Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Viktoria Bulda Jõutõstmine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 28.11.2024
Vaata lähemalt
Igor Burdin Fitness ja kulturism, Personaaltreener Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Kehtib kuni: 04.12.2024
Vaata lähemalt
Roman Burkovski Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 07.03.2023
Vaata lähemalt
Rene Busch Tennis Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 19.09.2023
Vaata lähemalt
Tanel Buström Jõutõstmine Viljandimaa
Mulgi
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 14.05.2022
Vaata lähemalt
Jevgenija Carapina Võrkpall Valgamaa
Valga
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Natalia Cherneyko Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
André Filipe Costa Machado Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2024
Vaata lähemalt
Shikai Cui Wu-shu Jõgevamaa
Põltsamaa
Treener: spetsialiseerumine wu-shu
Kehtib kuni: 09.06.2021
Vaata lähemalt
Merike Dadelov Matkasport Põlvamaa
Räpina
Nooremtreener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine
Kehtib kuni: 26.04.2022
Vaata lähemalt
Afşın Dalgiç Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Vaata lähemalt
Diana Dambajeva Võimlemine Harjumaa
Keila
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Vaata lähemalt
Evelin Daniel Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Vaata lähemalt
Vivika Daniel Ratsutamine Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Vaata lähemalt
Kristo Danilson Korvpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 24.09.2023
Vaata lähemalt
Aleksandr Danšin Taipoks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.03.2024
Vaata lähemalt
Raiss Davletkildejev Jäähoki Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Kehtib kuni: 18.09.2022
Vaata lähemalt
Aleksei Davõdov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Yury Davydov Jalgpall Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Vaata lähemalt
Samuele De Pizzol Jalgpall Harjumaa
Viimsi
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Vaata lähemalt
Stefan De Vries Purjetamine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine purjetamine
Kehtib kuni: 29.10.2024
Vaata lähemalt
Mario Degtjov Jalgpall Hiiumaa
Hiiumaa
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Priit Dello Ju-jutsu Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ju-jutsu
Kehtib kuni: 25.06.2021
Vaata lähemalt
Aleksander Denissenko Iluuisutamine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 25.10.2021
Vaata lähemalt
Dmitri Denissov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.10.2021
Vaata lähemalt
Igor Denissov Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Viktor Dergatšov Korvpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.06.2022
Vaata lähemalt
Viktor Dergatšov Korvpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Vaata lähemalt
Svetlana Dergatšova Korvpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Vaata lähemalt
Aleksei Desjukevitš Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 29.04.2025
Vaata lähemalt
Elve Didvig Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 23.10.2024
Vaata lähemalt
Merli Didvig Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Vassili Dinis Võrkpall Valgamaa
Valga
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 24.12.2024
Vaata lähemalt
Andrei Divissenko Ujumine Ida-Virumaa
Toila
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.03.2022
Vaata lähemalt
Kerli Djomina Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine fitness
Kehtib kuni: 04.12.2024
Vaata lähemalt
Maksim Dmitrijev Taekwon-do Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine taekwon-do
Kehtib kuni: 04.10.2023
Vaata lähemalt
Valeri Dmitrijev Jalgpall Ida-Virumaa
Lüganuse
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2024
Vaata lähemalt
Jelena Dmitrijeva Ujumine Ida-Virumaa
Narva
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.03.2022
Vaata lähemalt
Vadym Dobizha Jalgpall Ida-Virumaa
Sillamäe
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Vaata lähemalt
Larisa Dobretsova Ujumine Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 11.09.2024
Vaata lähemalt
Vladimir Domashkevich Karate Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 28.10.2024
Vaata lähemalt
Maia Dorbek Korvpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 26.03.2022
Vaata lähemalt
Oktai Dostijev Maadlus Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 16.10.2023
Vaata lähemalt
Inga Drobet Tennis Pärnumaa
Pärnu
Treener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 27.10.2021
Vaata lähemalt
Tatjana Drozdova Korvpall Harjumaa
Maardu
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 29.05.2023
Vaata lähemalt
Eero Druus Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Jevgeni Dubei Wu-shu Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu
Kehtib kuni: 19.06.2022
Vaata lähemalt
Alexey Dubinka Karate Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 19.06.2024
Vaata lähemalt
Tatiana Dubinko Sõudmine Ida-Virumaa
Narva
Treener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 08.06.2024
Vaata lähemalt
Aleksandr Dubrovin Aerutamine Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Kehtib kuni: 26.06.2022
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...