannamõisa Lasteaed Vaata lähemalt
L 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
L 27.04.2024, 11:00 Kõruse küla pärandimatk Kõruse Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Pärnu Raeküla Discgolfipargi avavõistlus Raeküla Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Baltic Cup 4. etapp VI Otepää ralli Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 28.04.2024 Pärnumaa MV kabes Häädemeeste Keskkool Vaata lähemalt
P 28.04.2024, 10:30 Põhja-Tallinna I kevadjooks Pelgurand/Stroomi rand Vaata lähemalt
P 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
P 28.04.2024, 12:00 "Liigume Vapramäele"- Tartumaa Liigub IV etapp Vapramäe Loodusmaja Vaata lähemalt
E 29.04.2024 - L 01.06.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 I etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
T 30.04.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, IV etapp Liiva orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 01.05.2024 95. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
K 01.05.2024, 10:00 Estvarad Miniliiga Karikavõistlused 2023/24 6.etapp Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
K 01.05.2024, 11:00 Kevadpealinn 25 "Kogu pere rattamatk" Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
K 01.05.2024, 12:00 Kevadmatk Koigi rabasse Koigi soostik Vaata lähemalt
K 01.05.2024, 18:00 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
N 02.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Pärnu-Jaagupi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 02.05.2024, 18:00 Käravete järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "I etapp Käravete järv Vaata lähemalt
N 02.05.2024, 19:00 43. jooks ümber Tamula järve Tamula rand, järve ümbrus, Võlsi tee Vaata lähemalt
R 03.05.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2024 Haapsalu Vaata lähemalt
R 03.05.2024 - P 19.05.2024 42. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud Tähtvere Puhkepark SA Vaata lähemalt
R 03.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Keila-Joa liigub Keila-Joa Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
L 04.05.2024 Läänemaa meistrivõistlused võrkpallis (meeskonnad) Wiedemanni Spordihoone Vaata lähemalt
L 04.05.2024 - P 05.05.2024 Discgolfi maraton Järva-Jaani 100 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
L 04.05.2024 43. Kuressaare Linnajooks (2024) Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 04.05.2024, 12:00 Kehtna mõisa jooks 2024 Kehtna mõis Vaata lähemalt
L 04.05.2024, 16:00 Järvamaa meistrivõistluste finaal meeste korvpallis E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
P 05.05.2024 24. Mulgi Rattamaraton Viljandi kesklinn, Vabaduseplats Vaata lähemalt
P 05.05.2024, 11:30 2. Harku rannamiil Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
P 05.05.2024, 12:00 53. jooks ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
E 06.05.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks 2000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 11:00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 17:00 Järvamaa MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud II etapp Türi Kõrgessaare orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 07.05.2024, 18:00 29. Hubi jooks Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
K 08.05.2024 Filter Temposari Sakus (1. etapp) Saku Vaata lähemalt
K 08.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
K 08.05.2024 COOP Kilingi-Nõmme maijooks Kilingi-Nõmme Vaata lähemalt
K 08.05.2024, 16:00 1. ETAPP / Nõmme terviserada Nõmme Spordikeskus Vaata lähemalt
K 08.05.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp Kärstna orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 08.05.2024, 18:00 Türi Maratoni laste metsajooks 2024 Türi Tolli mets Vaata lähemalt
K 08.05.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 I etapp 3000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 09.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tori Vaata lähemalt
R 10.05.2024 Heateo jooks SA Tähtvere Puhkepark Vaata lähemalt
R 10.05.2024 - P 12.05.2024 Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager Kääriku Spordikeskus Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Sauga Kevadjooks 2024 Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja Vaata lähemalt
L 11.05.2024 VELOPLUS 22. Raplamaa Rattamaraton (Estonian Cup) Keava suveaed Vaata lähemalt
L 11.05.2024 36. Viimsi Jooks Viimsi staadion Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Palivere miilijooks Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 11.05.2024 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis naiskondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
L 11.05.2024, 11:00 Hummuli Pargijooks Hummuli terviserajad Vaata lähemalt
L 11.05.2024, 11:00 79.Laste Paala järvejooks Paala järve rand Vaata lähemalt
L 11.05.2024, 12:00 Järvakandi duatlon 2024 Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
P 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaraton Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaratoni Elva lastejooks Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
T 14.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud III etapp Eidapere orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 14.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 15.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
K 15.05.2024 SÕERU KEVADJOOKS 2024 Vanamõisa vabaõhukeskus Vaata lähemalt
K 15.05.2024, 16:00 2. ETAPP / Vabaõhumuuseum Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
K 15.05.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 II etapp 800m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 16.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rebasefarmi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 16.05.2024, 18:00 Preediku järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "II etapp Preediku järv Vaata lähemalt
