Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Katrin Arulepp Laskmine Põlvamaa
Põlva
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 21.11.2024
Vaata lähemalt
Angelika Aruots Võistlustants Põlvamaa
Põlva
Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 29.11.2022
Vaata lähemalt
Aigar Arusaar Jõutõstmine Harjumaa
Saue
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 28.11.2024
Vaata lähemalt
Vaagn Arutjunjan Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.06.2024
Vaata lähemalt
Ly Aruväli Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 17.03.2024
Vaata lähemalt
Art Arvisto Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 05.04.2024
Vaata lähemalt
Marju Asarov Võimlemine Tartumaa
Tartu vald
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Kaire Asi Korvpall Tartumaa
Tartu linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 28.09.2024
Vaata lähemalt
Lucia Ašmarina Pärnumaa
Pärnu
Abitreener: spetsialiseerumine fitness
Kehtib kuni: 05.02.2025
Vaata lähemalt
Agur Asperk Võrkpall Raplamaa
Rapla
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 11.03.2024
Vaata lähemalt
Pillerin Asperk Võrkpall Raplamaa
Kohila
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 24.12.2024
Vaata lähemalt
Andre Astre Maadlus Raplamaa
Märjamaa
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Anastassia Astrelina Tennis Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 15.12.2023
Vaata lähemalt
Olesja Atamanova-Vorobjova Kickboxing Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine kickboxing
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Elisabeth Atamanski Harjumaa
Lääne-Harju
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 28.08.2024
Vaata lähemalt
Norbert Aunapuu Maadlus Pärnumaa
Põhja-Pärnumaa
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.12.2021
Vaata lähemalt
Anabel Aunver Võistlustants Harjumaa
Rae
Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 25.09.2023
Vaata lähemalt
Eve Aunver Võistlustants Harjumaa
Rae
Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 30.08.2021
Vaata lähemalt
Taavi Aus Jalgpall Raplamaa
Kohila
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 10.01.2023
Vaata lähemalt
Henri Ausmaa Korvpall Harjumaa
Rae
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Vaata lähemalt
Rein Ausmees Aikido Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine aikido
Kehtib kuni: 10.09.2024
Vaata lähemalt
Caspar Austa Jalgrattasport Tartumaa
Elva
Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 24.08.2024
Vaata lähemalt
Erki Autalu Jalgpall Harjumaa
Saue
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Rein Auväärt Golf Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine golf
Kehtib kuni: 28.09.2021
Vaata lähemalt
Edgar Avtšijev Male Harjumaa
Maardu
Abitreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Grete Ayache Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 21.09.2023
Vaata lähemalt
Maksim Babjak Jalgpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Madis Bachmann Lumelauasport Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Vaata lähemalt
Dmitrii Baikov Jalgpall Lääne-Virumaa
Kadrina
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Vladimir Balandin Poks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine poks
Kehtib kuni: 18.12.2022
Vaata lähemalt
Ksenija Balta Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 10.09.2024
Vaata lähemalt
Kristina Bannikova Jalgpall Pärnumaa
Pärnu
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Alo Bärengrub Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Jevgeni Barmotin Ujumine Ida-Virumaa
Sillamäe
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.03.2025
Vaata lähemalt
Gennadi Baškirov Jäähoki Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine jäähoki
Kehtib kuni: 18.09.2022
Vaata lähemalt
Igor Baškirov Tõstesport Tartumaa
Tartu linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine tõstesport
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Valentin Bassov Veemoto Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine veemoto
Kehtib kuni: 08.12.2024
Vaata lähemalt
Vladimir Batanov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Toomas Bauvald Matkasport Lääne-Virumaa
Vinni
Nooremtreener: spetsialiseerumine matkasport
Kehtib kuni: 13.12.2022
Vaata lähemalt
Peeter Becker Aerutamine Viljandimaa
Viljandi linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Kehtib kuni: 04.11.2024
Vaata lähemalt
Eerika Bekker Tennis Harjumaa
Saku
Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 25.06.2021
Vaata lähemalt
Oleg Belehhov Tennis Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 07.09.2023
Vaata lähemalt
Anastasija Belinko Võimlemine Harjumaa
Anija
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 14.10.2024
Vaata lähemalt
Jan Beljajev Taipoks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 25.01.2023
Vaata lähemalt
Liia Beljajeva Jalgsimatkamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine
Kehtib kuni: 13.11.2024
Vaata lähemalt
Tatjana Beljajeva Vesiaeroobika Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Kehtib kuni: 06.04.2025
Vaata lähemalt
Diljara Beljakina Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.03.2022
Vaata lähemalt
Sergey Belov Wu-shu Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu
Kehtib kuni: 14.10.2024
Vaata lähemalt
Aleksei Berdiugin Jalgpall Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Hele Berendsen Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 28.09.2021
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...