Sündmused

Filtreeri
Aasta
Kuu
Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Toimumise aeg Sündmus Asukoht  
Пн 15.04.2024 - Пт 19.04.2024 Õuespordi teemanädal Pärnumaa koolides 86411 Pärnu maakond Vaata lähemalt
Вт 16.04.2024 Öine orienteerumine "Öökulli lend" Särevere Vaata lähemalt
Вт 16.04.2024, 10:00 Järvamaa koolinoorte murdmajooks Paide vallimägi Vaata lähemalt
Вт 16.04.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, II etapp Koorvere Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024 üle-eestilist koolinoorte discgolfivõistlus "SNÄP" Uuemõisa discgolfi park Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 17:00 Punktipeitus 6 (siseorienteerumine) Lääne maakond Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 17:45 Pärnumaa asutustevaheline discgolf 2024 Valgeranna discgolfi park Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 18:00 Tõravere TT1 - Transtar Temposari I etapp Tõravere Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 18:40 EMV korvpallis 45+ Põhja-Sakala vald vs Kontsertlavad Tallinna Tehnikaülikool Vaata lähemalt
Ср 17.04.2024, 21:00 Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING Kohila keskväljak Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024 Jüriööjooks Lihula Mõisamäel Lihula mõis Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Sindi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024 Saarde kinnine discgolfi sari 2024 Kilingi-Nõmme discgolfi park Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024, 09:00 Põlvamaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute ja poiste korvpallipäev Põlva Mesikäpa Hall Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024, 16:00 Viljandimaa noorte discgolfi päev Kalmetu Koolis Kalmetu Kooli discgolfi park Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024, 16:30 Jõusaali ABC koos treeneriga Kärlal Kärla Spordihall Vaata lähemalt
Чт 18.04.2024, 20:30 Kullamaa 55. jüriöö jooks Kullamaa Keskkool Vaata lähemalt
Пт 19.04.2024 Traditsiooniline Jüriöö teatejooks, Tahkuranna-Jõulumäe Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Пт 19.04.2024, 12:00 41. Hubert Pärnakivi Jooks Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
Пт 19.04.2024, 13:00 Viljandimaa koolinoorte discgolfisari Viljandi Rotary discgolfi park Vaata lähemalt
Пт 19.04.2024, 19:00 28. ümber Vaskna järve jooks Haanja spordi- ja puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024 4. Mayeri Raadi tänavajooks Majoraadi park Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024 Pärnumaa MV koroonas mees-ja naispaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024, 10:00 Võrkpalli paaristurniir "Tagasi õue" Wiedemanni Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024, 11:00 Võrkpalliturniir Käru kooli võimlas Käru Põhikooli võimla Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024, 13:00 Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus Kuressaare Tervisepark Vaata lähemalt
Сб 20.04.2024, 18:00 Jüriöö rahvakõnd- jooks 72712 Järva maakond Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024 - Сб 27.04.2024 Paraujumise lahtised Euroopa meistrivõistlused Madeira Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024 Team Rattapood cup III etapp Pirita terviserajad Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024 Pärnumaa MV koroonas segapaarid Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 10:00 Valga Valka City Run Valga Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 11:00 99. Rabajooks Harku terviseraja idaparkla Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 11:00 Sinilillejooks TARTU 2024 Raekoja plats Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 12:00 Kopenhaageni Sinilillejooks 2024 / THE COPENHAGEN BLUE HEPATICA RUN 2024 Kastellet Vaata lähemalt
Вс 21.04.2024, 12:00 Muhu matkapäev nr. 7, Metsakümblus „ISEOMA OLEMINE Muhu Vaata lähemalt
Пн 22.04.2024, 12:00 Koolitus lasteaia ja algklasside liikumisõpetajatele Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
Вт 23.04.2024 Jüriöö teatejooks Saarde vallas Surju Vaata lähemalt
Вт 23.04.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, III etapp Taevaskoja Vaata lähemalt
Вт 23.04.2024, 18:00 Ridala 28. Jüriöö jooks Haapsalu Panga Spordihoone Vaata lähemalt
Ср 24.04.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 2. etapp Saarepeedi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 24.04.2024, 18:00 Luke mõis TT2 - Transtar Temposari II etapp Luke mõis Vaata lähemalt
Ср 24.04.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Ср 24.04.2024, 18:00 Jooksutund Velloga Türi Tolli mets Vaata lähemalt