N 16.05.2024, 18:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks Lubja 48a Vaata lähemalt
L 18.05.2024 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit Elva Vaata lähemalt
L 18.05.2024 LHV Maijooks Tallinna Lauluväljak Vaata lähemalt
L 18.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari I etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
L 18.05.2024, 12:00 Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 Valtu Spordimaja Vaata lähemalt
L 18.05.2024, 13:00 Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS Kohila Aandu metsa rattakrossi rada Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
P 19.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari II etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 10:00 Veskiloppet Orienteerumine 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 11:00 Pärnumaa MV ja Saarde valla lahtised MV klassikalises lamades surumises Kilingi-Nõmme laululava Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 12:00 26. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
P 19.05.2024, 12:00 Lelle mõisa jooks 2024 Lelle mõis Vaata lähemalt
T 21.05.2024 Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused Antalya Vaata lähemalt
T 21.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IIetapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 22.05.2024 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Kiili Vaata lähemalt
K 22.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 16:00 3. ETAPP / Saunapunkt Tallinn Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi - Mustla mnt, Raassilla Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 17:00 6. Olav Karikose mälestusvõistlus Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp Raassilla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 22.05.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 III etapp 1500m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 23.05.2024 - P 26.05.2024 Triatloniakadeemia kevadlaager 2024 Kääriku Spordikeskus Vaata lähemalt
N 23.05.2024 - E 27.05.2024 Kevad Battles 2024 Pärnu Rand Vaata lähemalt
N 23.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
N 23.05.2024, 18:00 Tarbja järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "III etapp Tarbja Tehisjärv Vaata lähemalt
N 23.05.2024, 19:00 43. Võru – Väimela maanteejooks Võru linn Vaata lähemalt
R 24.05.2024, 17:00 - L 25.05.2024 2024 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
R 24.05.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks tunnijooks Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 25.05.2024 XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
L 25.05.2024 Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
L 25.05.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
P 26.05.2024 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
P 26.05.2024 MUSTAMÄE 1. RAHVADUATLON Kadaka Staadion Vaata lähemalt
P 26.05.2024 43. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 11:00 Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 11:00 Järvamaa MV ujumises Paide linna ujula Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 11:30 VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele Toila Vaata lähemalt
P 26.05.2024, 12:00 Keava mõisa jooks 2024 Keava mõisa varemed Vaata lähemalt
T 28.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
K 29.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi I etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 16:00 4. ETAPP / Botaanikaaed Tallinn Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 18:00 Kavastu TT3 - Transtar Temposari III etapp Kavastu Vaata lähemalt
K 29.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 30.05.2024 - P 02.06.2024 Citi Para Swimming World Series Berlin Berliin Vaata lähemalt
N 30.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Kilingi-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 31.05.2024 - L 01.06.2024 Narva Linna Jooks Joaoru Puhkeala, Narva Vaata lähemalt
R 31.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
L 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
L 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Filter Rullituur Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
P 02.06.2024 4. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
P 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järvamaa MV orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
P 02.06.2024, 17:00 2. Luhamaa Piirijooks Luhamaa külamaja Vaata lähemalt
E 03.06.2024 - L 29.06.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 II etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 04.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 05.06.2024 Filter Temposari Kose-Ristil (3. etapp) Kose-Risti Vaata lähemalt
K 05.06.2024 5. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp Lasa järve orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 05.06.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 IV etapp 2000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 06.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Raeküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 06.06.2024, 18:00 Väinjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "4. etapp Väinjärve Vaata lähemalt
R 07.06.2024 - P 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
L 08.06.2024 Solar Wheel 2. Valga/Valka Rattamaraton (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
L 08.06.2024 Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis / Nordic Gravel Championships (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:00 4. Ida-Virumaa staadioniultra Kohtla-Nõmme Kooli staadion Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
L 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsamiil Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
P 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
P 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
