Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Пн 06.09.2021 - Вс 12.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 18. etapp Pääsküla raba Vaata lähemalt
Пн 06.09.2021 - Вс 03.10.2021 ELSSi sammumaraton Tartu Vaata lähemalt
Вт 07.09.2021 Pae Pargi Rahvajooks Pae Park Vaata lähemalt
Вт 07.09.2021 Madisejooks Vaata lähemalt
Вт 07.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 23.etapp Palojärve põhi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 07.09.2021, 17:00 45. Järvamaa orienteerumispäevakud 2021 8. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 07.09.2021, 18:00 Järvamaa järvede jooksu 9 etapp Mägede järve jooks Mägede Vaata lähemalt
Ср 08.09.2021 Koeru seeriajooks Vaata lähemalt
Ср 08.09.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele MAX Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 09.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Koonga Vaata lähemalt
Чт 09.09.2021, 17:00 26. järvejooksu 6. etapp Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve Vaata lähemalt
Чт 09.09.2021, 18:00 Ümber järve jooksu SV 6.etapp Preediku Preediku järv Vaata lähemalt
Чт 09.09.2021, 18:15 HIO Pärnumaa nädalamäng 2021 Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordipäev mere ääres 2021 Toila-Oru park Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021 Valga-Valka rahvajooks Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tallinna Maraton 2021 Tallinna Kesklinn Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021 - Пт 17.09.2021 Tervise maraton Suigu Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021, 17:30 Türi-Salo matš Türi Vaata lähemalt
Пт 10.09.2021, 19:30 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021 Karujärve XI rattamaraton Karujärve Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021 Eesti Meistrivõistlused teatekrossis Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021, 10:00 Türi Raadiomast Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021, 11:00 74. laste Paala järve jooks Kergliiklustee ümber Paala järve Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021, 12:00 - Чт 30.09.2021 Meie Matk 2021 Rocca al Mare Kooli AS Vaata lähemalt
Сб 11.09.2021, 14:00 Naiste jalgpalli Meistriliiga kodumäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Вс 12.09.2021, 10:00 Viljandimaa petanki MV Viljandi järveäärne petankiväljak Vaata lähemalt
Вс 12.09.2021, 11:00 Tartu Teate Rattamaraton ja treeningpäev Otepää - Palu - Elva Vaata lähemalt
Вс 12.09.2021, 11:00 Jõulumäe XCO (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 12.09.2021, 13:30 Kihnu Elamusretk Kihnu Vaata lähemalt
Пн 13.09.2021 - Вс 19.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 19. etapp Tondiraba Vaata lähemalt
Пн 13.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 "Kilomeetrite väljakutse" Muuseumi 3 Vaata lähemalt
Пн 13.09.2021, 10:00 - Пт 17.09.2021 Prillimäe Põnnipere lasteia spordinädal Prillimäe Lasteaed Põnnipere Vaata lähemalt
Пн 13.09.2021, 10:30 - Пт 17.09.2021 Kuressaare Pargi Lasteaed "Peppa Olümpiamängud" Kuressaare Pargi Lasteaed Vaata lähemalt
Вт 14.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kooli spordipäevad Saue Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Вт 14.09.2021, 08:30 - Пт 17.09.2021 Spordinädal Uulu Vaata lähemalt
Вт 14.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 24.etapp Kadaja orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 14.09.2021, 18:00 Rava järve jooks, Järvamaa järvede jooksu 10. etapp Rava Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 08:45 Tervisepäev Valgerannas Valgeranna Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 09:00 Kooli matkapäev Antsla Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 09:10 Taime Lasteaia Joogapäev Taime 27 Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 10:00 Maarika Priske Tškalovi 23 Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 10:00 - Пт 01.10.2021 Kooli spordipäev Muuga-Laekvere Kooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 10:30 Terves kehas, terve vaim Tškalovi 23 Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 11:10 Orienteerumine ratastega Kose-Uuemõisa staadion ja rannavõrkpalliplats Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 13:00 Viljandimaa koolide 2.-5.kl.murdmaa teatejooksukross Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
Ср 15.09.2021, 14:00 - Ср 22.09.2021 Tartu KHK Jalgpalli turniir Põllu 11 Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021 Tuule lasteaia sügisene spordipäev Tallinna Tuule Lasteaed Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021 SmileRun: III etapp Tartu Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021 Ümber järve jooksu SV 8.etapp Käravete Käravete Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021 Koolinoorte võistluspäev Leisi Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 08:00 - Пт 17.09.2021 Ridala põhikooli neljandad kooliolümpiamängud. Ridala Põhikool Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 08:30 Vesiroosi spordipäev Sadolin Spordihoone Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 10:00 Tants teeb tuju heaks Aakre Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 10:00 Spordipäev Rahvapark Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 14:00 Tants teeb terveks Puka Kultuurimaja Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tori Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 17:00 Sügisjooksusari "Elva Sügis 2021" Elva linnastaadion Vaata lähemalt
Чт 16.09.2021, 18:15 HIO Pärnumaa nädalamäng 2021 Kilingi-Nõmme discgolfi park Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021 - Пт 24.09.2021 Lauliku metsamaraton Kivimäe 17 Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021 - Пт 21.05.2021 JK Sarma seeriajooks Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021 - Пн 27.09.2021 Sammu koos Sisekaitseakadeemiaga spordinädalasse Sisekaitseakadeemia Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 09:30 Matkapäev Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 10:00 JWG gümnaasiumi spordipäev Snelli staadion Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 11:10 Duatlon Kose-Uuemõisa Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 13:00 EKSL meistrivõistlused valikorienteerumises Malvaste Vaata lähemalt
Пт 17.09.2021, 19:00 JK Sarma seeriajooks 800 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 1.Raadi tänavajooks Raadi mõis Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 Märjamaa alevijooks Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 Veetka Ultra Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 Saarepeedi mägede jooks Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kehtna KHK täiskasvanute üldharidus osakond Rapla maakond Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kehtna KHK üldharidusese osakonna virtuaalne sügisjooks (18.09.2021- 30.09.2021) Rapla maakond Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021 Pärnumaa MV naiste jalgpallis Lihula Gümnaasiumi staadion ja jõulinnak Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 09:30 - Ср 20.10.2021 IX Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla (Tallinna maantee 4, Rapla) Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 10:00 Märjamaa 38 alevijooks Märjamaa spordihoone Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 11:45 Kreenholmi jooks 2021 Kreenholm Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 12:00 Jõgeva Kruusaaugu spordipäev Jõgeva linn Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 13:00 A. Le Coq Premium liiga mäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 13:00 MÖLKKY ja PETANK Räpinas Räpina staadion Vaata lähemalt