Чт 25.04.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Audru orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 25.04.2024, 16:30 Jõusaali ABC koos treeneriga Kärlal Kärla Spordihall Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 12:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 14:00 EIL bowlingu MV üksikmängus Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 18:00 Viljandimaa murdmaajooksu MV Viiratsi Vaata lähemalt
Пт 26.04.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 10 000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024 EIL bowlingu MV üksikmängus Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused Saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024 Tabasalu jooks Rannamõisa Lasteaed Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024, 10:00 Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 27.04.2024, 11:00 Kõruse küla pärandimatk Kõruse Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO Keila Terviserajad Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Pärnu Raeküla Discgolfipargi avavõistlus Raeküla Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Baltic Cup 4. etapp VI Otepää ralli Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024 Pärnumaa MV kabes Häädemeeste Keskkool Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024, 10:30 Põhja-Tallinna I kevadjooks Pelgurand/Stroomi rand Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024, 11:00 XIII Türi-Paide rahvatriatlon Türi Ujula Vaata lähemalt
Вс 28.04.2024, 12:00 "Liigume Vapramäele"- Tartumaa Liigub IV etapp Vapramäe Loodusmaja Vaata lähemalt
Пн 29.04.2024 - Сб 01.06.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 I etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
Вт 30.04.2024, 15:00 Põlva o-teisipäevak, IV etapp Liiva orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 30.04.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud I etapp Paide orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024 95. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024, 10:00 Estvarad Miniliiga Karikavõistlused 2023/24 6.etapp Väätsa Tervisekompleks Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024, 11:00 Kevadpealinn 25 "Kogu pere rattamatk" Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024, 12:00 Kevadmatk Koigi rabasse Koigi soostik Vaata lähemalt
Ср 01.05.2024, 18:00 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
Чт 02.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Pärnu-Jaagupi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 02.05.2024, 18:00 Käravete järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "I etapp Käravete järv Vaata lähemalt
Чт 02.05.2024, 19:00 43. jooks ümber Tamula järve Tamula rand, järve ümbrus, Võlsi tee Vaata lähemalt
Пт 03.05.2024 Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2024 Haapsalu Vaata lähemalt
Пт 03.05.2024 - Вс 19.05.2024 42. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud Tähtvere Puhkepark SA Vaata lähemalt
Пт 03.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV Paide Kesklinna staadion Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Keila-Joa liigub Keila-Joa Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) Heimtali Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 Läänemaa meistrivõistlused võrkpallis (meeskonnad) Wiedemanni Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 - Вс 05.05.2024 Discgolfi maraton Järva-Jaani 100 Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024 43. Kuressaare Linnajooks (2024) Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024, 12:00 Kehtna mõisa jooks 2024 Kehtna mõis Vaata lähemalt
Сб 04.05.2024, 16:00 Järvamaa meistrivõistluste finaal meeste korvpallis E-Piim Spordihall Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024 24. Mulgi Rattamaraton Viljandi kesklinn, Vabaduseplats Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024, 11:30 2. Harku rannamiil Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Вс 05.05.2024, 12:00 53. jooks ümber Harku järve Paldiski maantee 124a Vaata lähemalt
Пн 06.05.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks 2000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 11:00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 17:00 Järvamaa MV valikorienteerumises Türi Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud II etapp Türi Kõrgessaare orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 07.05.2024, 18:00 29. Hubi jooks Sütiste tee parkmets Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024 Filter Temposari Sakus (1. etapp) Saku Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024 COOP Kilingi-Nõmme maijooks Kilingi-Nõmme Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024, 16:00 1. ETAPP / Nõmme terviserada Kadrioru park Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp Kärstna orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 08.05.2024, 18:00 Türi Maratoni laste metsajooks 2024 Türi Tolli mets Vaata lähemalt