E 10.06.2024 - T 11.06.2024 Kalevi Noortetuur Tallinn Vaata lähemalt
T 11.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
K 12.06.2024 6. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 12.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
N 13.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Võidu orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 18:00 Paide tehisjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "5. etapp Paide tehisjärve rand Vaata lähemalt
N 13.06.2024, 19:00 TÜRI TEMPOSÕIT 2024 Parasi-Põikva-Rassi Vaata lähemalt
R 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
P 16.06.2024 Suurupi jooks Suurupi spordiplats Vaata lähemalt
P 16.06.2024 E-Piim Rattapäev (Järva-Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
P 16.06.2024, 17:00 10. Rõuge maastikujooks Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
T 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
T 18.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 19.06.2024 - L 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused grupisõidus Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
K 19.06.2024 7. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
K 19.06.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 V etapp 5000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 20.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rannametsa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 21.06.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 22.06.2024, 12:00 170. Pööripäevajooks Jooks suvesse Loode tammik Vaata lähemalt
L 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
P 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
T 25.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 26.06.2024 8. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 27.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tõstamaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 28.06.2024, 18:00 Hellenurme Suvejooks Hellenurme vesiveski Vaata lähemalt
L 29.06.2024 - P 30.06.2024 Vilsandi 10 aastat hiljem Saaremaa Vaata lähemalt
L 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
L 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Smiltene Rattamaraton (Estonian Cup) Smiltene Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
P 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt
E 01.07.2024 - L 03.08.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 III etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
T 02.07.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 6. etapp Kellissaare-Mädara orienteerumiskaart Vaata lähemalt
T 02.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 03.07.2024 9. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 03.07.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 VI etapp 400m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
L 06.07.2024 Vasalemma liigub Vasalemma Vaata lähemalt
L 06.07.2024 Eesti meistrivõistlused BMX-krossis Māra Štromberga BMX trase ''Valmiera'' Vaata lähemalt
L 06.07.2024, 13:00 Voka Triatlon 40 Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus Vaata lähemalt
P 07.07.2024 22. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
P 07.07.2024, 12:00 Viljandi triatlon Viljandi järv Vaata lähemalt
P 07.07.2024, 17:00 4. Navi jooksutiir Navi Külaselts Vaata lähemalt
E 08.07.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks 1000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
T 09.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 10.07.2024 10. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 13.07.2024 6. Kõrvemaa Elamusmaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 13.07.2024 SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 Tallinn Vaata lähemalt
L 13.07.2024, 12:00 43. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
L 13.07.2024, 12:00 A. Nurmekivi/Järva-Jaani järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "6. etapp Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
L 13.07.2024, 12:10 3. Pühajärve pargimiil Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
P 14.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
P 14.07.2024 KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 Tallinn Vaata lähemalt
P 14.07.2024, 10:00 Järvamaa MV petangis triodele Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
P 14.07.2024, 12:00 Pühajärve pargitriatlon Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
E 15.07.2024 - N 18.07.2024 EIL Elva Spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
T 16.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 17.07.2024 11. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 17.07.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 VII etapp 600m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 18.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
R 19.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 20.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 20.07.2024 Mihkel Leppiku sõuderegatt Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
L 20.07.2024, 09:00 Pärnu Jõe Triatlon 2024 Pärnu kesklinna jõeäär Vaata lähemalt
L 20.07.2024, 11:00 TÜRI MARATON Veskisilla hotell Vaata lähemalt
P 21.07.2024 Pärnumaa lahtised MV sõudmised Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
P 21.07.2024 Pandivere Rattasõit Ebavere Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 21.07.2024, 17:00 29. Jooks ümber Uhtjärve Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ Vaata lähemalt
E 22.07.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks miil Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
T 23.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
K 24.07.2024 12. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton (Estonian Cup) Elva Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused aerutamises Pärnu Vaata lähemalt