Сб 18.09.2021, 14:00 - Вс 19.09.2021 Hiiumaa 60. karikavõistlus orienteerumises RMK Kaleste telkimisala Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021 24. Tartu Rattamaraton Otepää - Palu - Elva Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021 Rakvere Rahvajooks Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021 Vooremaa poolmaraton Jõgeva Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021 Jooks sügisesse Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021 Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis naiskondadele Linnamäe jalgpalliväljak Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021, 10:00 - Пт 24.09.2021 Sügisspartakiaad'21 Kesklinna linnaosa Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021, 10:00 Sookure personali jalgrattamatk + rabamatk Väätsa Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021, 12:00 Pööripäevajooks Jooks sügisesse Loode tammik Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021, 12:00 Rakvere 38. Rahvajooks Rakvere Vaata lähemalt
Вс 19.09.2021, 12:00 Paikuse krossduatlon Paikuse Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Чт 30.09.2021 Mesilaste rühma Spordinädal Orgita Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi spordiviktoriin Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi õpilaste challange õppejuhtidega Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 24.09.2021 Kristiine Gümnaasiumi õpilaste challange Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 Alu Kooli spordinädal Alu Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 Kadaka lasteaia matkad Akadeemia tee 66 Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Вс 26.09.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 20. etapp Järve terviserada Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 Metsapargi jooks Maardu metsapark Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 Spordipäev 5.-9. klassidele Lagedi Põhikool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Вт 28.09.2021 Nõo Põhikooli spordinädal Nõo Põhikool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Сб 25.09.2021 III Pärnumaa Rattaorienteerumine (virtuaalne) Pärnu maakond Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 01.10.2021 Kondimootoriga kooli 2021 Paide Hammerbecki Põhikool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пн 04.10.2021 TON orienteerumise treeningrada- valikorienteerumine Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Чт 30.09.2021 Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts Pangapealse Lasteaed Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 24.09.2021 Vastseliina lasteaia spordinädal Turu 2 Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 01.10.2021 Spordinädal Saarepeedi Koolis Saarepeedi Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021 - Пт 24.09.2021 Haabneeme kooli spordinädala hommikujooksud Haabneeme Kool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 07:20 - Вс 26.09.2021 Haabneeme kooli spordinädal Haabneeme Kool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 09:00 - Пт 24.09.2021 Püünsi Kooli spordinädal Püünsi Kool Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. poiste jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 09:00 6aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 KHK töötajate Spordinädal 2021 Kopli 1 Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 09:00 - Пт 24.09.2021 Türi Lasteaia orienteerumisnädal Türi Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 10:00 Maarja Põhikooli liikumispäev J.V. Veski nimelise Maarja Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 10:00 - Чт 23.09.2021 Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal Tallinna Liivaku Lasteaed Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 10:00 - Пт 24.09.2021 Juuru Eduard Vilde Kooli spordinädal Juuru Eduard Vilde Kooli staadion ja võrkpalliplats Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 17:00 - Пт 24.09.2021 "Kogu meetreid" Rakke Kooli staadion Vaata lähemalt
Пн 20.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Pirita terviserajal Pirita terviserada Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021 - Ср 22.09.2021 Viimsi Kooli spordipäev Viimsi staadion Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021 - Пт 24.09.2021 Tervisenädal Kohtla-Järve Kesklinna Põhikooli spordiväljak (Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Järveküla tee 39, 30328, Ida-Viru maakond) Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 09:00 5aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 10:00 Järvamaa koolide 10.-12. kl jalgpalli KV poisid Paide linna kunstmurustaadion Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 10:00 Ratastel sügisesse Endla 21 Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 10:15 Gümnaasiuminoorte spordinädal Alutaguse Spordi - ja puhkekeskus Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 10:15 Matkamine Leie Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 11:00 - Ср 29.09.2021 Tallinna Juudi kooli Matkapäev (Sukkot) Pirita Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 12:00 Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused Kanepi Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 15:00 Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 25.etapp Kanepi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 21.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Järve terviserajal Järve terviserada Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021 - Пн 30.08.2021 Vormelirada 2021 Anne 67 Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021 - Пт 22.10.2021 PPE liikumiskuu Tallinn Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021 Saku Gümnaasiumi sügisene spordipäev Saku Gümnaasium Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 09:00 Võru Kreutzwaldi Kooli GPS kunsti päev Võru Kreutzwaldi Kool Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 09:00 4aastaste matk allikate juurde Paide linn Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 10:00 “Suur sõber ja väike sõber” Räpina Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Tripsik fotojahil. Kaunase pst 67 Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 10:00 - Сб 25.09.2021 Tallinna Prantsuse Lütseum 100 I-XII Spordipäev Snelli staadion Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 10:00 Jekaterina Lopatkina Kihnu Lasteaed Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 10:00 Matkapäev - "Minu väike maailm" Olustvere Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 12:30 Hiiumaa G 3 x 3 korvpall Kärdla mängudemaja korvpalliplats Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 17:00 Orienteerumine videvikus Aravete Keskkool Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 17:00 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa O-päevak Märjamaal Märjamaa Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 18:00 Järvamaa MV paaridele KESKM Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Ср 22.09.2021, 18:00 Ringlev Sügis 2021 Kärdla Linnapark kell 18.00-19.00 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Gym! Vanalinn Spordinädal Aia 3, 10111 Tallinn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Gym! Ülemiste Spordinädal Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal Tapa Gümnaasiumi staadion, spordiväljakud ja suusarajad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Gym! Mustika Spordinädal Karjavälja 4, 12915 Tallinn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Gym! Veeriku Spordinädal Näituse 33, 51014 Tartu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kalamaja Põhikooli õpilaste sammulugemisevõistlus "Käime koos klassiga" Kalamaja Põhikool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Koolipere kilomeetrid jalgrattal Kuressaare Vanalinna Kool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tallinna Heleni Kooli spordinädala väljakutse Ehte 7 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (29.09.2021 spordipäev) Tartu Forseliuse Kool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Lepatriinu maja spordinädal Kehra Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Õunaussi sportlik nädal Kuressaare Spordikeskus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Kanepi Gümnaasiumi heategevuslik teatejooks Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal Kuremaa Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Spordinädal Arigatos Arigato Spordiklubi Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Пт 24.09.2021 Ääsmäe kooli krossijooks Ääsmäe Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Пн 30.08.2021 NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. Näpi Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Lüganuse Kooli liikumispäev. Püssi - Lüganuse kergliiklustee Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal "Liikudes võidad alati" Sutlema Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tripsik märkab Kaunase pst 67 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Pala Kooli spordinädal Anna Haava nimeline Pala Kool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Viljandi Lasteaed Karlssoni traditsiooniline sügismatk Viljandi linn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Paide 730 kilomeetrit Paide linn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Matkapäev "Tere, sügis!" Sonda Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Noarootsi Kooli osalemine Heategevuslikul Mesikäpa teatejooksul Haapsalu staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Pallimängude nädal Võru Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Tants teeb terveks Aakre Lasteaed-Algkooli võimla Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Sadala Kooli spordinädal Sadala Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Hummuli pk orienteerumis- ja matkapäev Hummuli terviserajad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Palivere Põhiooli Spordinädal 2021 Palivere Põhikooli spordiväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Вт 14.09.2021 Keila Seeriajooks Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 POSKA LIIGUB Vanemuise 35 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Liikumishommik Kadrioru pargis 2021 Kadrioru park Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 ELKE Mööbli sammu-challenge JÄRVE TORNID kinnisvaraarendus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Liikumisnädal KSG-s Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Gonsiori tn staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Discgolfi päev Järvakandi terviserada Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Пн 27.09.2021 Sipsiku maraton Tallinna Lasteaed Sipsik Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Spordipäev 1.-4. klassidele Lagedi Põhikool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Nädalajagu sporti! Kõpu Põhikool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Emmaste lasteaed liigub! Emmaste Lasteaed Naksitrallid Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kõndides läbi linna Tartu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kullerkupu lasteaed Kullerkupu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 PAIde Lasteaia spordinädal Paide Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Sügismatk looduses Viidumäe LKA Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 AKTSIOON JKHK 4 575 981 SAMMU Järvamaa Kutsehariduskeskus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Heategevusjooks Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuremaa Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Sügisene teatejooks Kooli 4 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal lasteaias Mesimumm Outokumpu 11 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Sinimäe Spordihoones Kesk 1 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Jalgsi lasteaeda Haapsalu Vanalinna Lasteaiad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis Paala tee 46 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Sõmeru kooli tüdrukute käsipalli võistlus sügis 2021 Sõmeru Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kooli korvpallivõistlus sügis 2021 Sõmeru Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Rocca al Mare Spordinädal Haabersti 5 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Järve Spordinädal Pärnu mnt 186 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Mustamäe Spordinädal A. H. Tammsaare tee 104a Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Kristiine Spordinädal Madara 14 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Viru Spordinädal Viru väljak 4 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Postimaja Spordinädal Postimaja Keskus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Jõu- ja ringtreening algajatele Laeva spordihoone Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 HLA sügisene spordipäev Haapsalu linnastaadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Jõu- ja ringtreening edasijõudnutele Laeva spordihoone Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Käru Põhikooli liikumisnädal Käru Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Harrastajate sulgpall Laeva spordihoone Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 GPSKunst: väljakutse kolleegidele Tallinn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Laste jooga Laeva spordihoone Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Täiskasvanute jooga Laeva spordihoone Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Rävala Spordinädal Rävala pst 4 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Laste sportlikpäev Tarvastu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Roosna-Alliku Põhikooli liikumisnädal Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Creative Union AS kilomeetrite kogumine Laeva 2 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Solaris Spordinädal Estonia pst 9 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Balti Jaama Turg Spordinädal Balti Jaama Turg Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal (23-30 september) Maneeži Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Ülemiste City Spordinädal Sepise 10 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Virbi Spordinädal Virbi 12 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Lasteaia liikumisnädal Koosa Lasteaed Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Rahvastepalli võistlused 3.-5. klassid Paldiski Vene Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Linnamäe Spordinädal Linnamäe tee 3 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Lasnamäe Kärberi Spordinädal K. Kärberi 20 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Mõmmik teeb GPS-kunsti Tõrva Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Pirita Spordinädal Merivälja tee 24 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 MyFitness Viimsi Spordinädal Sõpruse tee 15 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tallinn Ehitajate tee 114b Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Koolieelikute Takistusjooks Karlovas Karlova Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2021 Tallinna Teeninduskool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Mustamäe Gümnaasiumi fotojahiga matkapäev. Keskuse 18 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Standardis 2021 Marja Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Ahtme Põhikooli distantsi läbimise võistlus Ahtme Põhikooli staadion ja kooli ümbrus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Viimsis Karulaugu terviserajal, kogunemine Viimsi Kooli taga spordihoone ees. Rulluisutamine toimub Lubja-Randvere tee ringi juures asuvas autoparklas. Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Riina Heinpõld Lasteaed Krõll Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Astro Baltics - "StepTember 21" Tartu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kolde Lasteaia sportlik nädal Kolde Lasteaed Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Teatejooksupäev Kadri 23 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tradehouse spordinädal Peterburi tee 47c Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Matkapäev ÄKKE terviseradadel Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Teatejooks "Reipalt koolipinki" Leisi Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Narva Pähklimäe Gümnaasiumi Spordinädal 2021 Pähklimäe 3 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Вс 26.09.2021 Aerutennise klubi treening Soontevahe tee 11 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kristina Mahoni Vabaduse pst 130 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Tervisenädal Lõpe koolis Lõpe Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Terves kehas terve vaim Nurmenuku Lasteaed Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Pelguranna Lasteaia sportlik nädal 2021 Pelguranna Lasteaed Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 Sügise tervitamine Võhma tervisepargis Võhma Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021 - Чт 30.09.2021 Gym! Tehnopol Spordinädal Akadeemia tee 21-2, 12618 Tallinn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 00:01 - Чт 30.09.2021 FitSphere Spordinädala võistlus Eesti Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 06:00 Sookure personali hommikujooks Paide linn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 07:00 - Вт 31.08.2021 Kalamaja Põhikooli õpetajate sammulugemisevõistlus "Kõik õpetajad liikuma!" Kalamaja Põhikool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:00 - Чт 30.09.2021 Julia Andrejeva Narva Lasteaed Põngerjas Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:15 - Ср 29.09.2021 Keila Kooli jooksude päev Keila Kool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:15 Lippude vallutamine Raja park Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:30 - Чт 30.09.2021 Liikumishommikud Võnnu Keskkoolis Võnnu Keskkooli staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:30 Heategevuslik kilomeeter Muraste Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:30 - Чт 30.09.2021 Orienteerumine Nõmme Spordikeskuse tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 08:30 Sügiskross Aruküla terviserada Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 Rattamatk Puhtulaiule Kõmsi Lasteaed-Algkooli jalgpalliväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (suurte maja) Viljandi Kesklinna Kool (5.-9. klassid) Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Lasteaed Sinilill Juuru rühmades Muuseumi 3 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Lasteaed Sinilill Järlepa rühmades Tammemäe 5 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 Püünsi Kooli spordipäev Püünsi Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 Puhja lasteaia spordipäev Lasteaed Pääsusilm Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2021 Narva Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Пт 01.10.2021 Varbola kooli spordipäev Varbola Lasteaed-Algkool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 Märjamaa Gümnaasiumi spordipäev. Märjamaa Gümnaasiumi spordiväljakud Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi spordipäev Ehte Humanitaargümnaasium Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Maastikumängude päev Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:30 Kooli matkapäev ülaastmele Nelijärve järved Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 09:30 PADISE LASTEAIA SEIKLUSMATK Padise Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Mesikäpa Teatejooks Aruküla staadion ja spordiväljakud Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Tallinna Seli lasteaias K. Kärberi 29 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Nurme kooli liikumisnädal Järva maakond Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Narva Soldino Gümnaasiumi Spordinädal Narva Soldino Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 SPORDINÄDAL Karuke linnas 2021 23. 09 - 30. 09 Põhja allee 20 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Edu Valemi Liikumispäev Edu Valem MTÜ Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Rukkilille Õismäe tee 70 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Sõbralik maraton Kohtla-Järve Metsapargi terviserada Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Margit Randver Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Gonsiori tn staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Tõrukese spordinädal 2021 Mäetaguse Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Kuldne sügis Kivila Park Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Eesti Olümpianädal lasteaias Albert-August Tiimani Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Tallinna Liikuri Lasteaia maraton jookseb FC AJAX staadionile külla FC Ajax Staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Harakate spordipäev Haraka 7 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Вт 28.09.2021 VImmel väntab Uus Maailm Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Пн 27.09.2021 SPORDIPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE Kaiu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 Heategevuslik teatejooks Räpinas Räpina Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Ср 29.09.2021 Sõber ikka meeles pea - LIIKUMINE, see on hea! Kärstna Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 3aastaste sügismatk Paide linn Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 SÜGISSPORDIPÄEV-MATK Keemia Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Пт 24.09.2021 Narva-Jõesuu kooli spordinädal Narva-Jõesuu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Tallinna Ümera Lasteaia spordinädal Ümera 9 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:30 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Kuristiku Läänemere tee 46 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:30 Ülemaailmne südamepäev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:30 - Чт 30.09.2021 Olen virk ja kraps- spordinädal Kohtla-Järve linna lasteaed Lepatriinu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 10:30 "START" jooksupäev Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Spordinädala avasündmus (laste teatejooks Tallinnas) Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Õunajooks Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Pallasti Pallasti 39 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Päkapikkude krossijooks Metsapargi 1 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev Anne kanali orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Klassidevaheline teatejooksupäev Laste 3 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Kahtla kooli spordipäev Kahtla Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 Viljandimaa noorte murdmaajooksu päev Karksi-Nuia Rahumäe tervise- ja suusarada Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 JOOKS: 16. Heategevuslik Teatejooks Raplamaal Rapla Kesklinna Kooli staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 11:00 - Пт 24.09.2021 Avatud lauatennise treening Rocca al Mare kooliperele Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik teatejooks Vastse-Kuustes Vastse-Kuuste Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Ala Põhikooli spordipäev Ala Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik Mesikäpa teatejooks Paide tehisjärv Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Hiiumaa heategevuslik teatejooks Kärdla staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik teatejooks Toilas Toila-Oru park Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 12:00 Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal Räpina Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 13:00 Liikumismängud rulluiskudel algajatele Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi välispalliväljak Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 13:00 Matkapäev Urvaste Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal Muhu Liival ja Kuressaare Linnastaadionil Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 14:00 Mesikäppa Teatejooks Keilas Keila kooli staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 14:00 Mesikäpa Heategevuslik Teatejooks Peetri Lasteaed-Põhikool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 14:00 Teatejooks, heategevuslik Viljandi Jakobsoni Kool Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Valga linnapark Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 15:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli meistrivõistlused noormeestele Niidupargi staadion Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 15:00 Hooaja viimane neljapäevak ehk nn. kommijooks KÄRDLAS Kärdla Villaladu Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 15:00 XXII Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks Viimsi mõisa park Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Niidupargi Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:00 Päikeseloojangumatk "Roosiaeda" Ajalooline Roosiaia puhkepark Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:00 JKHK discgolfi lennutamine 2021 Järvamaa Kutseharidusekeskus, Särevere õppekoht Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:15 - Чт 30.09.2021 Ujumine Edu ja Arengu Akadeemia Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:30 Olustvere-Suure-Jaani Rullivõistlus Olustvere Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:30 Saalijalgpalli avatud treening Õismäe Sportmängude Hall Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 17:45 HIIT treening, treener Kadri-Liina Meister Golden Club Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 18:00 Tasuta jooksutreening Järve Terviserada Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 19:00 USTA peretennise turniir Tondi Tennisekeskus Vaata lähemalt