Чт 09.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tori Vaata lähemalt
Пт 10.05.2024 Heateo jooks SA Tähtvere Puhkepark Vaata lähemalt
Пт 10.05.2024 - Вс 12.05.2024 Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager Kääriku Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Sauga Kevadjooks 2024 Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 VELOPLUS 22. Raplamaa Rattamaraton (Estonian Cup) Keava suveaed Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 36. Viimsi Jooks Viimsi staadion Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Palivere miilijooks Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis naiskondadele Imavere Spordihoone Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024, 11:00 Hummuli Pargijooks Hummuli terviserajad Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024, 11:00 79.Laste Paala järvejooks Paala järve rand Vaata lähemalt
Сб 11.05.2024, 12:00 Järvakandi duatlon 2024 Järvakandi TERVISERADA Vaata lähemalt
Вс 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaraton Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 12.05.2024 42. Tartu Maastikumaratoni Elva lastejooks Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вт 14.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud III etapp Eidapere orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 14.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 15.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
Ср 15.05.2024 SÕERU KEVADJOOKS 2024 Vanamõisa vabaõhukeskus Vaata lähemalt
Ср 15.05.2024, 16:00 2. ETAPP / Vabaõhumuuseum Vabaõhumuuseumi tee 14 Vaata lähemalt
Чт 16.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rebasefarmi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 16.05.2024, 18:00 Preediku järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "II etapp Preediku järv Vaata lähemalt
Чт 16.05.2024, 18:30 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks Lubja 48a Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit Elva Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 LHV Maijooks Tallinna Lauluväljak Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari I etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024, 12:00 Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 Valtu Spordimaja Vaata lähemalt
Сб 18.05.2024, 13:00 Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS Kohila Aandu metsa rattakrossi rada Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Filter Rullituur Elvas (2. etapp) Elva Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024 Eesti BMX-krossi karikasari II etapp / Soomes Soome Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 10:00 Veskiloppet Orienteerumine 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 11:00 Pärnumaa MV ja Saarde valla lahtised MV klassikalises lamades surumises Kilingi-Nõmme laululava Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 12:00 26. Rõuge Rattamaraton Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
Вс 19.05.2024, 12:00 Lelle mõisa jooks 2024 Lelle mõis Vaata lähemalt
Вт 21.05.2024 Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused Antalya Vaata lähemalt
Вт 21.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IIetapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024 Filter Temposari Kiilis (2. etapp) Kiili Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 16:00 3. ETAPP / Saunapunkt Tallinn Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 4. etapp Viljandi - Mustla mnt, Raassilla Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 17:00 6. Olav Karikose mälestusvõistlus Kadrioru Staadion Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp Raassilla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 22.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 23.05.2024 - Вс 26.05.2024 Triatloniakadeemia kevadlaager 2024 Kääriku Spordikeskus Vaata lähemalt
Чт 23.05.2024 - Пн 27.05.2024 Kevad Battles 2024 Pärnu Rand Vaata lähemalt
Чт 23.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Чт 23.05.2024, 18:00 Tarbja järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "III etapp Tarbja Tehisjärv Vaata lähemalt
Чт 23.05.2024, 19:00 43. Võru – Väimela maanteejooks Võru linn Vaata lähemalt
Пт 24.05.2024, 17:00 - Сб 25.05.2024 2024 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS Saunapunkt Vaata lähemalt