L 27.07.2024 Eesti BMX-krossi karikasari V etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
L 27.07.2024, 10:00 - P 28.07.2024 Otepää triatlon Otepää Aedlinna jalgpallistaadion Vaata lähemalt
P 28.07.2024 Balti karikavōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VI etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
P 28.07.2024, 10:00 Vääna-Jõesuu jooks Vääna-Jõesuu Kooli staadion ja spordiväljakud Vaata lähemalt
K 31.07.2024 13. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 31.07.2024, 18:00 Vorbuse TT4 - Transtar Temposari IV etapp Vorbuse Vaata lähemalt
K 31.07.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 VIII etapp 1500m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
N 01.08.2024, 16:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ´ minigolf Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
R 02.08.2024, 12:00 - L 03.08.2024 EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition Äkkeküla tee Vaata lähemalt
L 03.08.2024 Skechers Suvejooks 2024 A. Le Coq Sport Spordimaja Vaata lähemalt
L 03.08.2024 Baltic Cup 7 etapp. Otepää Vaata lähemalt
L 03.08.2024, 12:00 Karitsa Superliiga triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
P 04.08.2024 NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 Tallinn Vaata lähemalt
P 04.08.2024 Baltic Cup 8 etapp Otepää Vaata lähemalt
P 04.08.2024 SKO MOTORSI 24. Rakke Rattamaraton Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
E 05.08.2024 - L 31.08.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 4. etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
K 07.08.2024 Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) Ääsmäe Vaata lähemalt
K 07.08.2024 14. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 07.08.2024, 19:00 Kohila pikamaajooksude sari 2024 IX etapp 1000m Kohila Spordikeskuse staadion Vaata lähemalt
R 09.08.2024 - L 10.08.2024 ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 Ülemiste Vaata lähemalt
R 09.08.2024, 19:00 10. Lasva jõe- ja järvejooks Laululava põik Vaata lähemalt
L 10.08.2024 Eesti meistrivõistlused kepikõnnis 2024 Kolgaküla Spordiklubi Rada Vaata lähemalt
L 10.08.2024 Rae valla meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 10:00 - P 11.08.2024 Järvamaa MV tennises üksikmängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 10:00 Maardu triatlon Maardu järv Vaata lähemalt
L 10.08.2024, 11:00 FIXUS Palivere Jalgrattakross Palivere Vaata lähemalt
P 11.08.2024 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Tallinn Vaata lähemalt
P 11.08.2024 Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
P 11.08.2024 16. Lahemaa Elamusmaraton Kolgaküla Spordiklubi Rada Vaata lähemalt
P 11.08.2024 King of Tallinn / Eesti BMX-krossi karikasari VIII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
K 14.08.2024 Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) Paldiski Vaata lähemalt
K 14.08.2024 15. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 14.08.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 6. etapp Ramsi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
N 15.08.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi III etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
L 17.08.2024 Kose 7 Järve rattamaraton 2024 - EESTI MV Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
L 17.08.2024 Paldiski liigub Paldiski Keskväljak Vaata lähemalt
L 17.08.2024, 11:50 20. Ülemiste metsajooks Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
L 17.08.2024, 12:00 52. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
P 18.08.2024 Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton (Estonian Cup) Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad Vaata lähemalt
P 18.08.2024 Ushuaialoppet 2024 Ushuaia Vaata lähemalt
T 20.08.2024, 14:00 Käru järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "7. etapp Käru paisjärv Vaata lähemalt
T 20.08.2024, 17:00 Järvamaa MV orienteerumisessprindis Türi Vaata lähemalt
T 20.08.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 7. etapp Türi Vaata lähemalt
K 21.08.2024 16. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 21.08.2024, 18:00 Tõravere TT5 - Transtar Temposari V etapp Tõravere Vaata lähemalt
N 22.08.2024 - P 25.08.2024 Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 Harjumaa; Tartumaa; Valgamaa Vaata lähemalt
N 22.08.2024, 20:30 8. Ummamuudu liina üüjuusk Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
R 23.08.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 5000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 24.08.2024 Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton Kihnu Vaata lähemalt
L 24.08.2024, 10:00 - P 25.08.2024 Järvamaa MV tennises paarismängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
L 24.08.2024, 10:00 E-Piim 21. Kullamaa rattasõit Kullamaa Vaata lähemalt
L 24.08.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero mv discgolfis Sindi discgolfi park Vaata lähemalt
P 25.08.2024 IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn Tallinn Vaata lähemalt
P 25.08.2024 Maardu City Run 2024 Maardu Vaata lähemalt
P 25.08.2024, 09:30 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO Paluküla terviserada Vaata lähemalt
K 28.08.2024 17. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 28.08.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp Raassilla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 28.08.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 31.08.2024 - P 01.09.2024 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
L 31.08.2024 - P 01.09.2024 FINSO puuetega sportlaste Euroopa karikaetapp novuses Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
L 31.08.2024 27. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
L 31.08.2024, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 4. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
P 01.09.2024 12. Noarootsi Elamusmaratond Peraküla Vaata lähemalt
P 01.09.2024 - E 30.09.2024 Tallinna Maraton Vabaduse väljak Vaata lähemalt
