Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Liis Hõrak Ratsutamine Harjumaa
Harku
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Erik Horn Kergejõustik Raplamaa
Rapla
Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 28.03.2025
Vaata lähemalt
Joonas Horn Jalgpall Valgamaa
Tõrva
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Tetiana Hozdyk Jalgpall Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.09.2023
Vaata lähemalt
Kadi Hunt Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness
Kehtib kuni: 05.02.2025
Vaata lähemalt
Liisa Hunt Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 06.12.2023
Vaata lähemalt
Pihel Hunt Võistlustants Tartumaa
Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 30.08.2021
Vaata lähemalt
Priit Hunt Kergejõustik Lääne-Virumaa
Tapa
Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 10.09.2024
Vaata lähemalt
Erik Johannes Hurt Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 01.11.2024
Vaata lähemalt
Norbert Hurt Jalgpall Harjumaa
Rae
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 24.01.2022
Vaata lähemalt
Toomas Hurt Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.10.2021
Vaata lähemalt
Karel Hussar Kergejõustik Harjumaa
Harku
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 18.09.2023
Vaata lähemalt
Alar Hutrov Maadlus Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.12.2021
Vaata lähemalt
Mari Hütsi Golf Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine golf
Kehtib kuni: 29.10.2024
Vaata lähemalt
Sirje Hütt Kergejõustik Võrumaa
Võru vald
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Vaata lähemalt
Tarmo Erik Huttunen Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Vaata lähemalt
Aleksandr Hvorõhh Kergejõustik Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 25.09.2023
Vaata lähemalt
Karmen Ibus Võistlustants Raplamaa
Kohila
Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 01.02.2022
Vaata lähemalt
Tiit Idarand Jalgrattasport
Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
Taivo Idavain Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.09.2024
Vaata lähemalt
Madis Iganõmm Maadlus Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 05.04.2025
Vaata lähemalt
Maksim Ignatenko Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 04.01.2023
Vaata lähemalt
Jevgeni Ignatjev Korvpall Ida-Virumaa
Sillamäe
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.06.2022
Vaata lähemalt
Xenia Ignatjeva Kergejõustik
Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 14.06.2022
Vaata lähemalt
Jevgeni Ikko Vibusport Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Artur Ikkonen Korvpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.06.2022
Vaata lähemalt
Tatjana Ikkonen Allveesport Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport
Kehtib kuni: 19.10.2023
Vaata lähemalt
Ilya Ilin Jäähoki Ida-Virumaa
Narva
Nooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Kehtib kuni: 26.11.2022
Vaata lähemalt
Kalle Iljas Maadlus Harjumaa
Saue
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 21.03.2022
Vaata lähemalt
Konstantin Iljenko Karate Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 14.09.2021
Vaata lähemalt
Stanislav Iljin Capoeira Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine capoeira
Kehtib kuni: 01.11.2022
Vaata lähemalt
Vyacheslav Iljin Jäähoki Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Treener: spetsialiseerumine jäähoki
Kehtib kuni: 26.11.2022
Vaata lähemalt
Merit Illak Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 29.09.2024
Vaata lähemalt
Pille Illak Orienteerumine Valgamaa
Valga
Treener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 20.04.2022
Vaata lähemalt
Tatjana Illarionova Võrkpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 17.10.2021
Vaata lähemalt
Hannes Ilmjärv Taipoks Harjumaa
Harku
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.03.2024
Vaata lähemalt
Ruslan Iltšik Kickboxing Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine kickboxing
Kehtib kuni: 25.09.2022
Vaata lähemalt
Andre Ilves Jalgpall Harjumaa
Raasiku
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.10.2021
Vaata lähemalt
Andrus Ilves Tartumaa
Elva
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Kehtib kuni: 19.09.2023
Vaata lähemalt
Indrek Ilves Jalgpall Viljandimaa
Viljandi linn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Indrek Ilves Sõudmine Viljandimaa
Viljandi linn
Nooremtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Kehtib kuni: 24.02.2025
Vaata lähemalt
Piret Ilves Tennis Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 15.09.2022
Vaata lähemalt
Tatiana Ilves Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Joel Indermitte Jalgpall Harjumaa
Harku
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.10.2021
Vaata lähemalt
Kaire Indrikson Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 24.02.2025
Vaata lähemalt
Natalja Inno Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Vaata lähemalt
Izabel Iošpa Karate Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 17.10.2023
Vaata lähemalt
Julia Iost Ujumine Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 26.03.2025
Vaata lähemalt
Anastassia Ippolitova Võimlemine Ida-Virumaa
Kohtla-Järve
Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 17.03.2024
Vaata lähemalt
Merle Ipsberg Tartumaa
Kambja
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 28.08.2024
Vaata lähemalt
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...