Чт 23.09.2021, 19:30 Core&Strength, treener Ave Lao Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Чт 30.09.2021 Liikumispausid Sillamäe Linnavalitsus Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Pallipäev Jäneda mängude väljak Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 KVK 5.-7. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Paide Hillar Hanssoo põhikooli tervisepäev Paide Hillar Hanssoo põhikool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Sookure lasteaia hommikujooks Paide linn Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Вс 31.10.2021 Tervise Sõnum 2021 GPS mäng Tallinna Vanalinnas Vana-Viru 12 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Liivamäe Lasteaia matkapäev Kadrioru pargis. Kadrioru park Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Aste Põhikooli sünnipäevamatk Aste Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks Jõhvi linna park ja allee Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Maastikumäng Kihelkonna Kool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Ср 29.09.2021 Lasteaia Spordinädal Pala Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 VIII OMA RIIGI RAHVAJOOKS 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Orienteerumisõhtu peredele Staadioni 1 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Ср 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädal Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Ср 29.09.2021 Taebla Lasteaia spordinädala sündmused Taebla Lasteaed Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Matk Emajõe ääres Jänese matkarada Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Tilsi orienteerumine Tilsi Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Minimaraton 7,5 km Ardu Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal Viljandi Kutseõppekeskuses Viljandi Kutseõppekeskuse spordihoone Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Pöörane pallipäev Narva Eesti Gümnaasiumi võimla Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021 Laagri Kooli matkapäev 2021 Laagri Kool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 07:00 - Чт 30.09.2021 Ujumine Nõmme ujula Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 08:45 Orienteerumis mängud, võistlus Valgu mõis Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:00 1. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:00 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:00 Puka sügismatk. Kooli Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:00 Matk ümber Venevere järve Kõo Lasteaed Tähekild Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:00 Haabneeme kooli spordipäev Haabneeme Kool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 09:30 Põlva maakonna koolide jalgpalli meistrivõistlused Jalgpallistaadion Lootospark Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Maraton Pae 1 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Kooli matkapäev. Kuusalu vald Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Valgeranna rattamatk Valgeranna Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Jooksude päev Glehni park Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Lohusuu kooli spordipäev Avinurme tee 73 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Matkamine Pärnu Kadri Tänava Lasteaed Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Vasalemma Põhikooli maastikumäng Vasalemma Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:00 Jookseme koos! Karja 25 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Kärdla Lasteaed Palade spordiväljakud Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Mõisaküla Kooli matkapäev Mõisaküla Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Kajakas Madala 13 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 - Вс 26.09.2021 Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus 2021 Põhja-Eesti Pimedate Ühing Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Pirita lasteaed, orienteerumine jalgratastel Pirita Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Ole osav Kivila Park Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Kooli sünnipäeva matk Aste Kool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 10:30 Karukella spordipäev Kurista Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 Mõisaküla Lasteaia vigursõit Vabriku 10 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 Gerd Kanter " Spordinädalale hoogu andmas" Elva Spordihoone Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 Jooksupäev Metsa 3 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused Kuremaa tervise- ja suusarajad Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Narva osavõistlus BomBey Bowling Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:00 JOOKS: Alu Minijooks Alu Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:30 500 meetri jooks Ranna 10 Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 11:30 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 12:00 Jalgrattamatk Mehikoorma Põhikool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 12:00 2.-4. klassside tetejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 12:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Lõuna-Eesti osavõistlus Tartu FUN BOWLING, Võru tn. 55F Sõbrakeskus Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 12:00 Valgamaa Koolide orienteerumise karikavõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 12:30 OMA RIIGI VIII Rahvajooks 2021 Pärnu-Jaagupi kultuuri- ja spordipark Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 13:00 Rahvastepall Urvaste Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 14:00 Laupa Kooli integreeritud rahvajooks. Laupa Põhikool Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 14:00 Teedeprojekt OÜ liikumispäev Harju maakond Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 18:30 Jalgpallitehnika Tallinna Räägu pargi korvpalliplats Vaata lähemalt
Пт 24.09.2021, 19:00 Naiste jalgpalli Meistriliiga kodumäng Pärnu Rannastaadion Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Luunja 3. Titeralli Luunja Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Porkuni järve jooks Porkuni Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Järvakandi Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi terviserajad Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Pärnumaa MV sise-kiikingus Pärnu Spordihall Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Jüriloppet Duatlon Võsukese Lasteaed Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 - Вс 26.09.2021 Tallinna Liikuri Lasteaiapere orienteerumisväljakutse Tallinn Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021 Järvakandi TIMM- Tupiku Igamehe MaastikuMaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 07:00 - Чт 30.09.2021 Ujumine Õismäe Ujula Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 08:30 Hommikukõnd vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 08:30 18. Haanja100 MTB Kubija hotell-loodusspaa Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 09:00 Viimsi SPA Spordiklubi Avatud Uksed 25.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 09:00 Kanuumatk Jägala jõgi Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 10:00 Roobar miniliiga käsipallis Padise Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 10:30 III Pärnumaa Rattaorienteerumine Reiu-Raeküla liikumisrajad ja jõulinnak Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 10:30 JOOKS: Järvakandi TIMM III Tupiku Igamehe Maastikumaraton Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 10:40 Spordi mälumäng Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 11:00 26. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 11:00 LIIKUDES OLÜMPIALE- 2021 Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 11:00 Pirita Väike Maraton 2021 Rummu tee 3 Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu MV individuaalses bowlingus 2020 Harju osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 11:00 Merepisikupäev Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 12:00 - Вс 26.09.2021 Jooksusilmad - matkapäev Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 12:00 19. Ümber Võhma linna jooks Võhma Kooli staadion Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 12:00 11. Kolme koolimaja jooks Kilingi-Nõmme spordihoone Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 12:00 33. Ümber Saadjärve jooks Kukulinna Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 12:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club´i golfiväljakud Vaata lähemalt
