Treenerid

Otsingusõna
Spordiala
Maakond
Nimi Spordiala Piirkond Kutsenimetus
Robert Dubrovin Male Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 06.12.2024
Vaata lähemalt
Boriss Dugan Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 10.01.2023
Vaata lähemalt
Fjodor Dunik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 06.12.2023
Vaata lähemalt
Alo Dupikov Jalgpall Raplamaa
Kehtna
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Aleksandr Dusman Male Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 06.12.2024
Vaata lähemalt
Tetiana Dzhersh Maadlus Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 06.06.2023
Vaata lähemalt
Alger Džumadil Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.06.2024
Vaata lähemalt
Elyca Edovald Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Vaata lähemalt
Hedda-Maret Eenmaa Sulgpall Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall
Kehtib kuni: 17.10.2021
Vaata lähemalt
Karl-Sander Eensoo Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Vaata lähemalt
Liivi Eerik Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Vaata lähemalt
Ilvard Eeriksoo Kergejõustik Harjumaa
Kuusalu
Nooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 07.11.2021
Vaata lähemalt
Taavi Eesalu Korvpall Lääne-Virumaa
Tapa
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Vaata lähemalt
Mari Eesmaa Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Vaata lähemalt
Jaanus Eglit Kergejõustik Harjumaa
Keila
Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 10.10.2022
Vaata lähemalt
Egert Ehari Judo Tartumaa
Tartu linn
Treener: spetsialiseerumine judo
Kehtib kuni: 02.10.2021
Vaata lähemalt
Silva Ehasalu Ujumine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 19.10.2023
Vaata lähemalt
Marko Ehastu Jalgpall, Liikumisharrastus Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus
Kehtib kuni: 26.05.2025
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Vaata lähemalt
Allan Ehte Korvpall Lääne-Virumaa
Rakvere linn
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.06.2022
Vaata lähemalt
Heiki Ehte Jõutõstmine Põlvamaa
Põlva
Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
Kehtib kuni: 28.11.2024
Vaata lähemalt
Timo Eichfuss Korvpall Lääne-Virumaa
Rakvere linn
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Vaata lähemalt
Enno Eilo Jalgrattasport Lääne-Virumaa
Väike-Maarja
Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 27.09.2021
Vaata lähemalt
Heldi Eimann Sulgpall Võrumaa
Võru vald
Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall
Kehtib kuni: 17.10.2021
Vaata lähemalt
Malle Einaste Ratsutamine Harjumaa
Lääne-Harju
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 28.01.2024
Vaata lähemalt
Tanel Einaste Korvpall Harjumaa
Viimsi
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 24.09.2023
Vaata lähemalt
Raimond Einer Lauatennis Harjumaa
Viimsi
Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Kehtib kuni: 28.06.2024
Vaata lähemalt
Joonas Einfeldt Jalgpall Pärnumaa
Pärnu
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.09.2023
Vaata lähemalt
Marika Einstein Ratsutamine Lääne-Virumaa
Viru-Nigula
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 04.01.2022
Vaata lähemalt
Sirje Eirand Ujumine Lääne-Virumaa
Kadrina
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Vaata lähemalt
Selen Elbe Jalgpall, Tennis Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine tennis
Kehtib kuni: 18.11.2024
Vaata lähemalt
Eerik Elenurm Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2024
Vaata lähemalt
Sven Elenurm Jalgpall Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 16.10.2023
Vaata lähemalt
Allan Elerand Kergejõustik Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 05.04.2024
Vaata lähemalt
Silver Eljand Valgamaa
Otepää
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Kehtib kuni: 03.09.2023
Vaata lähemalt
Eliise Elken Rulluisutamine, Iluuisutamine Tartumaa
Tartu linn
Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine
Kehtib kuni: 11.09.2024
Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 21.10.2023
Vaata lähemalt
Eve Elken Iluuisutamine Viljandimaa
Viljandi linn
Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 27.03.2023
Vaata lähemalt
Liina Eller Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Vaata lähemalt
Dina Ellermann Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Hanno Ellermann Ratsutamine Jõgevamaa
Jõgeva
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Vaata lähemalt
Kadi Ellus Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine fitness
Kehtib kuni: 05.02.2025
Vaata lähemalt
Elisabeth Elmend Liikumisharrastus Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus
Kehtib kuni: 26.05.2025
Vaata lähemalt
Art Elmik Korvpall Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.01.2022
Vaata lähemalt
Kaidi Elmik Iluuisutamine Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Kehtib kuni: 16.05.2025
Vaata lähemalt
Pille Elson Ratsutamine Harjumaa
Tallinn
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 17.04.2022
Vaata lähemalt
Kati Elvelt Võimlemine Raplamaa
Kehtna
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Vaata lähemalt
Irina Em Võimlemine Harjumaa
Tallinn
Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 17.03.2024
Vaata lähemalt
Irina Embrich Vehklemine Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
Kehtib kuni: 11.09.2024
Vaata lähemalt
Eve End Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 23.05.2025
Vaata lähemalt
Katrin End Võistlustants Harjumaa
Tallinn
Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants
Kehtib kuni: 23.09.2023
Vaata lähemalt
Kuldar Ennika Maadlus Viljandimaa
Põhja-Sakala
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.11.2024
Vaata lähemalt
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...