Пт 24.05.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks tunnijooks Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Сб 25.05.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO Tehvandi Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024 MUSTAMÄE 1. RAHVADUATLON Kadaka Staadion Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024 43. Tartu Rattaralli Lõuna-Eesti Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 11:00 Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 11:00 Järvamaa MV ujumises Paide linna ujula Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 11:30 VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele Toila Vaata lähemalt
Вс 26.05.2024, 12:00 Keava mõisa jooks 2024 Keava mõisa varemed Vaata lähemalt
Вт 28.05.2024, 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Väätsa ranna spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024 Pärnu laste jalgrattasari Jaansoni Terviserada Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi I etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 16:00 4. ETAPP / Botaanikaaed Tallinn Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 18:00 Kavastu TT3 - Transtar Temposari III etapp Kavastu Vaata lähemalt
Ср 29.05.2024, 18:00 Järvamaa MV segapaaridele Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 30.05.2024 - Вс 02.06.2024 Citi Para Swimming World Series Berlin Berliin Vaata lähemalt
Чт 30.05.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Kilingi-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 31.05.2024 - Сб 01.06.2024 Narva Linna Jooks Joaoru Puhkeala, Narva Vaata lähemalt
Пт 31.05.2024, 10:00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Roosna-Alliku Põhikooli staadion Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024 Padise liigub Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024 10. Alutaguse Rattamaraton Alutaguse Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 01.06.2024, 22:00 Eesti Ööjooks - Rakvere 2024 Rakvere linn Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Filter Maanteekarikasari Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Filter Rullituur Suurel Munamäel (3. etapp) Haanja Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 4. Naissaare Elamusmaraton Naissaar Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024, 12:00 Järvamaa MV orienteerumise lühirajal Kõrvemaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024, 12:00 Järva-Jaani triatlon Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
Вс 02.06.2024, 17:00 2. Luhamaa Piirijooks Luhamaa külamaja Vaata lähemalt
Пн 03.06.2024 - Сб 29.06.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 II etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
Вт 04.06.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 5. etapp Mägede orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 04.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 05.06.2024 Filter Temposari Kose-Ristil (3. etapp) Kose-Risti Vaata lähemalt
Ср 05.06.2024 5. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 05.06.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp Lasa järve orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 06.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Raeküla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 06.06.2024, 18:00 Väinjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "4. etapp Väinjärve Vaata lähemalt
Пт 07.06.2024 - Вс 09.06.2024 Suvespartakiaad'24 Paralepa rand Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024 Solar Wheel 2. Valga/Valka Rattamaraton (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024 Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis / Nordic Gravel Championships (Estonian Cup) Jaanikese motokompleks Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024, 12:00 4. Ida-Virumaa staadioniultra Kohtla-Nõmme Kooli staadion Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024, 12:00 2. jooks ümber Paunküla veehoidla Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Сб 08.06.2024, 12:10 2. Paunküla metsamiil Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Вс 09.06.2024 E-Lux Peetri Jooks Peetri Vaata lähemalt
Вс 09.06.2024, 12:00 Ingliste mõisa jooks 2024 Ingliste mõis Vaata lähemalt
Вт 11.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024 Filter Temposari Viimsis (4. etapp) Viimsi Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024 6. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 12.06.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi II etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Чт 13.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Võidu orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 13.06.2024, 18:00 Paide tehisjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "5. etapp Paide tehisjärve rand Vaata lähemalt
Чт 13.06.2024, 19:00 TÜRI TEMPOSÕIT 2024 Parasi-Põikva-Rassi Vaata lähemalt