Сб 25.09.2021, 13:00 - Вс 26.09.2021 XXXIII Suunto Games 2021 Kolgaküla Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021 Sportland Kõrvemaa Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021 Ramuddden 7. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 08:00 II Estonian Rumble by Da Vinci & ILLY Caffe Klubi tee 4 Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 10:00 Mihkijooks Võnnu Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 10:30 1. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 11:00 RMW Transport CX1 - Viljandi CX Viljandi Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 11:00 Jooks/kõnd ümber Porkuni järve Porkuni Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 11:00 Next Golf Academy golfitreeningud Estonian Golf & Country Club Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 11:00 Sinimäe Spordihoone võrkpalliturniir spordinädala raames Sinimäe spordihoone Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 11:40 9. Iisaku rahvajooks Iisaku Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 12:00 Liikudes tervemaks: Südamejooks Kuressaare Tervisepark Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 12:00 Sportlik pühapäev Kuressaare Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 12:00 LOODUSMATK Seydlitzi radadel Tartu Observatoorium Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 12:00 G4S Avatud treening sulgpallis Tondiraba Tennisekeskus Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 13:00 Riina Suhotskaja 30 (aastat trennilaval) Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 14:00 Naiste TERVISEPÄEV - RÄÄTSAMATK Meelva rabas Meelva Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 14:30 Spordinädala rattaorienteerumine Karujärvel Karujärve Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 15:00 Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani spordinädala üksikmänguvõistlus Sadolin Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 26.09.2021, 17:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Paralepa liikumisrajad Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Вс 03.10.2021 Torma Põhikooli spordinädal 2021 Carl Robert Jakobsoni nim Torma Põhikool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Пт 01.10.2021 Tallinna Heleni Kooli B-osakonna liikumisnädal Ehte 7 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal 2020 Sõlekese lasteaias Võru Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 Laste sport peab olema lõbus. Pärnu Mai spordiväljak Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Пт 01.10.2021 Kindluse Kooli Spordinädal Kindluse Kool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 Kuusalu Keskkooli Spordinädal 2021 Kuusalu Keskkool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Tuule lasteaia Tallinna Maratoni jooks Tallinna Tuule Lasteaed Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Ср 29.09.2021 Retla-Kabala Kooli liikumine looduses Retla-Kabala Kooli Oisu õppehoone staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Staadioniringide kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis Noarootsi staadion ja palliplatsid Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Väimela Lasteaia spordipäev Väimela Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Вс 03.10.2021 19. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 21. etapp Kadriorg Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Teatejooksud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Spordipäev Viuhti Tamme staadion Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Palupera mõisa pargijooks 2021 Palupera Põhikool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 FitQ Energiapäev Energiapäeval saad kaasa teha kodus, tööl või kus iganes sa parajasti viibid Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 Spordinädal LõunaTERAs Optika 15 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Aste Põhikooli spordipäev Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Ujumisvõistlused Paldiski Spordikeskus Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 SädeTERA spordinädal Optika 15 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Чт 30.09.2021 Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal 2021 Läänemaa Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Haapsalu Lasteaed Vikerkaare liikumispäev Lasteaed Vikerkaar Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Aastajooks Veriora Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" Kaunase puiestee 22 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Пт 01.10.2021 Raasiku Kooli spordinädal Raasiku Põhikool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 - Ср 29.09.2021 Minidiscqolf Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021 Liikuvad lapsed on lõbusad Kraavi 10 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 08:00 - Чт 30.09.2021 EOK spordinädal Liivalaia 23 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 08:30 - Чт 30.09.2021 Oru Kooli spordinädal Oru Kool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 09:00 6aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 09:00 Kihnu Kooli spordipäev Kihnu Kool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 09:00 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV Viljandi kunstmuruväljak Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Sügiskross Võhma terviserada Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 09:00 - Чт 30.09.2021 Jõekääru discgolf tutvustus Pärnu Jõekääru discgolfi park Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Saalihoki õppepäev Laeva Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Linnuestafeet Püü 7/1 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Kaire Trei Kaselaane 15 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Linnamäe Linnamäe tee 4 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Tähekese Ehitajate tee 50 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Klassidele orienteerumistunnid Kõrveküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Tallinna Liivalossi Lasteaia Sügisjooks Kesklinna linnaosa Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 - Вт 28.09.2021 Loovkunst läbi loova liikumise Pärnu mnt 109a Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Jalgrattapäev 4.-6. klasside õpilastele Leegi 14 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Hagudi Põhikooli liikumispäev Hagudi Põhikool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:00 Liikle rõõmuga Karja 25 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:15 - Чт 30.09.2021 Liikumisnädal Raeküla Lasteaed Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:30 Palli päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:30 Spordisõbrad Kivila Park Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 10:30 Orienteerumine Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 11:00 Lasteaed discgolfil Vabriku 10 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Kärdla staadion Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 13:00 Rahvastepall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 13:00 Kõmsi lauatenniseturniir Kõmsi Rahvamaja aula/spordisaal Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli jalgpallipäev Lahmuse Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 15:00 Rullituur Nõmme-Harku Terviserada Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 16:00 - Пт 01.10.2021 Tartu Suusaklubi avatud treeningud Eesti Maaülikooli Spordiklubi Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 16:30 „Mina ja vanem - lõbus spordipere!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 17:00 Spordinädala discgolf Rakvere discgolfi park Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 17:15 BodyArt, treener Jaanika Tammearu Golden Club Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 18:00 Avatud jooksutrenn Õismäe raba terviserajal Õismäe Raba Terviserada Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 18:00 Viimsi SPA Spordiklubi Poolmaraton 27.09 Tallinn Viimsi SPA & Waterpark Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 18:15 FitBox, treener Simone Viidas Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
