Gravel Grinder Estonia Tõrva

P 02.07.2023, 12:00
Tõrva
Spordialad
Maanteerattasõit, Tsüklokross
Kontaktisik
Aigar Raja
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Ajakava

  • EESMÄRK JA SIHTGRUPP - Sõidu eesmärgiks on pakkuda sportliku ja meelelahutusliku uue formaadiga rattavõistlust nii rattasõidu harrastajatele kui ka tippsõitjatele. Võistlus pakub tõsisele sõitjale võimalust püüda kõrget kohta, kuid samas ei kohusta kedagi konkurentidega sammu pidama, kuna sõit toimub kiiruskatsetega ja peale esimest kiiruskatset starditakse järgmistele katsetele vabalt valitud ajal üksikstardist.

 

  • AEG JA KOHT – 02.07.2023 Tõrva. Sõidu start on pühapäeval 02.07 kell 12:00. 

 

  • KORRALDAJA: Võistluse peakorraldaja on Sindi Spordiklubi Kalju, keda esindab Aigar Raja. Kontakt: info@gravelgrinder.ee või telefon +3725104090

 

 


Osavõtutasud

Grave Grinder Estonia sõidule registreerimine (va. registreerimine kohapeal) toimub ainult internetis https://iseteenindus.gravelgrinder.ee/.

  • STARDIMAKS SISALDAB: tähistatud rada, sõidunumbrit, ajavõtukiipi, ajavõttu, toitlustus- ja joogipunktides sööki ja jooki, parimate autasustamine, ratta pesemise võimalus, vajadusel arstiabi. Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

 

Stardimaksud:

 

I registreerimise voor

15.03.2023 - 15.05.2023

II registreerimise voor

16.05.2023 - 15.06.2023

III registreerimise voor

16.06.2023 - 01.07.2023

kohapeal registreerimine lõpeb 30 minutit enne starti.

40€

50€

70€

 

 

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE toimub võistluskeskuses võistluspäeva hommikul alates 10:00. Ajavõtt toimub ainult elektroonilise ajavõtukiibiga. Kiip on kinnitatud jalgratta või numbri külge. Kiipi pole lubatud eemaldada ega mingil moel kahjustada. 


Muu info

  • VANUSEKLASSID JA RATTAKLASS

GGE sõidul kutsutakse autasustamispoodiumile 3 kiireimat mees-, ja naissõitjat. Vanuseklasse eraldi ei autasustata ning vanuseklasside arvestust protokollis ära ei tooda.

Rattaklass on vaba aga soovitame tulla cyclocrossigravel-tüüpi rattaga või maastikurattaga. Vähemalt 28mm rehviga maanteerattaga on rada läbitav. Mittestandardsel (UCI CR punktidele 1.3.007-1.3.009 ja 1.3.024. sätetele mittevastaval) sõiduvahendil lubatakse startida ainult peakohtuniku nõusolekul ja määratud tingimustel ning rajal teisi osalejaid ohustamata. Eriloa saanud osaleja tulemus kantakse protokolli üldistest tulemustest eraldi.

 

 

 

  • VÕISTLUSE FORMAAT - Esimene kiiruskatse algab mass-stardist Tõrvast (asukoht täpsustamisel). Kokku on võistlusel viis kiiruskatset ning üks SSS (Super Special Stage). Katsed on lühikesed, vaheldusrikkad ja intensiivsed. SSS ei ole ajavõtuga katse ega lähe kokkuvõttes arvesse, vaid on lühike, tehniline ja põnev väljakutse, kus osavaimale sõitjale antakse autasustamisel eriauhind. Ükski katse ei tohiks kiireimal sõitjal võtta kauem kui 20 minutit. Viie katse peale kokku prognoosib korraldaja võitja koguajaks ca 1 tund. Kõik katsed peale esimese toimuvad võistleja poolt vabalt valitud stardiajaga ehk täpselt siis, kui sõitja on ülesõidu lõpus ja ise valmis uut kiiruskatset alustama. Viie kiiruskatse ajad summeeritakse ja nende põhjal selgub parim. Päeva jooksul läbitav distants on kokku ca 100 km. Kõikide kiiruskatsete ja ülesõitude läbimine on kohustuslik jalgrattal ilma kõrvalist abi kasutamata. Ülesõitu või mõnda katset mitte läbinud osaleja tulemust kirja ei saa. Ülesõitudel on liiklus avatud ja osalejatel kohustuslik järgida liikluseeskirja. Ülesõitudel ajavõttu ei toimu, kuid osalejad peavad silmas pidama võistluse kontrollaegu