Пт 14.06.2024 ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 Elva Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Сб 15.06.2024 - Вс 16.06.2024 Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises Kiviõli Seikluskeskus Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024 Epiim Rattapäev Järva-Jaanis Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024 Suurupi jooks Suurupi spordiplats Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024 E-Piim Rattapäev (Järva-Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit Võllaste suusa- ja jooksurada Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi üksikmängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024, 10:00 Valga triatlon Pedeli paisjärv Vaata lähemalt
Вс 16.06.2024, 17:00 10. Rõuge maastikujooks Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu Vaata lähemalt
Вт 18.06.2024 Eesti meistrivõistlused eraldistardis Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum Vaata lähemalt
Вт 18.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024 - Сб 22.06.2024 Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused grupisõidus Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024 7. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 19.06.2024, 18:00 Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus Türi linna staadion Vaata lähemalt
Чт 20.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rannametsa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 21.06.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 22.06.2024, 12:00 170. Pööripäevajooks Jooks suvesse Loode tammik Vaata lähemalt
Сб 22.06.2024, 12:00 Karitsa supersprindi triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Вс 23.06.2024, 12:00 Eidapere mõisa jooks 2024 Eidapere mõis Vaata lähemalt
Вт 25.06.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 26.06.2024 8. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 27.06.2024 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Tõstamaa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 28.06.2024, 18:00 Hellenurme Suvejooks Hellenurme vesiveski Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024 - Вс 30.06.2024 Vilsandi 10 aastat hiljem Saaremaa Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024 Eesti BMX-krossi karikasari III etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024, 12:00 Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) Räägu järv Vaata lähemalt
Сб 29.06.2024, 14:00 Open Water Estonia - Käsmu 2024 Käsmu Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Smiltene Rattamaraton (Estonian Cup) Smiltene Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Südasuve Challenge - Võsu 2024 Võsu Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024 Tartu Linna Meistrivōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IV etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024, 10:00 Järvamaa MV petangi paarismängus Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 30.06.2024, 12:00 Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus Kehtna mõisa park Vaata lähemalt
Пн 01.07.2024 - Сб 03.08.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 III etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
Вт 02.07.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 6. etapp Kellissaare-Mädara orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вт 02.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 03.07.2024 9. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024 Vasalemma liigub Vasalemma Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024 Eesti meistrivõistlused BMX-krossis Māra Štromberga BMX trase ''Valmiera'' Vaata lähemalt
Сб 06.07.2024, 13:00 Voka Triatlon 40 Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus Vaata lähemalt
Вс 07.07.2024 22. Rakvere Rattamaraton Rakvere Spordikeskus Vaata lähemalt
Вс 07.07.2024, 12:00 Viljandi triatlon Viljandi järv Vaata lähemalt
Вс 07.07.2024, 17:00 4. Navi jooksutiir Navi Külaselts Vaata lähemalt
Пн 08.07.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks 1000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Вт 09.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 10.07.2024 10. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024 6. Kõrvemaa Elamusmaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024 SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024, 12:00 43. jooks ümber Pühajärve Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024, 12:00 A. Nurmekivi/Järva-Jaani järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "6. etapp Järva-Jaani järv Vaata lähemalt
Сб 13.07.2024, 12:10 3. Pühajärve pargimiil Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024 KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024, 10:00 Järvamaa MV petangis triodele Väätsa paisjärv Vaata lähemalt
Вс 14.07.2024, 12:00 Pühajärve pargitriatlon Pühajärve Spa & Holiday Resort Vaata lähemalt