Пн 27.09.2021, 18:30 DeepWork, treener Susie-Ann Viirg Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Orienteerumine Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 KVK 1.-4. klasside pallimängude päev Kuressaare Vanalinna Kooli võimla Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Sisekaitseakadeemia sulgpalli MV Õppekorpus B Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Randvere Kooli rahvastepalli turniir Randvere Kooli spordisaal Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Muraste Kooli spordipäev Staadioni Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Audentese erakooli orienteerumispäev Audentes Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Teatejooksude päev Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Discgolf lastele Saare Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Rühkiv Ripsik Lasteaed Ripsik Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Värska Gümnaasiumi spordipäev Värska Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Lõhavere matk Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Päev ratastel Paldiski Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Jalgratta orienteerumine Ares Are Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021 Õpetajate-õpilaste jalgpallivõistlus Paldiski Ühisgümnaasiumi spordiväljak Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 08:15 „Alustame päeva võimlemisest. Koos on lõbus võimelda!“ Majaka 32 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 09:00 5aastaste jalgarattamatk Paide linn Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 09:00 Maastikumäng Veski 5 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 09:25 Kiikingu töötuba Valga Gümnaasium Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 09:30 Korvpalliklubi Pärnu tudvustab Are Kooli õpilastele korvpallimängu Are Kooli spordiplatsid Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 - Ср 29.09.2021 Lõvimeri spordipäev Tiskrevälja 5 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Spordimängude päev Lasteaed Aljonuska Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Allika J. Sütiste tee 7 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 5.-9. klasside teatejooksupäev Kõrveküla Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Kiisupere Spordinädala "Prügimatk vol1" Lähte Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid Paide linna kunstmurustaadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Tallinna Kiisa Lasteaia sportlik tervisepäev Järve metsas Järve Terviserada Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Sügislehtede jooks Maleva 45 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Tallinna maratoni laste virtuaaljooks Kadrioru park Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Jalgpalliturniir Hiiu Staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 MATKAPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Türi ÜG teatejooksude päev Türi Ühisgümnaasium Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:00 Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlused Valga linnapark Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:05 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:30 Äkkeküla matk Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:30 Tammetõrukeste matkapäev Mooste Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:30 "Palliga Tutvumine!"- Sportmängude päev lasteaias Taime Taime 27 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:30 Olümpiamängudel osalenud Kristin Kuuba tutvustavad sulgpallitunnid Elva Spordihoone Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 10:30 Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev Õismäe tee 92 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 11:00 Saalihoki õppepäev Kehtna Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 11:00 Liikumispäev Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev Anne kanali tervisejooksu- ja rollerirajad Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 11:00 Rakvere Eragümnaasiumi sügisjooks Palermo suusarajad Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 11:30 orienteerumispäev Mändjala Kämping Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 12:00 Meremiilijooks Pärnu rand Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 12:00 Kergliiklustee jooks Vastse-Kuuste - Leevijõe kergliiklustee Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 12:30 Hiiumaa G segajalgpalliturniir Kärdla staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 13:00 Liikumisjõud Punane 29 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 13:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli meistrivõistlused neidudele Niidupargi staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 13:00 Pärnu Päikese Kooli spordipäev Metsa 3 Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 14:00 Orienteerumine Alavere Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 14:00 Võrkpall. Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 15:00 Lahmuse kooli korvpallipäev Lahmuse Kooli võimla Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 15:30 Laste kergejõustiku avatud treening Sparta Spordiklubi Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 16:00 - Чт 30.09.2021 X Tervisemaraton Kunda Linna Lasteaed Kelluke Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 17:00 LegDay, treener Martin Pukspuu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 17:30 Orienteerumine Ares Are Huvikeskus Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 17:45 BarrePilates, treener Katrin Koort Golden Club Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 18:00 24. Hubi jooks Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 18:00 Tasuta jooksutreening Järve terviserada Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 18:00 LegDay, treener Hannes Haav Golden Club Viimsi Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 18:00 Võrkpalli avatud treening Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordisaal Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 19:00 - Чт 30.09.2021 Avatud jalgpallitreeningud Kehra Staadion Vaata lähemalt
