Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Helena Ajaots Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Iryna Akimkina Lauatennis Harjumaa
Rae
Treener: spetsialiseerumine lauatennis
Kehtib kuni: 20.05.2025
Vaata lähemalt
Gennady Akimov Jalgrattasport Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 24.07.2022
Vaata lähemalt
Merli Aksen Tennis Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 07.04.2022
Vaata lähemalt
Rein Aksim Tennis Harjumaa
Viimsi
Abitreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 28.10.2024
Vaata lähemalt
Valdur Aksim Tennis Harjumaa
Viimsi
Treener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 15.09.2022
Vaata lähemalt
Reimo Alas Võrkpall Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 27.09.2024
Vaata lähemalt
Karl Kristian Alasi Lumelauasport, Võistlustants, Rulluisutamine Harjumaa
Keila
Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Vaata lähemalt
Gertrud Alatare Võrkpall Järvamaa
Paide
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 13.12.2023
Vaata lähemalt
Marko Albert Triatlon Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon
Kehtib kuni: 30.01.2024
Vaata lähemalt
Igor Aleksandrov Jalgpall Harjumaa
Keila
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 10.01.2023
Vaata lähemalt
Igor Aleksandrov Ida-Virumaa
Sillamäe
Treener: spetsialiseerumine taekwon-do ITF
Kehtib kuni: 25.10.2022
Vaata lähemalt
Rain Aleksandrov Maadlus Viljandimaa
Viljandi linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 05.04.2025
Vaata lähemalt
Ilja Aleksejev Poks Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine poks
Kehtib kuni: 13.09.2021
Vaata lähemalt
Pjotr Aleksejev Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Olga Aleksejeva Vehklemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine vehklemine
Kehtib kuni: 01.09.2024
Vaata lähemalt
Galina Alferova Võrkpall Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.03.2022
Vaata lähemalt
Ando Algre Kergejõustik Harjumaa
Kose
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 27.03.2022
Vaata lähemalt
Timur Alikhanov Maadlus Ida-Virumaa
Toila
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 16.12.2022
Vaata lähemalt
Annika Aljand Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 29.09.2021
Vaata lähemalt
Kaja Aljand Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.03.2025
Vaata lähemalt
Martti Aljand Ujumine Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 20.11.2023
Vaata lähemalt
Triin Aljand Mankoč Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 17.06.2022
Vaata lähemalt
Rene Aljas Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Vaata lähemalt
Lenne Allandi-Väli Vesiaeroobika Harjumaa
Harku
Vanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Kehtib kuni: 19.09.2023
Vaata lähemalt
Rahel Allas Murdmaasuusatamine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 20.01.2023
Vaata lähemalt
Krista Aller-Lönnqvist Ujumine Harjumaa
Viimsi
Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 14.03.2024
Vaata lähemalt
Ann-Christine Allik Jõutõstmine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 13.12.2022
Vaata lähemalt
Johanna Allik Iluuisutamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 28.09.2024
Vaata lähemalt
Silver Allik Korvpall Harjumaa
Lääne-Harju
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Vaata lähemalt
Georg-Joosep Allikas Jalgrattasport Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, BMX
Kehtib kuni: 19.12.2023
Vaata lähemalt
Priit Allikivi Käsipall Pärnumaa
Pärnu
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall
Kehtib kuni: 02.10.2022
Vaata lähemalt
Heini Allikvee Kergejõustik Võrumaa
Võru vald
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Vaata lähemalt
Kaia Allikvee Võrkpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 08.06.2024
Vaata lähemalt
Martin Allikvee Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Vaata lähemalt
Tarmo Alt Karate Järvamaa
Paide
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 05.06.2023
Vaata lähemalt
Alo Altement Jalgpall Hiiumaa
Hiiumaa
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Vaata lähemalt
Tanel Altement Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 19.09.2023
Vaata lähemalt
Kristel Altsaar Laskmine Tartumaa
Kambja
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 01.03.2025
Vaata lähemalt
Saskia Alusalu Kiiruisutamine Jõgevamaa
Põltsamaa
Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, kiiruisutamine
Kehtib kuni: 16.05.2025
Vaata lähemalt
Jane Aluve Purjetamine, Ratsutamine Harjumaa
Saue
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Treener: spetsialiseerumine purjetamine
Kehtib kuni: 30.09.2024
Vaata lähemalt
Heli Ambos Kergejõustik Jõgevamaa
Mustvee
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Melissa-Marion Amiel Ratsutamine Tartumaa
Tartu vald
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 21.09.2023
Vaata lähemalt
Kaie Anderson Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Vaata lähemalt
Nikita Andreev Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Anastasia Andreeva Lauatennis Ida-Virumaa
Narva
Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis
Kehtib kuni: 28.06.2024
Vaata lähemalt
Liidia Andreeva Lauatennis Ida-Virumaa
Narva
Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Kehtib kuni: 28.06.2024
Vaata lähemalt
Oleg Andrejev Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Olga Andrejeva Orienteerumine Raplamaa
Kohila
Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 18.02.2025
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 23.11.2022
Vaata lähemalt
Sven Andresoo Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...