Пн 15.07.2024 - Чт 18.07.2024 EIL Elva Spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вт 16.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 17.07.2024 11. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 18.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Пт 19.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024 Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024 Mihkel Leppiku sõuderegatt Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024, 09:00 Pärnu Jõe Triatlon 2024 Pärnu kesklinna jõeäär Vaata lähemalt
Сб 20.07.2024, 11:00 TÜRI MARATON Veskisilla hotell Vaata lähemalt
Вс 21.07.2024 Pärnumaa lahtised MV sõudmised Pärnu Sõudeklubi Vaata lähemalt
Вс 21.07.2024 Pandivere Rattasõit Ebavere Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 21.07.2024, 17:00 29. Jooks ümber Uhtjärve Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ Vaata lähemalt
Пн 22.07.2024, 18:00 JK Sarma seeriajooks miil Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Вт 23.07.2024, 18:00 Taebla Suvevolle Taebla Vaata lähemalt
Ср 24.07.2024 12. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton (Estonian Cup) Elva Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Pärnumaa Meistrivõistlused aerutamises Pärnu Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024 Eesti BMX-krossi karikasari V etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Сб 27.07.2024, 10:00 - Вс 28.07.2024 Otepää triatlon Otepää Aedlinna jalgpallistaadion Vaata lähemalt
Вс 28.07.2024 Balti karikavōistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VI etapp Tähtvere BMX jalgrattakrossi rada Vaata lähemalt
Вс 28.07.2024, 10:00 Vääna-Jõesuu jooks Vääna-Jõesuu Kooli staadion ja spordiväljakud Vaata lähemalt
Ср 31.07.2024 13. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 31.07.2024, 18:00 Vorbuse TT4 - Transtar Temposari IV etapp Vorbuse Vaata lähemalt
Чт 01.08.2024, 16:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ´ minigolf Pärnu Rannapark Vaata lähemalt
Пт 02.08.2024, 12:00 - Сб 03.08.2024 EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition Äkkeküla tee Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024 Skechers Suvejooks 2024 A. Le Coq Sport Spordimaja Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024 Baltic Cup 7 etapp. Otepää Vaata lähemalt
Сб 03.08.2024, 12:00 Karitsa Superliiga triatlon 2024 Karitsa järv Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 Tallinn Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 Baltic Cup 8 etapp Otepää Vaata lähemalt
Вс 04.08.2024 SKO MOTORSI 24. Rakke Rattamaraton Rakke Linnamäe staadion Vaata lähemalt
Пн 05.08.2024 - Сб 31.08.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 4. etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
Ср 07.08.2024 Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) Ääsmäe Vaata lähemalt
Ср 07.08.2024 14. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Пт 09.08.2024 - Сб 10.08.2024 ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 Ülemiste Vaata lähemalt
Пт 09.08.2024, 19:00 10. Lasva jõe- ja järvejooks Laululava põik Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024 Eesti meistrivõistlused kepikõnnis 2024 Kolgaküla Spordiklubi Rada Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024 Rae valla meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari VII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 10:00 - Вс 11.08.2024 Järvamaa MV tennises üksikmängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 10:00 Maardu triatlon Maardu järv Vaata lähemalt
Сб 10.08.2024, 11:00 FIXUS Palivere Jalgrattakross Palivere Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) Tallinn Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) Täpsustumisel Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 16. Lahemaa Elamusmaraton Kolgaküla Spordiklubi Rada Vaata lähemalt
Вс 11.08.2024 King of Tallinn / Eesti BMX-krossi karikasari VIII etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Ср 14.08.2024 Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) Paldiski Vaata lähemalt
Ср 14.08.2024 15. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 14.08.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 6. etapp Ramsi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Чт 15.08.2024, 16:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi III etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024 Kose 7 Järve rattamaraton 2024 - EESTI MV Paunküla Heaolukeskus Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024 Paldiski liigub Paldiski Keskväljak Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024, 11:50 20. Ülemiste metsajooks Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Сб 17.08.2024, 12:00 52. jooks ümber Ülemiste järve Järvevana tee 3 Vaata lähemalt
