Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Вс 25.02.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024 26. Tallinna Suusamaraton Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024 Eesti Noortesarja IV etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024, 10:00 TreeningPluss Tabasalu jooks-matk Tabasalu Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud MV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024, 12:00 Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis meeskondadele II etapp Jalgpallihall Vaata lähemalt
Вс 25.02.2024, 12:30 A. Le Coq Superkarikas 2024 Viljandi Männimäe jalgpallihall Vaata lähemalt
Вт 27.02.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 28.02.2024 - Вс 03.03.2024 PÄRNUMAA SISE-RANNASPORDIFESTIVAL Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Чт 29.02.2024 Sisesuund Jüri Gümnaasium Jüri Gümnaasium Vaata lähemalt
Пт 01.03.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 6. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Сб 02.03.2024, 10:00 Ridala XX Karikaturniir võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Сб 02.03.2024, 16:00 I liiga IMsport Türi vs Põltsamaa Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga IX voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024, 10:00 Kõrvemaa KV lauatennises III etapp Lehtse Kultuurimaja Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024, 10:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` koroona Lubja 48a Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024, 11:00 25. Tamsalu-Neeruti Maraton Pariisi puhkeküla Vaata lähemalt
Вс 03.03.2024, 11:00 Viimsi Suusapäev Karulaugu terviserada Vaata lähemalt
Ср 06.03.2024, 09:30 Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute ja poiste ning 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpall Põlva Mesikäpa Hall Vaata lähemalt
Ср 06.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. võrkpalli KV August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Vaata lähemalt
Чт 07.03.2024, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.k korvpalli KV poisid E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Сб 09.03.2024 47. Haanja Maraton Haanja Puhke- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Сб 09.03.2024 Sisesuund Rocca al Mare Kool Rocca al Mare Kooli AS Vaata lähemalt
Сб 09.03.2024 Valgehobusemäe Karikas II etapp Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 09.03.2024, 11:00 Sisesõudesarja IV etapp - Eesti MV 2024 Narva Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 09.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, sprint Leevi Vaata lähemalt
Вс 10.03.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` bowling OKOK. Vaba Aja Keskus Vaata lähemalt
Вс 10.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 10.03.2024 TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPP - 1 km VÄLJALANGEMISEGA DUELLID Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Вс 10.03.2024, 11:00 Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, lühirada Leevi Vaata lähemalt
Вс 10.03.2024, 12:00 Kehtna suusasari 2024 4. osavõistlus Paluküla liikumisrada Vaata lähemalt
Пн 11.03.2024, 10:00 Järvamaa võrkpalli 4.-6.kl miniliiga võrkpallis Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
Вт 12.03.2024, 18:00 Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 13.03.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis 2024 Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Ср 13.03.2024 Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Пт 15.03.2024, 10:00 Viljandimaa koolide 1.-3.kl ja 4.-5.kl. jalgpalli OSAVUSFESTIVAL Viljandi spordihoone Vaata lähemalt
Пт 15.03.2024, 11:00 - Сб 16.03.2024 Võrkpallivõistlus Akzo Nobel CUP 2024 Paide E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Сб 16.03.2024 - Вс 17.03.2024 Eesti-Leedu sõpruskohtumised rannajalgpallis Jõulumäe Tervisespordikeskuse liivahall Vaata lähemalt
Сб 16.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga X voor Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Вс 17.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 17.03.2024 Al Dente Cup III etapp lapsed Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 17.03.2024, 10:00 Uju ja jookse- Viljandi III etapp Viljandi Jakobsoni Kooli ujula Vaata lähemalt
Пн 18.03.2024, 09:30 Viljandimaa koolide 7.-9.kl. võrkpalli kooliliiga Halliste Põhikooli korv- ja võrkpalliplats Vaata lähemalt
Вт 19.03.2024, 18:00 Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused Mammaste Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Пт 22.03.2024 EMV sprinditeade, klassika Valgehobusemäe spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 23.03.2024 23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 23.03.2024, 10:30 Tallinna Linnarogain A. Le Coq Arena Vaata lähemalt
Сб 23.03.2024, 10:30 Läänemaa lahtised meistrivõistlused võrkpallis naiskondadele Haapsalu Panga Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 23.03.2024, 12:00 Pööripäevajooks Jooks kevadesse Loode tammik Vaata lähemalt
Вс 24.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 24.03.2024, 10:00 TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk Vääna-Jõesuu Vaata lähemalt
Ср 27.03.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 28.03.2024, 16:00 Järva valla suusaseeria 6.etapp(Valgehobusemäe kross) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Пт 29.03.2024 - Сб 30.03.2024 Paikuse Korvpalliliiga Finaal 4 Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Вс 31.03.2024 JÕULUMÄE TALVESARI by DG ACADEMY Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Пн 01.04.2024 - Пт 23.02.2024 Virtuaalne Sinilillejooks 2024 Eesti Vaata lähemalt
Пн 01.04.2024, 19:00 Sinilillejooks TALLINN 2024 Port Noblessner Vaata lähemalt
