Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Anastassia Andrijaškina Male Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 25.01.2025
Vaata lähemalt
Igor Andriushchenko Jäähoki Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jäähoki
Kehtib kuni: 08.10.2023
Vaata lähemalt
Johanna Andruse Maadlus Jõgevamaa
Põltsamaa
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 16.12.2022
Vaata lähemalt
Velja Andruse Maadlus Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.12.2021
Vaata lähemalt
Jaan Angerjärv Judo Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 01.10.2022
Vaata lähemalt
Tiina Angerjärv Triatlon, Ujumine Tartumaa
Tartu vald
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 06.04.2024
Abitreener: spetsialiseerumine triatlon
Kehtib kuni: 19.03.2024
Vaata lähemalt
Maret Ani Tennis Lääne-Virumaa
Rakvere linn
Treener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 06.10.2022
Vaata lähemalt
Oleg Anissimov Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 04.05.2022
Vaata lähemalt
Aivar Anniste Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.09.2024
Vaata lähemalt
Toomas Annuk Korvpall Jõgevamaa
Mustvee
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 24.09.2023
Vaata lähemalt
Heiti Annus Kergejõustik Tartumaa
Tartu linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 14.06.2022
Vaata lähemalt
Igor Annus Maadlus Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 10.09.2024
Vaata lähemalt
Merle Annusver Ratsutamine Harjumaa
Lääne-Harju
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Vaata lähemalt
Marko Ansip Kergejõustik Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 10.04.2023
Vaata lähemalt
Ann Anton Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 28.09.2021
Vaata lähemalt
Fred Anton Taipoks Harjumaa
Saku
Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.11.2024
Vaata lähemalt
Aleksandr Antonov Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine taekwon-do ITF
Kehtib kuni: 25.10.2022
Vaata lähemalt
Allar-Raul Antson Korvpall Raplamaa
Rapla
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
Henn Antson Ju-jutsu Võrumaa
Võru linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine ju-jutsu
Kehtib kuni: 09.06.2021
Vaata lähemalt
Otto Antson Piljard Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine piljard
Kehtib kuni: 19.12.2022
Vaata lähemalt
Pavel Anufrijev Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 16.03.2023
Vaata lähemalt
Toivo Aps Maadlus Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 21.03.2022
Vaata lähemalt
Argo Arak Võrkpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 24.03.2023
Vaata lähemalt
Markus Arak Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Aivar Arand Veemoto Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine veemoto
Kehtib kuni: 08.12.2024
Vaata lähemalt
Argo Arbeiter Jalgpall Harjumaa
Viimsi
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 01.11.2021
Vaata lähemalt
Kalev Arbus Ida-Virumaa
Lüganuse
Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 24.05.2023
Vaata lähemalt
Milja Ardla Ratsutamine Viljandimaa
Viljandi vald
Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 28.01.2024
Vaata lähemalt
Oliver Arg Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 02.04.2023
Vaata lähemalt
Sirje Argus Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 17.04.2022
Vaata lähemalt
Andrei Arhipov Jalgpall Harjumaa
Jõelähtme
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Vaata lähemalt
Kristina Ulrika Arme Ratsutamine Tartumaa
Nõo
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 17.04.2022
Vaata lähemalt
Andrei Arno Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 24.05.2024
Vaata lähemalt
Martin Aron Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 12.01.2022
Vaata lähemalt
Sven Arop Korvpall Harjumaa
Viimsi
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.06.2022
Vaata lähemalt
Ellen Aros Võrkpall Lääne-Virumaa
Rakvere linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.03.2022
Vaata lähemalt
Tõnu Arrak Jalgrattasport Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 18.03.2023
Vaata lähemalt
Arne Arro Harjumaa
Jõelähtme
Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 24.11.2021
Vaata lähemalt
Kaupo Arro Poks Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine poks
Kehtib kuni: 15.11.2023
Vaata lähemalt
Markko Arro Korvpall Harjumaa
Keila
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
Mikk-Mihkel Arro Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 18.09.2023
Vaata lähemalt
Katrin Arru Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 29.09.2021
Vaata lähemalt
Pavel Artamonov Karate Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 19.06.2024
Vaata lähemalt
Gleb Artjuhhov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Aksel Artus Purjetamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine
Kehtib kuni: 18.06.2021
Vaata lähemalt
Mikhail Artyukhov Jalgpall Harjumaa
Harku
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Maire Aru Ujumine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Vaata lähemalt
Sten Aru Karate
Nooremtreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 28.10.2022
Vaata lähemalt
Rain Arukaevu Judo Harjumaa
Viimsi
Vanemtreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 01.10.2022
Vaata lähemalt
Henri Arukuusk Harjumaa
Viimsi
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 06.12.2023
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...