Вс 18.08.2024 Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton (Estonian Cup) Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad Vaata lähemalt
Вс 18.08.2024 Ushuaialoppet 2024 Ushuaia Vaata lähemalt
Вт 20.08.2024, 14:00 Käru järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "7. etapp Käru paisjärv Vaata lähemalt
Вт 20.08.2024, 17:00 Järvamaa MV orienteerumisessprindis Türi Vaata lähemalt
Вт 20.08.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 7. etapp Türi Vaata lähemalt
Ср 21.08.2024 16. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 21.08.2024, 18:00 Tõravere TT5 - Transtar Temposari V etapp Tõravere Vaata lähemalt
Чт 22.08.2024 - Вс 25.08.2024 Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 Harjumaa; Tartumaa; Valgamaa Vaata lähemalt
Чт 22.08.2024, 20:30 8. Ummamuudu liina üüjuusk Võru linna keskväljak Vaata lähemalt
Пт 23.08.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 5000 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024 Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton Kihnu Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024, 10:00 - Вс 25.08.2024 Järvamaa MV tennises paarismängus Türi Kalevi tn tenniseväljakud Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024, 10:00 E-Piim 21. Kullamaa rattasõit Kullamaa Vaata lähemalt
Сб 24.08.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero mv discgolfis Sindi discgolfi park Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024 IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn Tallinn Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024 Maardu City Run 2024 Maardu Vaata lähemalt
Вс 25.08.2024, 09:30 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO Paluküla terviserada Vaata lähemalt
Ср 28.08.2024 17. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 28.08.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp Raassilla orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 28.08.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 - Вс 01.09.2024 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks Endla Teater Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 - Вс 01.09.2024 FINSO puuetega sportlaste Euroopa karikaetapp novuses Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024 27. Tallinna Rattamaraton Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Vaata lähemalt
Сб 31.08.2024, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 4. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Vaata lähemalt
Вс 01.09.2024 12. Noarootsi Elamusmaratond Peraküla Vaata lähemalt
Вс 01.09.2024 - Пн 30.09.2024 Tallinna Maraton Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Пн 02.09.2024 - Сб 28.09.2024 Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 5. etapp Türi vallavalitsus Vaata lähemalt
Вт 03.09.2024, 17:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Ср 04.09.2024 18. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 05.09.2024, 18:00 Mägede järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "8. etapp Mägede liivakarjäär Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024 Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton (Estonian Cup) Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024, 09:00 Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024, 14:00 Tallinna Sügisjooks 10 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Сб 07.09.2024, 18:30 Nike Noortejooks Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Вс 08.09.2024 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 08.09.2024, 09:00 Tallinna Maraton - 42,2 km Vabaduse väljak Vaata lähemalt
Вт 10.09.2024, 18:00 Rava järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "9. etapp Rava järv Vaata lähemalt
Ср 11.09.2024 19. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 11.09.2024, 17:00 Viljandimaa orienteerumispäevakud 8. etapp Viiratsi orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Пт 13.09.2024 - Вс 15.09.2024 INWA Nordic Walking World Championship Lahti Vaata lähemalt
Сб 14.09.2024 ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 Põhja-Tallinna linnaosa Vaata lähemalt
Сб 14.09.2024, 13:00 13. Kütioru maastikujooks Kütioru Mäesuusakeskus Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 10:00 27. Tartu Rattamaraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 10:00 Veskiloppet Lastejooks 2024 Laagri Kooli Möldre maja Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 11:00 Täpsusorienteerumise võistlus Võru maakond Vaata lähemalt
Вс 15.09.2024, 12:00 Rakvere 41. Rahvajooks Kastani puiestee 12 Vaata lähemalt
Ср 18.09.2024 20. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Чт 19.09.2024, 18:00 Eistvere järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "10. etapp Eistvere järv Vaata lähemalt
