Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Margarita Bereževskaja Allveesport Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport
Kehtib kuni: 28.03.2022
Vaata lähemalt
Priit Berg Judo Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 01.10.2022
Vaata lähemalt
Urve Bergman Murdmaasuusatamine Viljandimaa
Viljandi linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 15.04.2022
Vaata lähemalt
Gina Bergmann Rühmatreeningud Harjumaa
Viimsi
Treener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kehtib kuni: 25.03.2022
Vaata lähemalt
Igor Berjozkin Saalihoki Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine saalihoki
Kehtib kuni: 29.03.2025
Vaata lähemalt
Maarja Berkmann Ratsutamine Hiiumaa
Hiiumaa
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 25.10.2021
Vaata lähemalt
Terje Bernadt Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Frank Bernhardt Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Aleksandr Bernjakov Taipoks Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 11.12.2022
Vaata lähemalt
Andrei Bespomoštšnov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.06.2023
Vaata lähemalt
Anastassia Bessonova Võimlemine Ida-Virumaa
Narva
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 25.03.2022
Vaata lähemalt
Natalja Bestšastnaja Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 01.01.3000
Vaata lähemalt
Margarita Bežko Ujumine Ida-Virumaa
Jõhvi
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 16.03.2023
Vaata lähemalt
Aleksandr Biba Taipoks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 25.01.2023
Vaata lähemalt
Eleri Birk Purjetamine Pärnumaa
Pärnu
Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine
Kehtib kuni: 26.05.2023
Vaata lähemalt
Boriss Blinov Taipoks Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.03.2024
Vaata lähemalt
Nikolay Bobkov Poks Ida-Virumaa
Sillamäe
Vanemtreener: spetsialiseerumine poks
Kehtib kuni: 13.09.2021
Vaata lähemalt
Sergei Bobrov Sport chanbara, Vehklemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine sport chanbara
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
Kehtib kuni: 01.09.2024
Vaata lähemalt
Olga Bobrova Allveesport Harjumaa
Lääne-Harju
Nooremtreener: spetsialiseerumine allveesport
Kehtib kuni: 23.10.2024
Vaata lähemalt
Olga Bobrova Sport chanbara Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine sport chanbara
Kehtib kuni: 13.09.2023
Vaata lähemalt
Pavel Bogatski Kudo Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine kudo
Kehtib kuni: 25.10.2022
Vaata lähemalt
Aleksei Bogdanov Võrkpall Ida-Virumaa
Narva-Jõesuu
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.03.2022
Vaata lähemalt
Galina Bogdanova Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Olga Bogdanova Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Tatjana Bogomolova Rulluisutamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine
Kehtib kuni: 05.11.2023
Vaata lähemalt
Andres Bõkarev Jalgpall Tartumaa
Elva
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Maria Bõkova Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 20.07.2024
Vaata lähemalt
Denys Bondarenko Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Valeri Bondarenko Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 22.11.2022
Vaata lähemalt
Andrei Borissov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Vladimir Borissov Aerutamine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine aerutamine
Kehtib kuni: 26.06.2022
Vaata lähemalt
Mart Born Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Uljana Borodatšova Sõudmine Ida-Virumaa
Narva
Treener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 08.06.2024
Vaata lähemalt
Maria Borodina Ujumine Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.04.2023
Vaata lähemalt
Tatjana Borodina Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.03.2025
Vaata lähemalt
Valeri Borodovitsõn Judo Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 06.05.2023
Vaata lähemalt
Olga Borovikova Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Oleg Bõstrov Jõutõstmine Ida-Virumaa
Lüganuse
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 13.12.2022
Vaata lähemalt
Šerelin Bovt Kergejõustik Viljandimaa
Viljandi linn
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 18.09.2023
Vaata lähemalt
Sergei Bragin Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Leonid Brjuhov Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 27.03.2022
Vaata lähemalt
Eduard Brok Lauatennis Pärnumaa
Lääneranna
Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Kehtib kuni: 18.02.2022
Vaata lähemalt
Margit Brokko Male Raplamaa
Kohila
Nooremtreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 02.02.2023
Vaata lähemalt
Nikita Brõlin Jalgpall Harjumaa
Jõelähtme
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Valeri Brõlin Jalgpall Harjumaa
Maardu
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.03.2024
Vaata lähemalt
Anton Brussin Kickboxing, Karate Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing
Kehtib kuni: 18.10.2024
Nooremtreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 12.09.2021
Vaata lähemalt
Aleksei Budõlin Judo Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 19.09.2023
Vaata lähemalt
Dmitri Budõlin Judo Harjumaa
Viimsi
Meistertreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Jevgeni Bugakov Ujumine Ida-Virumaa
Sillamäe
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.03.2025
Vaata lähemalt
Martin Bukin Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.06.2024
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...