Вт 02.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 3X3 korvpall P,T 4-5,6-7,8-9,10-12 kl E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Пт 05.04.2024, 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus 7. etapp Türi Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Сб 06.04.2024 - Вс 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Вс 07.04.2024 Rannarootsi Läänemaa lahtised meistrivõistlused korvpallis meeskonnad Haapsalu Wiedemanni spordihoone Vaata lähemalt
Вс 07.04.2024, 11:00 Sinilillejooks JÕHVI 2024 Jõhvi Vaata lähemalt
Ср 10.04.2024, 19:00 Tartu Ülikooli Kevadjooks Ujula 4 Vaata lähemalt
Чт 11.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
Сб 13.04.2024 - Вс 14.04.2024 EDGL Karikasari discgolfis Jõulumäe Tervisespordikeskuse discgolfi park Vaata lähemalt
Сб 13.04.2024, 06:30 XIV Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi Vaata lähemalt
Вс 14.04.2024, 11:00 Sinilillejooks PÄRNU 2024 Pärnu Vaata lähemalt
Вс 14.04.2024, 11:00 Kõrvemaa KV lauatennises 4. etapp Aravete Spordi- ja Tervisekeskus Vaata lähemalt
Вс 14.04.2024, 12:00 Künnipäeva teatejooks Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
Вт 16.04.2024, 10:00 Järvamaa koolinoorte murdmajooks Paide vallimägi Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 17:45 Pärnumaa asutustevaheline discgolf 2024 Valgeranna discgolfi park Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Sindi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 19.04.2024, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12 kl saalihoki KV segavõistkondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 11:00 Sinilillejooks TARTU 2024 Raekoja plats Vaata lähemalt
Ср 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 25.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Audru orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Baltic Cup 4 etapp. VI Otepää Rattaralli Tehvandi suusarollerirada Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Вт 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024 95. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
Пт 03.05.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2024 Haapsalu Vaata lähemalt
Пт 03.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Keila-Joa liigub Keila-Joa Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 - Вс 05.05.2024 Discgolfi maraton Järva-Jaani 100 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 43. Kuressaare Linnajooks (2024) Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024, 12:00 Kehtna mõisa jooks 2024 Kehtna mõis Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024 24. Mulgi Rattamaraton Viljandi Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024, 11:30 2.Harku rannajooks Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024, 12:00 53. jooks ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 11:00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 17:00 Järvamaa MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud II etapp Türi Kõrgessaare orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024 Filter Temposari Sakus (1. etapp) Saku Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024 1. ETAPP / Kadrioru park Kadrioru park Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Sauga Kevadjooks 2024 Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Hawaii Express Estonian Cup - HEPA 22. Raplamaa Rattamaraton Laukataguse Puhkeküla Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 36. Viimsi Jooks Viimsi staadion Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis naiskondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024, 12:00 Järvakandi duatlon 2024 Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Вс 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaraton Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вт 14.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud III etapp Eidapere orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 14.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 15.05.2024 2. ETAPP Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
Чт 16.05.2024, 18:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks Lubja 48a Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit Elva Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 LHV Maijooks Tallinna Lauluväljak Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari I etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024, 12:00 Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 Valtu Spordimaja Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024, 13:00 Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS Kohila Aandu metsa rattakrossi rada Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari II etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 10:00 Veskiloppet Orienteerumine 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 12:00 26. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 12:00 Lelle mõisa jooks 2024 Lelle mõis Vaata lähemalt
Пн 20.05.2024 - Вт 21.05.2024 Käimise võstkondlikud maailmameistrivõistlused Antalya Vaata lähemalt
Вт 21.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IIetapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Kiili Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024 3. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi - Mustla mnt, Raassilla Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Пт 24.05.2024, 17:00 - Сб 25.05.2024 2024 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024 43. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 11:00 Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 11:30 VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele Toila Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 12:00 Keava mõisa jooks 2024 Keava mõisa varemed Vaata lähemalt