Пт 20.09.2024, 19:00 JK Sarma seeriajooks 800 m Kuressaare linnastaadion Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024 - Вс 22.09.2024 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024 Tallinna meistrivõistlused / Eesti BMX-krossi karikasari IX etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024, 10:00 Sillamäe ultra: 100 km jooks Sillamäe terviserada Vaata lähemalt
Сб 21.09.2024, 12:00 171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse Loode tammik Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024 5. Alutaguse Elamusmaraton Alutaguse Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024 Uuesalu karikas / Eesti BMX-krossi karikasari X etapp Uuesalu Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024 VI Pärnumaa Rattaorienteerumine Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise monument Vaata lähemalt
Вс 22.09.2024, 13:00 Värska järve jooks Värska staadion Vaata lähemalt
Ср 25.09.2024 21. ETAPP Tallinn Vaata lähemalt
Ср 25.09.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024 Viimsi Rattakross Randvere kool Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024, 11:00 FIXUS Padise Jalgrattakross Padise Vaata lähemalt
Сб 28.09.2024, 11:00 29. Saaremaa Duatlon Kuressaare Linnastaadion Vaata lähemalt
Вс 29.09.2024 Muraste jooks Muraste Kooli staadion ja rannavõrkpalliväljak Vaata lähemalt
Ср 02.10.2024, 17:00 Eistvere järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "11. etapp Türi järv Vaata lähemalt
Пт 04.10.2024 Friday Night Run Raekoja plats Vaata lähemalt
Пт 04.10.2024 - Сб 05.10.2024 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 Hiiumaa Vaata lähemalt
Сб 05.10.2024 Agusalu Elamusretk Vaikla Puhkekeskus Vaata lähemalt
Сб 05.10.2024 13. Tartu Linnamaraton Raekoja plats Vaata lähemalt
Пт 11.10.2024 - Вс 13.10.2024 SAUNA CUP korvpalliturniir Haapsalu Vaata lähemalt
Сб 12.10.2024 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskus Vaata lähemalt
Сб 12.10.2024, 12:00 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero 48.Koroona karikavõistlused Lubja 48 Vaata lähemalt
Вс 13.10.2024 OK West AV ja Pärnumaa MV Soometsa orienteerumiskaart Vaata lähemalt
Вс 13.10.2024 69. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats Vaata lähemalt
Вс 13.10.2024, 13:00 40. Munamäe–Võru maastikujooks Kubija terviserajad ja harjutusväljak Vaata lähemalt
Пт 18.10.2024, 15:00 - Вс 20.10.2024 51. Saaremaa kolme päeva jooks Kuressaare Vaata lähemalt
Сб 19.10.2024 Pärnu KSS Eero - Tallinna KS Talkur sõpruskohtumine saalihokis Paikuse Spordi- ja Tervisekeskuse spordisaalid Vaata lähemalt
Сб 26.10.2024 Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis Eesti Vaata lähemalt
Сб 26.10.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 27.10.2024, 11:00 Järvamaa MV kiirmales Järvamaa Jahindusklubi MTÜ Vaata lähemalt
Ср 30.10.2024, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Пт 01.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Narva osavõistlus Bowlingclub Bombey Vaata lähemalt
Пт 01.11.2024, 14:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tartu osavõistlus Bowlex OÜ Vaata lähemalt
Вс 03.11.2024, 12:00 EIL bowlingu võistkondlikud KV Tallinna osavõistlus Akadeemia Bowling Vaata lähemalt
Ср 06.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Ср 13.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Чт 14.11.2024 - Чт 21.11.2024 Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP `rõngaste täpsusvise Lubja 48a Vaata lähemalt
Ср 20.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 23.11.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona paarismängus mehed+naised Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 24.11.2024, 12:00 48. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp(viimane) Türi Vaata lähemalt
Вс 24.11.2024, 18:00 Igamehe bowling Veskisilla bowlingusaal Vaata lähemalt
Ср 27.11.2024, 18:00 Järvamaa MV individuaal Bridžis Kreisi Trahter Vaata lähemalt
Сб 07.12.2024 Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 Narva Vaata lähemalt
Сб 07.12.2024 Kohtla-Järve Kontrastide maa Kohtla - Kohtla-Nõmme Vaata lähemalt
Сб 07.12.2024, 10:00 Järvamaa MV koroona segapaarismängus Konesko Türi Spordihoone Vaata lähemalt
Вс 08.12.2024, 11:00 Viimsi Suusapäev Karulaugu terviserada Vaata lähemalt
Вт 24.12.2024 172. Pööripäevajooks Jooks talve Loode tammik Vaata lähemalt
Сб 01.02.2025 26. Tamsalu-Neeruti Maraton Pariisi Puhkeküla suusarada Vaata lähemalt
Сб 15.02.2025 - Вс 16.02.2025 51. Tartu Maraton Otepää - Elva Vaata lähemalt
Сб 22.02.2025 - Вс 23.02.2025 Finlandia-hiihto 2025 Lahti Vaata lähemalt
Вт 01.01.2030 Test Võistlus 2030 test Vaata lähemalt
Вс 01.12.2030 Test võistlus 2 2030 13414 Tallinn Vaata lähemalt