E 02.09.2024 - L 28.09.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 5. etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
T 03.09.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
K 04.09.2024 18. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 05.09.2024, 18:00 Mägede järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "8. etapp Mägede liivakarjäär Vaata lähemalt
L 07.09.2024 Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton (Estonian Cup) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 07.09.2024, 09:00 Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
L 07.09.2024, 14:00 Tallinna Sügisjooks 10 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
L 07.09.2024, 18:30 Nike Noortejooks Vabaduse väljak Vaata lähemalt
P 08.09.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 08.09.2024, 09:00 Tallinna Maraton - 42,2 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
T 10.09.2024, 18:00 Rava järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "9. etapp Rava järv Vaata lähemalt
K 11.09.2024 19. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 11.09.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 8. etapp Viiratsi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
R 13.09.2024 - P 15.09.2024 INWA Nordic Walking World Championship Lahti Vaata lähemalt
L 14.09.2024 ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
L 14.09.2024, 13:00 13. Kütioru maastikujooks Kütioru Mäesuusakeskus Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 10:00 27. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 10:00 Veskiloppet Lastejooks 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
P 15.09.2024, 12:00 Rakvere 41. Rahvajooks Kastani puiestee 12 Vaata lähemalt
K 18.09.2024 20. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
N 19.09.2024, 18:00 Eistvere järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "10. etapp Eistvere järv Vaata lähemalt
R 20.09.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 800 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
L 21.09.2024 - P 22.09.2024 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
L 21.09.2024 Tallinna meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IX etapp Uuesalu Vaata lähemalt
L 21.09.2024, 10:00 Sillamäe ultra: 100 km jooks Sillamäe terviserada Vaata lähemalt
L 21.09.2024, 12:00 171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse Loode tammik Vaata lähemalt
P 22.09.2024 5. Alutaguse Elamusmaraton Alutaguse Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
P 22.09.2024 Uuesalu karikas / Eesti BMX-krossi karikasari X etapp Uuesalu Vaata lähemalt
P 22.09.2024 VI Pärnumaa Rattaorienteerumine Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise monument Vaata lähemalt
P 22.09.2024, 13:00 Värska järve jooks Värska staadion Vaata lähemalt
K 25.09.2024 21. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
K 25.09.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 28.09.2024 Viimsi Rattakross Randvere kool Vaata lähemalt
L 28.09.2024, 11:00 FIXUS Padise Jalgrattakross Padise Vaata lähemalt
L 28.09.2024, 11:00 29. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
P 29.09.2024 Muraste jooks Muraste Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
K 02.10.2024, 17:00 Eistvere järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "11. etapp Türi järv Vaata lähemalt
R 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
R 04.10.2024 - L 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
L 05.10.2024 Agusalu Elamusretk Vaikla Puhkekeskus Vaata lähemalt
L 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
R 11.10.2024 - P 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
L 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
L 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
P 13.10.2024 OK West AV ja Pärnumaa MV Soometsa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
P 13.10.2024 69. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
P 13.10.2024, 13:00 40. Munamäe–Võru maastikujooks Kubija terviserajad ja harjutusväljak Vaata lähemalt
R 18.10.2024, 15:00 - P 20.10.2024 51. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
L 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
L 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
L 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
K 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
R 01.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
R 01.11.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
P 03.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
K 06.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
K 13.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
N 14.11.2024 - N 21.11.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP `rõngaste täpsusvise Lubja 48a Vaata lähemalt
K 20.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 23.11.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 24.11.2024, 12:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp(viimane) Türi Vaata lähemalt
P 24.11.2024, 18:00 Igamehe bowling Veskisilla bowlingusaal Vaata lähemalt
K 27.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
L 07.12.2024 Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 Narva Vaata lähemalt
L 07.12.2024 Kohtla-Järve Kontrastide maa Kohtla - Kohtla-Nõmme Vaata lähemalt
L 07.12.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
P 08.12.2024, 11:00 Viimsi Suusapäev Karulaugu terviserada Vaata lähemalt
T 24.12.2024 172. Pööripäevajooks Jooks talve Loode tammik Vaata lähemalt
L 01.02.2025 26. Tamsalu-Neeruti Maraton Pariisi Puhkeküla suusarada Vaata lähemalt
L 15.02.2025 - P 16.02.2025 51. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
L 22.02.2025 - P 23.02.2025 Finlandia-hiihto 2025 Lahti Vaata lähemalt
T 01.01.2030 Test Võistlus 2030 test Vaata lähemalt
P 01.12.2030 Test võistlus 2 2030 13414 Tallinn Vaata lähemalt