Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Elena Glebova Iluuisutamine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 29.04.2024
Vaata lähemalt
Natalja Glušakova Male Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 20.09.2022
Vaata lähemalt
Isabella Glušauskaite Purjetamine Harjumaa
Saue
Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine
Kehtib kuni: 11.06.2022
Vaata lähemalt
Sergei Gluško Sõudmine Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 05.04.2025
Vaata lähemalt
Kristina Gnedenkova Ujumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 14.03.2024
Vaata lähemalt
Tatjana Gnezdilova Ujumine, Allveesport Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine allveesport
Kehtib kuni: 19.09.2023
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.03.2022
Vaata lähemalt
Claudio Fernandes Gobel De Lima Santos Capoeira Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine capoeira
Kehtib kuni: 06.12.2021
Vaata lähemalt
Olga Gogoladze Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Evelyn Gold Saalihoki Raplamaa
Märjamaa
Abitreener: spetsialiseerumine saalihoki
Kehtib kuni: 20.11.2022
Vaata lähemalt
Jevgeni Golovatš Poks Harjumaa
Maardu
Meistertreener: spetsialiseerumine poks
Kehtib kuni: 21.09.2024
Vaata lähemalt
Artjom Golubev Jalgpall Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Deniss Golubev Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Igor Golubev Kudo Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kudo
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Larissa Gontšarenko Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Sergei Gontšarov Laskmine
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 05.12.2022
Vaata lähemalt
Tiia Gorbatšuk Ratsutamine Pärnumaa
Pärnu
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Larissa Gorbunova Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 01.01.3000
Vaata lähemalt
Elina Gorelašvili Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 28.09.2021
Vaata lähemalt
Konstantin Gorodilov Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 23.08.2024
Vaata lähemalt
Aleksandr Gorodnitšev Murdmaasuusatamine Ida-Virumaa
Sillamäe
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 20.01.2023
Vaata lähemalt
Oleg Gorohh Aerutamine Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Kehtib kuni: 26.06.2022
Vaata lähemalt
Silja Goroško Jalgpall Jõgevamaa
Põltsamaa
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Natalia Gorozhanina Käsipall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine käsipall
Kehtib kuni: 25.09.2021
Vaata lähemalt
Ksenija Grabova Maadlus Raplamaa
Kohila
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Vladimir Grabovski Korvpall Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.06.2021
Vaata lähemalt
Henry Grauberg Personaaltreener Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 12.01.2022
Vaata lähemalt
Margus Grauberg Laskmine Ida-Virumaa
Jõhvi
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 12.12.2024
Vaata lähemalt
Viljo Grauding Kergejõustik Valgamaa
Tõrva
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 29.09.2024
Vaata lähemalt
Svyatoslav Grekov Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 10.01.2023
Vaata lähemalt
Astrid Johanna Grents Taipoks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.03.2024
Vaata lähemalt
Lolita Gretševa Korvpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 19.12.2023
Vaata lähemalt
Vadim Gri Karate Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 12.12.2022
Vaata lähemalt
Anželika Gribovskaja Ju-jutsu Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine ju-jutsu
Kehtib kuni: 25.10.2021
Vaata lähemalt
Andres Gribovski Taipoks Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 07.06.2023
Vaata lähemalt
Igor Gribovski Ju-jutsu Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ju-jutsu
Kehtib kuni: 28.09.2021
Vaata lähemalt
Maksim Grigorev Sõudmine Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 08.06.2024
Vaata lähemalt
Ekaterina Grigoreva Sõudmine Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 29.09.2024
Vaata lähemalt
Kaspar Grigorjev Lumelauasport Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Vaata lähemalt
Julia Grigorova Allveesport Harjumaa
Lääne-Harju
Treener: spetsialiseerumine allveesport
Kehtib kuni: 19.10.2023
Vaata lähemalt
Vladimir Grill Judo Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 01.05.2022
Vaata lähemalt
Nikolay Grinin Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine taekwon-do ITF
Kehtib kuni: 25.10.2022
Vaata lähemalt
Irina Grishina Iluuisutamine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 12.04.2025
Vaata lähemalt
Jaanus Gross Vibusport Harjumaa
Lääne-Harju
Treener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 08.10.2022
Vaata lähemalt
Nils Grün Jalgpall Pärnumaa
Saarde
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Kaarel Grünberg Mäesuusatamine Valgamaa
Otepää
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine
Kehtib kuni: 16.08.2024
Vaata lähemalt
Kristiina Grünberg Tennis Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 19.10.2024
Vaata lähemalt
Loora Grünvald Tennis Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 11.06.2021
Vaata lähemalt
Sergei Gubarev Vehklemine Pärnumaa
Lääneranna
Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
Kehtib kuni: 11.10.2023
Vaata lähemalt
Aleksandr Gudkov Aikido Harjumaa
Maardu
Abitreener: spetsialiseerumine aikido
Kehtib kuni: 26.09.2022
Vaata lähemalt
Guzjalja Guljajeva Korvpall Ida-Virumaa
Narva
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 26.03.2022
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...