Вт 28.09.2021, 20:00 Kanepi ÖÖSÕIT Kanepi Seltsimaja Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Matkapäev Jänedal Jäneda matka- ja suusarajad Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Discgolfi treeningtunnid KVK 5.-9. klassidele Kuressaare Vanalinna Kooli spordiväljak Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Matkapäev Muraste Kool Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Sammude kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis Noarootsi staadion ja palliplatsid Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Orienteerumine Noarootsi Koolis - kehaline liikumine lõimitud ainetunniga Noarootsi staadion ja palliplatsid Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Illuka Kooli rahvastepalliturniir Illuka Kool Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Porgandijooks Talliinna Linnamäe Lasteaed Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Agnes Papp Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Korvpallivõistlused Paldiski Vene Põhikooli spordisaal Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Sisekaitseakadeemia pehmojalgpalli turniir Õppekorpus B Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Turba Kooli spordipäev Turba Kool Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Valga Priimetsa Kooli orienteerumine Valga Priimetsa terviserada Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Jooksukross Kullamaa jooksu- ja suusarada Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021 Pereorienteerumine Rakvere Palermo terviserajad Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 09:00 4aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 09:15 - Чт 30.09.2021 Tund ujulas Ranna 10 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:00 Matk Pääsküla rabarajal Pääsküla raba Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:00 - Чт 30.09.2021 Maastikujooks Kõrveküla Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:00 Pallimängupäev algklassidele Leegi 14 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:00 Mihklipäeva Sügisjooks Rännakus Rännaku puiestee 28 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:00 Matk mere äärde Karja 25 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:30 „Kivimurru ootab külla oma sõpru- sportlasi“ Majaka 32 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:30 Tareke orienteerumine Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:30 Kaiu terviseraja kepikõnni ja jooksupäev Kaiu tervise- ja spordirada Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:30 Lastetare Kapsakross Laste tn 8 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 10:40 "Kiired ja osavad" Elva linnastaadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 11:00 Spordipäev Rannapargis Kärdla rand Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 11:00 Matk 1-5. klassile Mehikoorma Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 11:00 Sügis meie ümber Vabriku 10 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 12:00 Kõnnitreening vedrukeppidega Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 12:00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev Pärnu Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:00 Kablutamine Kabala Lasteaed-Põhikool Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:00 Irina Moskaleva Narva Lasteaed Sädemeke Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:00 Hekiringijooks Albu Põhikooli spordiväljak Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:00 38. Hubert Pärnakivi jooks Viljandi Jakobsoni Kooli staadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:00 Krossijooks Urvaste Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:15 Mõisakooli krossijooks Tõstamaa Keskkool Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 13:30 Vallamaja tervisematk Rapla Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 14:00 Mobiiliorienteerumine Palivere liikumisradadel Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 14:00 Haigla liigub Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 15:00 Lahmuse malepäev Lahmuse Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 15:00 Valla laste seeriajooks Laiuse Jaan Poska Põhikooli staadion ja korvpalliplats Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 15:00 - Вт 28.09.2021 AVATUD TREENING JOOKSUTEHNIKA FILMIMISE- JA ANALÜÜSIGA Keila kooli staadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 16:00 Matk mööda Paukjärve loodusrada Paukjärv Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 16:00 Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks Puisniidu 7 Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 17:00 Seeniorsportlaste 40+ õppepäev" Sport annab tervise" Türi Spordihoone staadion ja korvpalliväljak Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 17:20 BodyBalance, treener Jaanika Tammearu Golden Club Rotermanni Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 17:30 Salsarütmis sügisesse! Põlva Kooli (Koolimaja tee 1) staadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 18:00 Rattamatk Parksepa Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 18:00 Ringlev Sügis 2021 Kärdla laululava Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 18:00 Spordinädala jooks Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
Ср 29.09.2021, 18:00 Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 2 Tartu Descartes`i Kooli võimlemisväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Kanepi Gümnaasiumi maastikumäng Kanepi alevik Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Spordinädala lõpupidu Jäneda Kool Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Sipa-Laukna Lasteaia liikumispäev Kullamaa tehisjärve ümbrus Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Lille lasteaia lapsed Stroomi metsas ja mere ääres Stroomi mets ja rand Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Korvpallipunktide kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis Noarootsi staadion ja palliplatsid Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Pallimängud Maardu Gümnaasium Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Spordipäev Voore Põhikoolis ja lasteaias Voore Põhikool Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Rapla Kesklinna Kooli XXXVIII Suurjooks Rapla Kesklinna Kool Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Alutaguse Noorte Mängud krossijooks 1.-12.kl ja pendelteatejooks Iisaku Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Tamme teatejooks Vaksali park Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Õhtu rullituur Järve terviserajal Järve Terviserada Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Karaski-Krootuse jooks Krootuse Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021 Spordinädala lõpuüritus, matkamäng Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 09:00 3aastaste jalgrattamatk Paide linn Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:00 Duatlon 5.-6. klassidele Glehni park Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:00 Galina Nalimova Narva Lasteaed Pingviin Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:00 Liigun tervise heaks! Lille 8 Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:00 Matk Maardu linn Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:30 Palli olümpia Liblika 1 Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:30 Jooksja päev Narva Lasteaed Tareke Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:30 Sportlikult liikuma Aste Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 10:30 Matkapäev Lasteaed Kirju-Mirju Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 11:00 Murdmaajooks Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 11:00 Lahmuse kooli Matkapäev Lahmuse Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 11:00 Valgamaa Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 11:15 Rannajooks "Kõik liiguvad" Pärnu rand Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 11:30 Kirivere Kooli matkapäev Kirivere kool Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 12:00 Ala Põhikooli 102m jooks Ala Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 12:00 Kõmsi versus Kõmsi jalgpallis Kõmsi Lasteaed-Algkooli jalgpalliväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 12:30 Ülle Paasoja Palade jalgpalliväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 12:45 Spordipärastlõuna Seminari 1 Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 13:00 Alavere Põhikooli Õunajooks Alavere Põhikooli staadion ja palliväljakud Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 14:00 Jalgpall Narva Vanalinna Riigikool Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 15:00 Eidapere-Lokuta Suurjooks XVII Tallinna mnt 23c Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Vallikäär-Rannapargi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 18:00 Eistvere järve jooks, Järvamaa järvede jooksu 11. etapp Eistvere järv Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 18:00 Sügisjooks Räpina tänavatel Räpina keskväljak Vaata lähemalt
Чт 30.09.2021, 18:30 Õpetajate sügismatk Lähte Vaata lähemalt