Вт 28.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024 4. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi I etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Пт 31.05.2024 - Сб 01.06.2024 Narva Linna Jooks Joaoru Puhkeala, Narva Vaata lähemalt
Пт 31.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Filter Rullituur (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024, 12:00 Järvamaa Mv orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
Вт 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 05.06.2024 Filter Temposari (3. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Ср 05.06.2024 5. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 07.06.2024 - Вс 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Solar Wheel 2.Valga/Valka Rattamaraton/Eesti MV Gravel`24 Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsajooks Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Вс 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
Вс 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024 6. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Пт 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Сб 15.06.2024 - Вс 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024 E-Piim Rattapäev (Järva-Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
Вт 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024 - Сб 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused grupisõidus Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024 7. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
Сб 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Вс 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
Ср 26.06.2024 8. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Smiltene Rattamaraton Smiltene Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt
Вт 02.07.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 6. etapp Kellissaare-Mädara orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 03.07.2024 9. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024 Vasalemma liigub Vasalemma Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024 Eesti meistrivõistlused BMX-krossis Māra Štromberga BMX trase ''Valmiera'' Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024, 13:00 Voka Triatlon 40 Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Вс 07.07.2024 22. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 07.07.2024, 12:00 Viljandi triatlon Viljandi järv Vaata lähemalt
Ср 10.07.2024 10. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024 SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024, 12:00 43. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024, 12:10 3. Pühajärve pargijooks Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024 KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024, 10:00 Järvamaa MV petangis triodele Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024, 12:00 Pühajärve pargitriatlon Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Пн 15.07.2024 - Чт 18.07.2024 EIL Elva Spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 17.07.2024 11. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 19.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024 Mihkel Leppiku sõuderegatt Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024, 09:00 Pärnu Jõe Triatlon 2024 Pärnu kesklinna jõeäär Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024, 11:00 TÜRI MARATON Veskisilla hotell Vaata lähemalt
Вс 21.07.2024 Pärnumaa lahtised MV sõudmised Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Вс 21.07.2024 Pandivere Rattasõit Ebavere Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 24.07.2024 12. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton Elva Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused aerutamises Pärnu Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Eesti BMX-krossi karikasari V etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024, 10:00 - Вс 28.07.2024 Otepää triatlon Otepää Aedlinna jalgpallistaadion Vaata lähemalt
Вс 28.07.2024 Balti karikavōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VI etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Ср 31.07.2024 13. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 01.08.2024, 16:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ´ minigolf Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
Пт 02.08.2024, 12:00 - Сб 03.08.2024 EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition Äkkeküla tee Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024 Skechers Suvejooks 2024 Ihaste tee 7 Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024 Baltic Cup 7 etapp. Otepää Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024, 12:00 Karitsa Superliiga triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 Baltic Cup 8 etapp Otepää Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 SKO MOTORSI 24. Rakke Rattamaraton Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
Ср 07.08.2024 Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) Ääsmäe Vaata lähemalt
Ср 07.08.2024 14. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 09.08.2024 - Сб 10.08.2024 ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 Ülemiste Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024 Rae valla meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 10:00 - Вс 11.08.2024 Järvamaa MV tennises üksikmängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 10:00 Maardu triatlon Maardu järv Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 11:00 FIXUS Palivere Jalgrattakross Palivere Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Tallinn Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 King of Tallinn / Eesti BMX-krossi karikasari VIII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Ср 14.08.2024 Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) Paldiski Vaata lähemalt
