Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Kristofer Kallas Lumelauasport Järvamaa
Järva
Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Vaata lähemalt
Moonika Kallas Kergejõustik Harjumaa
Kose
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 27.03.2023
Vaata lähemalt
Helena Kallastu Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 07.10.2022
Vaata lähemalt
Keit Arleen Kalle Võimlemine, Cheerleading Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 21.06.2024
Vaata lähemalt
Jaanus Kallion Saalihoki Harjumaa
Saue
Treener: spetsialiseerumine saalihoki
Kehtib kuni: 28.10.2023
Vaata lähemalt
Kaspar Kallion Saalihoki
Abitreener: spetsialiseerumine saalihoki
Kehtib kuni: 21.12.2024
Vaata lähemalt
Katrin Kallit Korvpall Pärnumaa
Tori
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 26.03.2022
Vaata lähemalt
Kaie Kallus Ratsutamine Saaremaa
Saaremaa
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Vaata lähemalt
Kristi Kallus Ujumine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 29.09.2021
Vaata lähemalt
Maris Kallus Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 21.06.2024
Vaata lähemalt
Kaire Kalm Ratsutamine Harjumaa
Saue
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Keio Kalm Judo Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 11.10.2024
Vaata lähemalt
Hendrik Kalme Maadlus Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 25.09.2021
Vaata lähemalt
Mare Kalme Ratsutamine Lääne-Virumaa
Haljala
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 09.04.2023
Vaata lähemalt
Merike Kalme Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Vaata lähemalt
Jüri Kalmus Jalgrattasport Tartumaa
Elva
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 01.01.3000
Vaata lähemalt
Koit Kalmus Korvpall Hiiumaa
Hiiumaa
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 28.09.2024
Vaata lähemalt
Ott-Erik Kalmus Jõutõstmine Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 23.11.2022
Nooremtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 26.08.2022
Vaata lähemalt
Oskar Mihkel Kalpus Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Risto Kals Jõutõstmine, Käsipall Harjumaa
Viimsi
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 13.12.2022
Vaata lähemalt
Lembit Kalter Sumo, Maadlus Lääne-Virumaa
Väike-Maarja
Treener: spetsialiseerumine sumo
Kehtib kuni: 17.11.2024
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 08.04.2023
Vaata lähemalt
Kärt Kalve Liikumisharrastus Põlvamaa
Kanepi
Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus
Kehtib kuni: 22.09.2024
Vaata lähemalt
Mart Kalve Liikumisharrastus Põlvamaa
Kanepi
Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus
Kehtib kuni: 22.09.2024
Vaata lähemalt
Martin Kalvet Käsipall Harjumaa
Raasiku
Abitreener: spetsialiseerumine käsipall
Kehtib kuni: 22.09.2024
Vaata lähemalt
Maire Kamarik Võimlemine Tartumaa
Tartu linn
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 01.01.3000
Vaata lähemalt
Veiko Kampus Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Gert Kams Jalgpall Harjumaa
Rae
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.09.2024
Vaata lähemalt
Maria Kams Ujumine Jõgevamaa
Jõgeva
Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 16.03.2023
Vaata lähemalt
Toomas Kandimaa Korvpall Tartumaa
Tartu linn
Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.11.2023
Vaata lähemalt
Siim Kanep Male Viljandimaa
Viljandi linn
Abitreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 06.12.2024
Vaata lähemalt
Aldo Kanepi Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 21.09.2023
Vaata lähemalt
Ellen Kangilaski Laskmine Viljandimaa
Viljandi linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 27.03.2022
Vaata lähemalt
Getter Kangur Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Vaata lähemalt
Kaisa Liisi Kangur Ratsutamine Lääne-Virumaa
Haljala
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Vaata lähemalt
Kevin Kangur Korvpall, Petank Valgamaa
Tõrva
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Abitreener: spetsialiseerumine petank
Kehtib kuni: 06.03.2025
Vaata lähemalt
Ott Kangur Jalgpall Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2022
Vaata lähemalt
Rahel Kangur Ujumine, Triatlon Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon
Kehtib kuni: 13.09.2022
Vaata lähemalt
Ülo Kangur Matkasport Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine matkasport, mägimatkamine
Kehtib kuni: 11.05.2025
Vaata lähemalt
Heidi Kann Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 06.04.2025
Vaata lähemalt
Viljar Kannel Judo Viljandimaa
Viljandi linn
Vanemtreener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 01.05.2022
Vaata lähemalt
Gerd Kanter Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 28.10.2022
Vaata lähemalt
Mairo Kanter Korvpall Pärnumaa
Lääneranna
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
Indrek Käo Jalgpall Põlvamaa
Põlva
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.09.2024
Vaata lähemalt
Kauri Käos Jalgpall Tartumaa
Elva
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.03.2024
Vaata lähemalt
Epp Käpa Orienteerumine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 15.10.2024
Vaata lähemalt
Kristina Kapajeva Jalgrattasport Tartumaa
Peipsiääre
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 04.03.2023
Vaata lähemalt
Dmitri Kapelin Ujumine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 16.03.2023
Vaata lähemalt
Jörgen Kapp Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 27.11.2021
Vaata lähemalt
Reelika Kapp Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 29.08.2022
Vaata lähemalt
Vallo Kappak Poks, Taipoks Pärnumaa
Lääneranna
Abitreener: spetsialiseerumine taipoks
Kehtib kuni: 13.03.2024
Vaata lähemalt
... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  ...