Ср 14.08.2024 15. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 15.08.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi III etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024 Kose 7 Järve rattamaraton 2024 - EESTI MV Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024 Paldiski liigub Paldiski Keskväljak Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024, 11:50 20. Ülemiste metsajooks Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024, 12:00 52. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Вс 18.08.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad Vaata lähemalt
Вт 20.08.2024, 17:00 Järvamaa MV orienteerumisessprindis Türi Vaata lähemalt
Вт 20.08.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 7. etapp Türi Vaata lähemalt
Ср 21.08.2024 16. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 22.08.2024 - Вс 25.08.2024 Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 Harjumaa; Tartumaa; Valgamaa Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024 Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton Kihnu Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024, 10:00 - Вс 25.08.2024 Järvamaa MV tennises paarismängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero mv discgolfis Sindi discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024 IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn Tallinn Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024 Maardu City Run 2024 Maardu Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024, 09:30 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO Paluküla terviserada Vaata lähemalt
Ср 28.08.2024 17. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 28.08.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 - Вс 01.09.2024 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 - Вс 01.09.2024 FINSO puuetega sportlaste Euroopa karikaetapp novuses Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 27. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 4. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Вс 01.09.2024 - Пн 30.09.2024 Tallinna Maraton Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Вт 03.09.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 04.09.2024 18. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 06.09.2024 Nike Noortejooks Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024 Hawaii Express Estonian Cup - Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024 Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024 Tallinna Sügisjooks 10 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Вс 08.09.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 08.09.2024 Tallinna Maraton - 42,2 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Ср 11.09.2024 19. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 13.09.2024 - Вс 15.09.2024 INWA Nordic Walking World Championship Lahti Vaata lähemalt
Сб 14.09.2024 ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 10:00 27. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 10:00 Veskiloppet Lastejooks 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 12:00 Rakvere 41. Rahvajooks Kastani puiestee 12 Vaata lähemalt
Ср 18.09.2024 20. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024 - Вс 22.09.2024 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024 Tallinna meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IX etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024 Uuesalu karikas / Eesti BMX-krossi karikasari X etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024 VI Pärnumaa Rattaorienteerumine Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise monument Vaata lähemalt
Ср 25.09.2024 21. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 25.09.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024 Viimsi Rattakross Randvere kool Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024, 11:00 FIXUS Padise Jalgrattakross Padise Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024, 11:00 29. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
Пт 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
Пт 04.10.2024 - Сб 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
Сб 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Пт 11.10.2024 - Вс 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
Сб 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
Вс 13.10.2024, 09:00 69. Viljandi Linnajooks Viljandi Vaata lähemalt
Сб 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Сб 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
Сб 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
Ср 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Пт 01.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Пт 01.11.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Вс 03.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Ср 06.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Ср 13.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 14.11.2024 - Чт 21.11.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP `rõngaste täpsusvise Lubja 48a Vaata lähemalt
Ср 20.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 23.11.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 24.11.2024, 12:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp(viimane) Türi Vaata lähemalt
Вс 24.11.2024, 18:00 Igamehe bowling Veskisilla bowlingusaal Vaata lähemalt
Ср 27.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 07.12.2024 Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 Narva Vaata lähemalt
Сб 07.12.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 15.02.2025 - Вс 16.02.2025 51. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Вт 01.01.2030 Test Võistlus 2030 test Vaata lähemalt
Вс 01.12.2030 Test võistlus 2 2030 13414 Tallinn Vaata lähemalt